GSXR 750/1100, õlikad ja W mudelid

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: GSXR 750/1100, õlikad ja W mudelid

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Hurt kirjutas:
StreetMoto kirjutas:

Ma püüan selgitada seda, kuidas sa ise aru saaksid, et midagi on mäda kütusetasemega. Oma silmaga näed sa kõige paremini.

See, et ma üldse midagi sealt õhufiltripoolt vaadatuna näen jääb mulle arusaamatuks. Mul pole karpasid reaalselt silme ees aga kui mälu mind ei peta siis õhufiltri poolt sisse vaadatuna peaks mulle vastu vahtima mustast plastikust siiber ja sellest veel ettepoole (silindrite poole) jääb pronksist liblikas mida sa siis gaasitrossiga liigutad. Kui ratas käib tühikäigul on ju mõelmad all või suletud asendis ja selle jutuubi video põhjal saan ma aru, et pilot jetist doseerimini käib kõige ees. Aga kui sa väidad et on näha, eks ma õhtul proovin.

See läbipaistva voolikuga taseme mõõtmine pole ka paha mõte.

Mul oli 91 aasta 7.5 gixxeril sama jama, kakkusin neid karpasi maha julgelt 5 korda päevas, lõpuks ostsin factorypro stage 1 kit'i ja kõik laabus, kaevud ja nõelad olid nii läbi, et enam korralikult segu paika ei saanud. Ebays 50-70 euri.

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”