Mootorratta lisatuled Hiinast → Re: hiinast lisatuled

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7203
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1862 korda
Tänatud: 518 korda

Re: hiinast lisatuled

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Villem kirjutas:
Piipz kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Ma olen neid igasugu hiina asju ka uurinud,aga ükski neist odavamatest ei ole maanteleegaalsed ja ei viitsi mina neid maha peale igal ülevaatusel kiskuda.

Keegi äkki lükkab ümber selle väite aga kui lisatuled on eraldi lüliti all ja armatuuril on ka nende kohta eraldi tuluke, siis see peaks teoreetiliselt minema töötulede alla. Maanteel jah sõita ei või aga ülevaatusega ei tohiks probleemi tulla?

Oleneb kohast, mulle lükati korralikult ajudesse oma LED 'ide pärast. Teipisin kinni ja tegin peapeal kükke, lõpuks pidin küljest ära kruvima. Öeldi, et ei tohi olla peal mitte ühtegi lisa tuld, mis ei ole tehase poolt ette nähtud, isegi mitte eraldi lüliti all ega ka kinni teibituna. Ja kui on lisatuli, siis see peab alati töökorras olema ja vastama kõigile seadustele (E -d ja paiknemine ja asjad), ja kinni kaetult nad töökorras ei ole (ei näita valgust). Konkreetseid seaduse punkte muidugi PROFDIAGNOSTIK OÜ mees ei osanud näpuga näidata, aga nii pidi seaduses kirjas olema.

Meil on veokatel umbes 6-8 töötuld küljes.Osad veel vanad halogeenid,osad LED-id.Käivad iga aasta ülevaatusel ja aegajalt neid ikka kontrollitakse ka tee peal.ja need kontrollid ei ole lihtsalt tava konstaablid. Pole siiani keegi midagi sellist väitnud.Sama ka igasugu traktoritege,mis samuti teedel liiguvad.Aga veelkord,kõik peab olem õige E tähisega.Udutuli ei kõlba töötuleks ja töötuli sõidutuleks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”