Kasutaja Mhhh naiste eelistused ning moemaailma kriitika → Re: Pildikogu ilusatest naistest tsiklitega.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Mhhh
Postitusi: 809
Liitunud: 14 Sept 2009, 22:57
Tsikkel: Mini&GPZ305
Asukoht: Tartumaa

Re: Pildikogu ilusatest naistest tsiklitega.

Lugemata postitus Postitas Mhhh »

võll kirjutas:
Mhhh kirjutas:

Kontsad on äärmiselt ebapraktilised ning üsna vähe ilusad leiutised (ilu on vaataja silmis, aga praktilisus..). Ma saan aru, kui neid teatris kasutatakse/kasutati, aga igapäevaelus...nonsenss!

Sinu homoloogika järgi on seelik ja avar dekoltee kah mõttetu, või siis näiteks kroomdetailid tsikli küljes ja valuvelg auto all?

Kas kõik mõtted, mis julgevad kritiseerida kas või natukenegi naisolevuste käitumist/olevust, tuleb tembeldada "homoloogikaks"? (lol)

Ma ei ole öelnud, et seelikud on mõttetud ning ei ole ka väitnud, et kroomdetailid on mõttetud (kroomimine on vägagi praktiline kusjuures, kaitseb korrosiooni eest). Kuigi ärge saage minust jälle valesti aru, et ma vaatan asju ainult praktilisuse järgi.
Ma ütlesin ennist, et "..Mulle ei paku riided sellist pinget, kui naisolend ise..." (minu silmis normaalne naine koos normaalsete riietega pakub vähemalt mingil määral pinget). Kas sa siit loed välja, et mulle ei meeldi seelikud :D ? Ma olen ainult väitnud, et mulle ei meeldi liialdatud kontsad (nõustun vanalenduriga, et <5cm on norm, sama asi seelikuga jms).

Ning Grahv. Ei, ei taha. Mulle istuks kas siis täiesti pealiskateteta või siis (minu silmis) normaalsema riietusega.

// Kui moderaatoreid häirib, siis võib selle teema kaheks lüüa.

Mini (Riga 30) chopper & Kawasaki GPZ305->

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”