Raptor 700r õli jamad

Moderaator: Moded


Teema algataja
krahv88
Postitusi: 19
Liitunud: 10 Veebr 2013, 15:01
Tsikkel: Honda CBR 600 (Dima vana)

Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas krahv88 »

Tervist.

Tahaksin teda mõne teadja käest,et mis värk mul quadiga toimub. Nimelt viiastel kuudel hoiab justkui kogu oma õli õlipaagis mitte mootoris :D kui paagilt õlipunni maha keerad on see alati ääreni täis. vahepeal olen teinud mitu õlivahetust nii nagu peab,et mingi liitrikese mootorisse ja siis ülejäänud 1,3 paaki. aga päeva lõpuks ikka kogu õli paagis. samas usun,et kui mootor töötab peaks pump ikkagi midagi ka mootorisse viskama sest siiani pole veel õnneks midagi juhtunud kuigi on jääl käies kõvasti pöördeid saanud. Oskab äkki keegi rääkida sellest lähemalt??



Kasutaja avatar

Andrea
Postitusi: 741
Liitunud: 29 Mär 2004, 07:54
Tsikkel: Ducati Streetfighter V4S '21
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas Andrea »

Ei ole küll eriline spetsialist, kuid oletan, et viga võib olla kulunud kolvis või rõngastes. Ühesõnaga lööb osa vurtsu karterisse, mis tekitab seal surve, mis omakorda surub õli paaki. Lihtsalt mõtteaineks...

Suzuki SV650 S 2001 -> Yamaha YZF750R 1995 -> Aprilia RSV 1000 Tuono 2003 -> Ducati 999 Biposto 2005 -> Ducati 1098 Streetfighter S 2009 -> Ducati Diavel Carbon 2011 -> Aprilia Tuono V4R APRC 2012 -> KTM SuperDuke 1290 R 2015 -> Kawasaki KX250F 2008 -> Aprilia Tuono V4R APRC ABS 2014 -> Aprilia Tuono V4 1100 RR 2017 -> KTM Superduke 1290 R 2020 -> Ducati Streetfighter V4 2020 -> Ducati Streetfighter V4S 2021

Teema algataja
krahv88
Postitusi: 19
Liitunud: 10 Veebr 2013, 15:01
Tsikkel: Honda CBR 600 (Dima vana)

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas krahv88 »

Antu14 kirjutas:

Ei ole küll eriline spetsialist, kuid oletan, et viga võib olla kulunud kolvis või rõngastes. Ühesõnaga lööb osa vurtsu karterisse, mis tekitab seal surve, mis omakorda surub õli paaki. Lihtsalt mõtteaineks...

see kolvi asi võib küll täppi minna,sest lasen alles orignaaliga ringi ja kuskil juba 160 tundi peale lastud. kirjade järgi vist oli 80h kolvi vahetus kui õigesti mäletan.

Kasutaja avatar

pets77
Postitusi: 568
Liitunud: 22 Nov 2004, 20:58
Asukoht: TLN Liiva
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas pets77 »

Tere.

160h-i pealt ei tohiks see mootor köhidagi, sest Aprilia Pegasol ja Yamaha XT660 on samade konedega. Neil pole küll mingit intervalli minuteada ette nähtud. Kui oled korralikult õli vahetanud, siis jätka samas vaimus. Uuri kuidas seda õli ka kontrollitakse, sest ise ei mäleta kuidas see Raptoril käis.

Kontrolli kui palju mootorist vahetusega õli välja tuleb.

KTM 890 Adventure . Ktm 525 xc. Honda TRX450R quad. Peugeot 55TA 125cm 1954a. Aprilia SR50 Factory 06. Kõik garages
EX: võrrid,mopid,Jawad.Yamaha: 2xRaptor 660,700, Xjr1200, Virago 750, XVS 1100.Kawa: Zr750, Z750, Z1000. Ktm 620SM. Aprilia 4xPegaso.BMW F650. Honda CB500X.

Teema algataja
krahv88
Postitusi: 19
Liitunud: 10 Veebr 2013, 15:01
Tsikkel: Honda CBR 600 (Dima vana)

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas krahv88 »

pets77 kirjutas:

Tere.

160h-i pealt ei tohiks see mootor köhidagi, sest Aprilia Pegasol ja Yamaha XT660 on samade konedega. Neil pole küll mingit intervalli minuteada ette nähtud. Kui oled korralikult õli vahetanud, siis jätka samas vaimus. Uuri kuidas seda õli ka kontrollitakse, sest ise ei mäleta kuidas see Raptoril käis.

Kontrolli kui palju mootorist vahetusega õli välja tuleb.

Õli kogus mille olen alati välja lasknud on suht sama mis sisse läheb. Õli ta ei söö. kontollida ei saa sest õlipaagi punni küljes ongi õlivarras ja kui punni lahti teen on paak ääreni õli täis. Õlivahetused on alati olnud õigeaegsed-10h nagu ette nähtud ja alati tuleb ilus korralikja puhas õli välja. Raptoril muidu jh 80h kolvi vahetus( kui sõidad rada)


Teema algataja
krahv88
Postitusi: 19
Liitunud: 10 Veebr 2013, 15:01
Tsikkel: Honda CBR 600 (Dima vana)

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas krahv88 »

enamustel teistel quadidel ongi pm,et lased niikaua kui kolvis auk sees.Raptor aga teist ladadi. mees kes asja jagab ütles,et mul oleks ammu viimane aeg kolb ära vahetada v varsti pean terve mootori omal pm välja vahetama. 700 raptoril pidi seest pilbasteks lööma.

Kasutaja avatar

pets77
Postitusi: 568
Liitunud: 22 Nov 2004, 20:58
Asukoht: TLN Liiva
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas pets77 »

Liitrike mootorisse+1,3l paaki?! Mulle tundub, et mingi manual annab 1,85 kokku. Mootori õli mõõtmiseks on "rituaal", käivitad... soojendad... seisab... mõõdad. Ehk kui sul owners manual puudub, siis tõmba see kiiresti netist alla.

Ma pole kohanud manuali, mis laseks Raptor-il kolbi vahetada.

NB! Kuigi tean ühte juhtumit, kus Raptor täiega pilbasteks lasti. Hiljem ehitati sellest mingi ulme turbo püss.

krahv88 kirjutas:

Tervist.

Tahaksin teda mõne teadja käest,et mis värk mul quadiga toimub. Nimelt viiastel kuudel hoiab justkui kogu oma õli õlipaagis mitte mootoris :D kui paagilt õlipunni maha keerad on see alati ääreni täis. vahepeal olen teinud mitu õlivahetust nii nagu peab,et mingi liitrikese mootorisse ja siis ülejäänud 1,3 paaki. aga päeva lõpuks ikka kogu õli paagis. samas usun,et kui mootor töötab peaks pump ikkagi midagi ka mootorisse viskama sest siiani pole veel õnneks midagi juhtunud kuigi on jääl käies kõvasti pöördeid saanud. Oskab äkki keegi rääkida sellest lähemalt??

KTM 890 Adventure . Ktm 525 xc. Honda TRX450R quad. Peugeot 55TA 125cm 1954a. Aprilia SR50 Factory 06. Kõik garages
EX: võrrid,mopid,Jawad.Yamaha: 2xRaptor 660,700, Xjr1200, Virago 750, XVS 1100.Kawa: Zr750, Z750, Z1000. Ktm 620SM. Aprilia 4xPegaso.BMW F650. Honda CB500X.

Teema algataja
krahv88
Postitusi: 19
Liitunud: 10 Veebr 2013, 15:01
Tsikkel: Honda CBR 600 (Dima vana)

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas krahv88 »

[quote="pets77"]Liitrike mootorisse+1,3l paaki?! Mulle tundub, et mingi manual annab 1,85 kokku. Mootori õli mõõtmiseks on "rituaal", käivitad... soojendad... seisab... mõõdad. Ehk kui sul owners manual puudub, siis tõmba see kiiresti netist alla.

Ma pole kohanud manuali, mis laseks Raptor-il kolbi vahetada.

NB! Kuigi tean ühte juhtumit, kus Raptor täiega pilbasteks lasti. Hiljem ehitati sellest mingi ulme turbo püss.

:D :D ma ei tulnud siia targutajaid otsima vaid oma probleemile lahendust. Ma ei tea mis manuaalid sul seal on.Sul omal vaja neid sealt tõmmata. RAPTOR 700r on õlinorm 2,3L . 1Liiter mootorisse ja ülejäänud paaki. Ja ega ma mingi eilane ei ole,et keegi peab mind siin õpetama õli mõõtma (lol) Ma vist mainisin ka alguses,et tahaks teada mõne Teadja käest,et mis värk on selle õliga. Kui kolb v rõngad oleks ära siis sööks ta ka u õli ja suitseks aga mul on kõik see normis. Äkki õlipump nussib??

Kasutaja avatar

pets77
Postitusi: 568
Liitunud: 22 Nov 2004, 20:58
Asukoht: TLN Liiva
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas pets77 »

http://www.yamaha-motor.com/assets/serv ... E_1516.pdf

Lae see alla ja siis saad aru, et kokku läheb 1,85L õli. Pole ju vaja otsida, miks sul õli üle ajab, kui sa seda sinna liiga palju paned. Ma ise omanud seda pilli 05-08 ja arvan, et oskan rääkida küll(kaasa).

:wack:

krahv88 kirjutas:
pets77 kirjutas:

Liitrike mootorisse+1,3l paaki?! Mulle tundub, et mingi manual annab 1,85 kokku. Mootori õli mõõtmiseks on "rituaal", käivitad... soojendad... seisab... mõõdad. Ehk kui sul owners manual puudub, siis tõmba see kiiresti netist alla.

Ma pole kohanud manuali, mis laseks Raptor-il kolbi vahetada.

NB! Kuigi tean ühte juhtumit, kus Raptor täiega pilbasteks lasti. Hiljem ehitati sellest mingi ulme turbo püss.

:D :D ma ei tulnud siia targutajaid otsima vaid oma probleemile lahendust. Ma ei tea mis manuaalid sul seal on.Sul omal vaja neid sealt tõmmata. RAPTOR 700r on õlinorm 2,3L . 1Liiter mootorisse ja ülejäänud paaki. Ja ega ma mingi eilane ei ole,et keegi peab mind siin õpetama õli mõõtma (lol) Ma vist mainisin ka alguses,et tahaks teada mõne Teadja käest,et mis värk on selle õliga. Kui kolb v rõngad oleks ära siis sööks ta ka u õli ja suitseks aga mul on kõik see normis. Äkki õlipump nussib??

KTM 890 Adventure . Ktm 525 xc. Honda TRX450R quad. Peugeot 55TA 125cm 1954a. Aprilia SR50 Factory 06. Kõik garages
EX: võrrid,mopid,Jawad.Yamaha: 2xRaptor 660,700, Xjr1200, Virago 750, XVS 1100.Kawa: Zr750, Z750, Z1000. Ktm 620SM. Aprilia 4xPegaso.BMW F650. Honda CB500X.

Teema algataja
krahv88
Postitusi: 19
Liitunud: 10 Veebr 2013, 15:01
Tsikkel: Honda CBR 600 (Dima vana)

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas krahv88 »


enerqy
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Juun 2012, 20:22

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas enerqy »

Tundub küll, et õli saab ikka palju mootorisse. Enda raptoril vahetades ostsin alati kaks 1L pudelit, millest siis jäi veits üle ka. Proovi enne ikka vähem õli panna kui hakkad kohe mootorit remontima :)


matuuu
Postitusi: 15
Liitunud: 26 Aug 2008, 20:02
Tsikkel: 525exc, dnepr mt-11, jupiter2
Kontakt:

Re: Raptor 700r õli jamad

Lugemata postitus Postitas matuuu »

Sama siin ! 5 liitrisest jäi alati veidi puudu. et 3 korda saaks :) pidi liitri juurde ostma .. 8)

pets77 kirjutas:

http://www.yamaha-motor.com/assets/serv ... E_1516.pdf

Lae see alla ja siis saad aru, et kokku läheb 1,85L õli. Pole ju vaja otsida, miks sul õli üle ajab, kui sa seda sinna liiga palju paned. Ma ise omanud seda pilli 05-08 ja arvan, et oskan rääkida küll(kaasa).

:wack:

krahv88 kirjutas:
pets77 kirjutas:

Liitrike mootorisse+1,3l paaki?! Mulle tundub, et mingi manual annab 1,85 kokku. Mootori õli mõõtmiseks on "rituaal", käivitad... soojendad... seisab... mõõdad. Ehk kui sul owners manual puudub, siis tõmba see kiiresti netist alla.

Ma pole kohanud manuali, mis laseks Raptor-il kolbi vahetada.

NB! Kuigi tean ühte juhtumit, kus Raptor täiega pilbasteks lasti. Hiljem ehitati sellest mingi ulme turbo püss.

:D :D ma ei tulnud siia targutajaid otsima vaid oma probleemile lahendust. Ma ei tea mis manuaalid sul seal on.Sul omal vaja neid sealt tõmmata. RAPTOR 700r on õlinorm 2,3L . 1Liiter mootorisse ja ülejäänud paaki. Ja ega ma mingi eilane ei ole,et keegi peab mind siin õpetama õli mõõtma (lol) Ma vist mainisin ka alguses,et tahaks teada mõne Teadja käest,et mis värk on selle õliga. Kui kolb v rõngad oleks ära siis sööks ta ka u õli ja suitseks aga mul on kõik see normis. Äkki õlipump nussib??

Garaaziporand.ee Epopõrandad garaazi, tootmis- ja tööstusruumidesse.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “ATV/Quad”