Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Nagu mulle siit pilt koorub, siis on variant huupi litakas lajatada ja mingi masin ära võtta ja siis kogemusest õppida, või siis leida head inimesed, kes lubavad reaalselt oma tagumikuga järgi proovida, mis istumise alla kõige paremini sobib. Mul on väga hea meel, et selliseid inimesi meil reaalselt on! Suure tänud!

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas zombi »

elektromargu kirjutas:

Nagu mulle siit pilt koorub, siis on variant huupi litakas lajatada ja mingi masin ära võtta ja siis kogemusest õppida, või siis leida head inimesed, kes lubavad reaalselt oma tagumikuga järgi proovida, mis istumise alla kõige paremini sobib. Mul on väga hea meel, et selliseid inimesi meil reaalselt on! Suure tänud!

täpselt nii. vaata, mis tundub meeldivat, proovi. ei sobi, proovi teist. ega alati väikse sõiduga saagi kohe aru, mis istub. kui kogemust vähe, võta odavam pill, millest liiga kahju ei hakka, kui ebaõnn tabab.
kui ennast juba rohkem usaldad, vaata läikivamate ja ilusamate poole :)

Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kris. »

Ega esimese oma ratta valimisega hulluks ei maksa minna. Täpsed soovid ja vajadused selguvad ikka reaalse sõidu käigus.
Enda kronoloogia oli selline: esimese rattaga 2 aastat, nendest teine oli tõsine piin kuna olin vahepeal paari teist ratast proovinud :D . Kuni selleni oli mul parim ratas maailmas OK :twisted: . Järgmise müüsin ära kümnendal kasutusaastal, pragusega läheb neljas aasta.

terv
Kris.

Riding with a King!
Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas 426f »

Odavama kasutatud ratta puhul peab vaatama,et ikka korralik oleks ja sügiseni ilusti töötaks.Jamast korras rattast on rohkem sõidurõõmu kui ägedast logust mis koguaeg tõrgub.Juuni on kohe läbi ja kui nüüd tsikkel ära laguneb ja remonti viid siis enne augustit sõita ei saa.

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r
Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Aga kuidas motopoed oma tooteid proovida lubavad? Kas on vahet ka, kas on esinduse pood või kasutatud masinate maaletooja? Loogiline tundub, et see peaks kõikjal kehtima, et kui midagi käkki keerad, siis plekid... või ostetaksegi tavaliselt nii, et põrsas kotis ja pärast näha, kas kärss ka kärnas või ei...


Tuono

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Tuono »

elektromargu kirjutas:

Aga kuidas motopoed oma tooteid proovida lubavad? Kas on vahet ka, kas on esinduse pood või kasutatud masinate maaletooja? Loogiline tundub, et see peaks kõikjal kehtima, et kui midagi käkki keerad, siis plekid... või ostetaksegi tavaliselt nii, et põrsas kotis ja pärast näha, kas kärss ka kärnas või ei...

Osadel poodidel ju jutujärgi garantii, ostad ära ja garantii ajal sõidad 24h siis näed kas kestab või ei ja ole poodides ise hoolas kuluosade suhtes, sest neil meeldib valetada, et kuluosad on heas korras aga reaalsus räägib midagi muud.

Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas tali »

Või siis ära mine üldse poodide kammimise teed. Vaata parem müügikuulutusi ja võta mõni rattaasjatundjast sõber kaasa, kui vaatama lähed. Käest ostes ei tule tavaliselt seda juttu, et kuluosad hes korras jne. Ja saad tingida.

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

ermicas
Postitusi: 88
Liitunud: 31 Dets 2013, 17:31
Tsikkel: XJR1300 Racer 6oth Anniversary
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ermicas »

Enne kui alustan, tervitused ja kaastunne kõigile, kelle arvates Hornet naisteratas on, tegemist on ilmselt päris "adekvaatsete" härradega kes kuskile teismeikka pidama jäänud oma arenguga. Meenutab sellist "Bemm on kõvem pill kui Audi" juttu mida 10a tagasi streetracedel palju kuuldud :wack:

Paljuga olen nõus mida siin lugenud, et ratas tuleb valida lähtuvalt vajadusest. Nali naljaks aga 600 Hornet on üks parimaid rattaid millega sõitma õppida. Pommikindel ja lihtne tehnika (st. kui käed perse*t välja ei kasva siis saab enamjaolt kõik ise tehtud), püstine sõiduasend, mugav linnas, piisavalt äkiline minek (sama ajajärgu teiste naked 600stega võrreldes), klaas külge ja saad ka maanteel 150+ km/h sõita (enda Horneti olen 240ni ajanud ntx ilma mingisuguse "tuulesuunajata"), burnoudid, wheelied, stoppied...kõike teeb kui endal närvi ja oskust piisavalt. Minu tsikli-elu algas eelmisel kevadel, esimeseks rattaks on 600 Hornet millega eelmine hooaeg ligi 10k km ära tuli. Sellest umbes pool maanteel...jah, ka haagisega rekkadest olen päris piisavalt mööda vajutanud. Kurvides on ka paljud 1000sed maha jäänud, kuigi ma teab-mis põlvmaas sõitja pole. Algajale soovitada KTM Duke ja baike...normaalne punt on siin koos noh :mrgreen: Kõrge viis ka Koxile, tõsi et kui endal kupli all logiseb siis vahet pole mis ratta võtad...

Minu soovitus, rattad on nagu naised, sul läheb veel päris mitu-mitu "mudelit" aega enne kui enda võimed ja eelistused tõeliselt välja tulevad seega ära stressa üle. Kui närv on alguses pigem nõrk siis ära endale slaavi naist võta (räägin kogemusest jälle)! Võta midagi töökindlat ja neutraalset (naked ntx), hakka sõitma/õppima ja sealt vaata edasi kas üldse sõitma jääd sest esimese paari aasta vasikavaimustus võib pea päris sassi ajada :bsmile:

ermicas

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Ma arvan ka, et osta midagi ära, muidu on talv käes ja unistad õhtuti niisama käed-teki-all tsiklitest edasi. Hiljem siis harjud ja uurid kuidas see elu on. Tsikleid saab alati vahetada.
Ja Hornet 600 nimetusega "naisteratas". Nojah, kuidas kellelegi. Minu meelest 600ne Hornet on päris vägev tsikkel. Sõidetud ise sellega 1 hooaeg. Võrreldes sama järgi Bandiit 600ga oli vahe nagu öö ja päev. Kaalu ja kw osas. Horneti kasuks. Ainukene miinus hornetil minu jaoks oli see, et maanteel pikemalt sõita ei tahtnud sellega. Kuidagi natukene kössis sõiduasend käte ja jalgade jaoks ( 183cm - 110 kg ).
Päris pikka aega vahetasin tsikleid nagu sokke - hooajal 1 või 2 eri tsiklit. Lõpuks jäin pidama sellise tsikli juures, mida aastal 2007 esimest tsiklit ostes vaatasin suure muigega - et no lõpetage ära, see 48kw küll ei liiguta kedagi. Ei siis huvitanud muud asjad kui kw värk. Istumise ja astumise asend oli üldse tähtsuselt null toona.
Ühesõnaga - proovi, kui vähegi endale meeldib siis osta ära. Saat sõita vähemalt. Siit nagunii mingit superasjalikku nõuannet ei tule. 8)

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas franz125 »

elektromargu kirjutas:

Aga kuidas motopoed oma tooteid proovida lubavad? Kas on vahet ka, kas on esinduse pood või kasutatud masinate maaletooja? Loogiline tundub, et see peaks kõikjal kehtima, et kui midagi käkki keerad, siis plekid... või ostetaksegi tavaliselt nii, et põrsas kotis ja pärast näha, kas kärss ka kärnas või ei...

A sa mine mõnda suuremasse motopoodi mis kaupleb kasutatud ratastega nt.Bikepoint,neil rattaid seinast seina.Vaata mis meeldib,istu peale jne.küll nad proovida lubavad kui tõsist huvi üles näitad.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Piimanina
Postitusi: 128
Liitunud: 08 Sept 2008, 17:01
Tsikkel: Ducatisti
Asukoht: TLN
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Piimanina »

franz125 kirjutas:
elektromargu kirjutas:

Aga kuidas motopoed oma tooteid proovida lubavad? Kas on vahet ka, kas on esinduse pood või kasutatud masinate maaletooja? Loogiline tundub, et see peaks kõikjal kehtima, et kui midagi käkki keerad, siis plekid... või ostetaksegi tavaliselt nii, et põrsas kotis ja pärast näha, kas kärss ka kärnas või ei...

A sa mine mõnda suuremasse motopoodi mis kaupleb kasutatud ratastega nt.Bikepoint,neil rattaid seinast seina.Vaata mis meeldib,istu peale jne.küll nad proovida lubavad kui tõsist huvi üles näitad.

Selle asemel, et siin heietada oleks võinud ammu juba Bikepointi minna ning praeguseks oleks ratta seljas olnud.

Parimat.


reimps

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas reimps »

600-ne Hornet ON "naistekas", võrdluskogemus on olemas :nono:

Aga algajale täitsa sobilik, tõesti.


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kaiman »

Tsiklist unistada, ja seda omada on 2 eriasja.igale ei sobigi tsikkel,ega see pole mingi tiibadega aeroplaan,eesti kliimas ja teedel eriti,foorumist otsida tsikli soovitust on sama kui buduaarist omale naist otsida et äkki joppab :mrgreen: aga tegelikus hoopis teine, küll on palav,siis väristab hullult siis vihma sajab igapäev just siis kui mul on vaja 140 kilti sõita jne..osta see ära mida ise tahad :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Piimanina kirjutas:
franz125 kirjutas:
elektromargu kirjutas:

Aga kuidas motopoed oma tooteid proovida lubavad? Kas on vahet ka, kas on esinduse pood või kasutatud masinate maaletooja? Loogiline tundub, et see peaks kõikjal kehtima, et kui midagi käkki keerad, siis plekid... või ostetaksegi tavaliselt nii, et põrsas kotis ja pärast näha, kas kärss ka kärnas või ei...

A sa mine mõnda suuremasse motopoodi mis kaupleb kasutatud ratastega nt.Bikepoint,neil rattaid seinast seina.Vaata mis meeldib,istu peale jne.küll nad proovida lubavad kui tõsist huvi üles näitad.

Selle asemel, et siin heietada oleks võinud ammu juba Bikepointi minna ning praeguseks oleks ratta seljas olnud.

Parimat.

Juba korra käidud. Ja istutud. Hornet tundus uskumatult mõnus ja pisike. Esimeseks ei tahakski mingit hullu mölakat. Kusjuures.. 900 Hornet tundus isegi mõnusam.. Banditil polnud ka väga viga, aga Kawa tundus kuidagi jäik... Aga noh, istusin peal ainult. Masinaid kurjaks veel ei ajanud... raha tuleb alles kuu lõpus, siis läheb päris asjaks..

Selle pärast siin enne maad kuulangi, et vanarahva sõnade järgi küsija suu pidavat terveks jäetama... (w)

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Puha rida4 pillid,proovi mõnd V2 tüüpi pilli kah.Mul enne oli suht-koht võimas(omal ajastul)1200 sporttouring masin.Äge oli aga osteti käest ära.Pidasin tüki vahet ja siis võtsin V2 masina ja lööge või maha aga enam neid kriiskavaid r4-si ei taha.Ainult üks erand on-Yamu RN22.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas puna »

reimps kirjutas:

600-ne Hornet ON "naistekas", võrdluskogemus on olemas :nono:
Aga algajale täitsa sobilik, tõesti.

täiesti kindlalt on naistekas, aga las siis noorhärra sõidab sellega mis see meie asi on, ehk ostab kunagi omale ratta ka

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1053 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

puna kirjutas:
reimps kirjutas:

600-ne Hornet ON "naistekas", võrdluskogemus on olemas :nono:
Aga algajale täitsa sobilik, tõesti.

täiesti kindlalt on naistekas, aga las siis noorhärra sõidab sellega mis see meie asi on, ehk ostab kunagi omale ratta ka

No mis hülge möla. Hornet on VÄIKE ja KERGE mootorratas. See ei tähenda et ta on veel naistele ja lastele.

elektromargu kirjutas:

Hornet tundus uskumatult mõnus ja pisike. Esimeseks ei tahakski mingit hullu mölakat. Kusjuures.. 900 Hornet tundus isegi mõnusam.. Banditil polnud ka väga viga, aga Kawa tundus kuidagi jäik... Aga noh, istusin peal ainult. Masinaid kurjaks veel ei ajanud... raha tuleb alles kuu lõpus, siis läheb päris asjaks..

On ainult paar kindlat asja, mida foorumi "tegijad" mehed teavad: Hornet on naistekas, alla 1000cc tõeline mees üldse ei osta ning vähem kui 600cc ratastega sõidavad lapsed ja väiksemad (loe: nõrgemad) naised. Lisaks ei tunne üksi eneseväärikust omav isane kedagi, kes sõidaks 500cc masinga - see oleks otsene pühadusteotus.

Aga tõsises toonis: kui sulle Hornet meeldib, siis osta ära ega sa siin foorumi vahendusel oluliselt targemaks saa. Hornet 600 on alguseks piisavalt hea. Sa pole temaga laulatatud ja kui himu täis saab, siis vaatad uue. Tsiklitega, kas tead on lihtne - nad ei solvu, kui sa blondiini brüneti vastu vahetad või eelistad järgmisel hooajal roostekarva tooni või suuremat mootorit.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

pyta
Postitusi: 1102
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas pyta »

ära unusta seda ka mäk,et jaapani rattad on sitad ja õige mees sõidab itaalia v2-ga :)
t*** keda kepib,kas ta ostab endale horneti või renardi,ta ostab selle endale,ta sõidab sellega ise,te 99,5% tõenäosusega ei näe isegi teda kunagi :D

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

pyta kirjutas:

ära unusta seda ka mäk,et jaapani rattad on sitad ja õige mees sõidab itaalia v2-ga :)
t*** keda kepib,kas ta ostab endale horneti või renardi,ta ostab selle endale,ta sõidab sellega ise,te 99,5% tõenäosusega ei näe isegi teda kunagi :D

ha! veits on tegelt see eesmärk, et ikka nagu 65% tõenäosusega näevad kõik mind ühel hetkel :twisted:

Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

No siis vaata, et mingi eitede Hornetiga ei tule :mrgreen:

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

kristjan128 kirjutas:

No siis vaata, et mingi eitede Hornetiga ei tule :mrgreen:

Isegi kui on 900ne? (togi)


kaiman
Postitusi: 970
Liitunud: 17 Mai 2010, 16:21
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 17 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kaiman »

elektromargu kirjutas:
pyta kirjutas:

ära unusta seda ka mäk,et jaapani rattad on sitad ja õige mees sõidab itaalia v2-ga :)
t*** keda kepib,kas ta ostab endale horneti või renardi,ta ostab selle endale,ta sõidab sellega ise,te 99,5% tõenäosusega ei näe isegi teda kunagi :D

ha! veits on tegelt see eesmärk, et ikka nagu 65% tõenäosusega näevad kõik mind ühel hetkel :twisted:

no jh sa lase üks DVD nüüd välja kuidas ma tahtsin tsiklimeheks hakata

Kasutaja avatar

Teema algataja
ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

kAMELION kirjutas:
elektromargu kirjutas:
pyta kirjutas:

ära unusta seda ka mäk,et jaapani rattad on sitad ja õige mees sõidab itaalia v2-ga :)
t*** keda kepib,kas ta ostab endale horneti või renardi,ta ostab selle endale,ta sõidab sellega ise,te 99,5% tõenäosusega ei näe isegi teda kunagi :D

ha! veits on tegelt see eesmärk, et ikka nagu 65% tõenäosusega näevad kõik mind ühel hetkel :twisted:

no jh sa lase üks DVD nüüd välja kuidas ma tahtsin tsiklimeheks hakata

mis? meil on mingi 20 sajand vä? DVD? Juutjuub on juba pikemat aega teema (lol)


Tuono

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Ma olen ka 183cm. ja 500ccm. Kawa ja Honda olid pikema sõidu jaoks väikesed, poes istusin Aprilia Sihveri peal ja sealt otse Horneti peale (900) ning peale seda ma enam süldi hunnikusse (Horneti peale) ei istu, Hornet pole naistkas vaid maitsetu inimese ratas, kellele meeldib, et ratas on pehme ehk siis pehmode ratas. :bsmile:

Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

elektromargu kirjutas:
kristjan128 kirjutas:

No siis vaata, et mingi eitede Hornetiga ei tule :mrgreen:

Isegi kui on 900ne? (togi)

Jah, 900 on ikkagi 100 kuubikut alla tonni, mõttetu.
Aga tõsiselt, kaua sa heietad, varsti hooaeg poolepeal. Osta mu tl1000r ära, kui muud ei leia, paras alustamiseks, (lol) v2 1000cc ning teist sellist suve jooksul üle 1 korra vastu ei sõida, kui sedagi, mina pole 3 hooaja jooksul kohanud :bsmile:


Tuono

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Kui siis kusagil muuseumis võid näha (lol)

Kasutaja avatar

kristjan128
Postitusi: 455
Liitunud: 11 Mai 2009, 21:42
Tsikkel: American Ironhorse Slammer
Asukoht: Tartu
Tänanud: 54 korda
Tänatud: 20 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kristjan128 »

Pigem muuseumi eksponaat, kui iga kolmas samasugune vastusõitev. Itaallased ei jõuagi muuseumi ikka, enne surevad/lagunevad laiali :ner:

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas kaimex »

kristjan128 kirjutas:

Pigem muuseumi eksponaat, kui iga kolmas samasugune vastusõitev. Itaallased ei jõuagi muuseumi ikka, enne surevad/lagunevad laiali :ner:

Ja isegi kui peaks olema enam vähem muuseumi pandav, siis ega tal ikkagi sinna asja pole. Võlusõna on emex. :D


Tuono

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas Tuono »

kristjan128 kirjutas:

Pigem muuseumi eksponaat, kui iga kolmas samasugune vastusõitev. Itaallased ei jõuagi muuseumi ikka, enne surevad/lagunevad laiali :ner:

Viimastel päevadel ikka kurdavad muresid siin foorumis "kvaliteet" võrride omanikud, ühel honda , teisel suzu jne. Jaapani masinatel ei ole mingit nägu ega tegu, Itaalia masinatel on ikka omad üritused http://www.elisanet.fi/bella.italia/ , muideks on ka japsidega tegelasi seal nähtud, ila suunurgast nirisemas :ner:

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7204
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1863 korda
Tänatud: 518 korda

Re: Kuidas ma esimest tsiklit valisin..

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Mulle ka itaalia rattad ja nii mõnedki autod väga meeldivad.Jääb mulje,et DISAIN,kui sõna ise, on just kui sealt maalt pärit.TÖÖKINDLUS ja TARNEAEG ilmselt jälle kuskilt mujalt.Sest kui mingit lihtsat varuaosa vaja ja seda pead kuude kaupa ootama,siis läheb isu üle.Ja nii huvitav,kui see pole,on Itaalias ka japsikaid ikka väga palju liikumas.Kohalik toodang(tsiklid) tänavapildis on pigem suures vähemuses.
Ainuke asi ,kus kohalik toodang tundub silma hakkavat, on IVECO veokad.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”