Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Kasutaja avatar

TDM
Postitusi: 349
Liitunud: 28 Juun 2005, 00:55
Tsikkel: TDM 850 3VD, CRF250L, Gas280
Asukoht: Keila

Re: Yamaha XTZ 750 Super Tenere, Yamaha TDM 850

Lugemata postitus Postitas TDM »

Lontrus kirjutas:

Oskab keegi arvata milles probleem, kui tsikkel käima ei lähe.
Sümptomid on sellised:
Hakkas üha raskemalt käima minema, mitu korda tuli proovida, kuni ühel ilusal pühapäeval, kui lubasin kaasfoorumlastega sõitma minna lääne-eestisse enam ei läinudki.
Starter nagu käib ringi, aga nagu bensu poleks või immo ei laseks käivituda.
Bensu ja muid vedelikke on.
Küünlad panin uued, vanad olid alt mustad, tundus bensiini-õli segu olema aga võin ka eksida.
See juhtus juba enne kui kaane tihendit vahetama hakkasin, arvasin et on sellest et õli lekkis küünlakanalisse, aga tegelikult lekkis seda sinna selleks liiga vähe.
HIljuti enne minu kätte sattumist tehtud kapremont mootorile.

Ise mõtlen et peaks tutvust tegema karpadega ja nad üle vaatama ega seal mingit kala pole, aga äkki enne on midagi lihtsamat mida veel ära kontrollida.

Edit: Kas võib ka nii olla, et kuna mul garaazhitee läheb suhtkoht järsult alla ja seal olen mootori välja suretanud ning piduri abiga end alla veeretanud/jõnksutanud, siis kütus/õli voolab kuskilt vajalikust kohast ära või voolab kuhugi liiast?

Kui sa klapikambri kaant avasid kas klapi vahed ka üle mõõtsid, kipuvad teised ära kaduma ja siis ei taha külmast peast käima minna juube pikalt tuleb käiata!?
Su see suht vana isend, kui õhupuhasti ja karpa vahelisi lutte pole vahetatud, siis need lähevad vanadusest jäigaks ja ei taha hästi karpade küljes kinni püsida siis läheb luttides vahelt tolmu sisse ja sooveldab sisselaske klappe ja klapi vahe kaobki ära. Vähemalt kahel isendil nii olnud!

Ei midagi . . . peale tuule!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”