Palun abi, kas keegi sõidab täna Tartu suunas


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Palun abi, kas keegi sõidab täna Tartu suunas

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Motokoolituses ka väga palju ei saanud maanteele aga käisime küll mitmel korral. Andei nimeline väga asjalik õpetaja oli. Pani mulle hüüdnimeks Kotlet. aga oli väga kannatlik ja seletas kõik vead absoluutselt lahti isegi rääkis füüsikast ühesõnaga väga põhjalik kursus oli raha ka ei lüpsnud. Mul oli siis BC katt olemas. Aga nääd ikkagi Kotlet ja kõik!

Samas platsil oli üks õppejõud venekeelt kõnelev väiksemat kasvu paks selline haige mees tõstis nokka õppesõiduplatsil õppesõidu tsikliga jne. Ja siis rääkis oma õpetamise fülosoofiast siis käisin juba oma sõpra platsisõidus kaasa aitamas. Ta ütles kohe tema asi on viia enesehinnang nulli ja võimalikult palju raha õpilaselt saada. Ta ütles, et ta on täpselt samasugune ärimees nagu poeomanik kelle eesmärk on võimalikult palju raha teenida mitte inimesele kiiresti sõit selgeks teha ja turvalist sõitu õpetada. Mul oleks äärepealt hallid juuksed pähe tekkinud sellist juttu kuulates. Tal platsi sõitu teinud õpilane tüdruk kukkus maha see kommenteeris poh ta on 20 tundi ära sõitnud 10 korda kukkunud kulla auk ja isegi ei aidanud tüdrukul tsiklit jalapealt maha. Täiesti haige. ja kui ma vaatasin mis vigu tüdruk tegi ta isegi ei seletanud mis ta valesti tegi vaid lihtsalt lasi tiirutada platsil.

Ja sellied saadetakse ilusti linnaliiklusesse. Ja nad saavad kuidagi ka ARKis läbi. Oh jah... :evil: :evil: :evil:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”