Kuidas sõiduhirmust üle saada?


Teema algataja
FlammablE

Lugemata postitus Postitas FlammablE »

Ise esimest korda sõitsin taga rolleri seljas. Enne ei julend taha istuda, aga siis sõber tuli lambist ükspäev ja ütles, et lähme sõitma. pold aega mingit lolli vabandust välja mõelda, niisiis läksingi. ei osand oma jalgu kuhugi toppida, niiet pidevalt läks jalg vastu starterit. nalja sai veel sellega, et sõber kallutas mingi 40 pealt järsemas kurvis ja kuna ma pold kunagi taga sõitnud, siis automaatselt lõin ka ise jala maha, et läheb ümber or sth. jalg oleks peaaegu otsast ära tuld, sest läks vastu äärekivi.
tegelt kui ma kellegi taga või siis sõbraga trenniautos istun, kui ta trenni teeb, ei mõtle sellele, et kui ohtlik see tegelikult on. põhimõtteliselt on sinu elu teise inimese kätes. autos on tema rihmadega kinni, mina kaga kõlgun niisama kuskil maa ja taeva vahel. niiet kui ta üle katuse paneb või muud moodi kuhugi otsa sõidab, siis temaga ei pruugi midagi juhtuda, samas mina võin sussid püsti visata. kui nüüd pikemalt mõtlema hakkan, siis tegelikult ei julgegi enam sõpradega sõitmas käia, kui ise olukorda ei kontrolli. ise sõites tean, et oma lollusest sain surma. Tegelikult jube pikk ja jabur jutt tuli.
PS! ennem see külaline olin mina, kes ei viitsind sisse logida.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”