Head pakkumised: kraba kohe!

Kasutaja avatar

bitter
Postitusi: 2014
Liitunud: 03 Juun 2008, 00:00
Tsikkel: EXC400
Tänanud: 104 korda
Tänatud: 96 korda
Kontakt:

Re: Head pakkumised: kraba kohe!

Lugemata postitus Postitas bitter »

villy kirjutas:

Kuidas see sygic asfaldilt maas on ja Eestis?

Paar päeva tagasi võtsin prooviks. Võrreldes pikalt kasutatud iGO, Waze ja mõned päevad proovitud TomTom-iga tundus Sygic mulle nõrk. Kaardid on muidugi ok, eesti hääled on olemas, paari euro eest oleks saanud ka Homer Simpsoni inglise keeles juhendama, lapsed oleks sillas.

Siiski suht tüütu kui navi teatab linnas iga 200m tagant, et "sõida otse ... ja järgmisel ristmikul ... jätka otse". Meenus, et veel keegi kurtis "because sygic is busy telling you to go straight, it will tell you your next turn only on the last second." Sõiduridade abi - TomTom oskas seda perfektselt (tõsi küll välismaal), Sygic Tallinnas tundus liiga liberaalne - lubas Järvelt Männiku suunas navigeerides paikneda lausa kolmes sõidureas, isegi veel Statoili joonel. Sealt jäi 100-150m Säästuka bussitasku lõpuni, millega 1. rida kaob. Kolmas asi - maanteel üht 80 ala pidas Sygic 50 alaks. Neljas - oma 5 min näppisin ja EI suutnud ma hetke asukohta favoriidiks salvestada. Parim mis ma leidsin, oli võimalus see töökohaks salvestada. Juhuslikult see isegi sobis :). Aga kohe üldse ei sobi kui ei leita Eesti linnas asuvat kesklinna aadressi xxxx 3 ("out of range") ja pakutakse selle asemel üle tänava olevat maja xxxx 4.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”