Lazer Revolutionile asendust

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas boob »

Hei rahvas. Kevad pole enam kaugel ja tuleb hakata uut kiivrit otsima.

Vana kiiver oli Lazer Revolution, kiiver, mille kohta saan ainult kiidusõnu rääkida. Aga kahjuks peale umbes 7 aastast kasutust vajan uut ja kuna Revolutioni enam ei müüda, siis püüan midagi samaväärset leida.

Alustaks siis sellest, et Revolutioni puhul meeldis mulle see, et ta oli vaikne, tänu topeltvisiirile ei läinud uduseks ja oli avatav.
Need oleks ka hetkel peamised argumendid valikul, vaikne, avatav, kindlasti sisseehitatud päiksevisiiriga ja mulle väga meeldiks, kui oleks samamoodi topeltvisiiriga, nagu oli Revolution.

Hetkel väga usinalt mööda motopoode pole käinud, teen alles eeltööd. Netis lugedes tundub Caberg Duke selline hea ja mõistliku hinnaga kiiver... Aga ehk on veel midagi, mis on kahe silma vahele jäänud...



Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Pilt

Kasutan sellist. Scorpion exo 900. Ainult kiidusõnad. Väga mõnus kiiver.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kui sa mõistliku hinnga head kiivrit tahad siis HJC RPHA-Max on oma 400€ hinna juuresiga senti väärt. Astub tugevalt 600-700€ hinnaga kiivritele kandadele. Vaikne, üllatavalt väike avatava kiivri kohta, kerge, hea ventilatsiooniga ja suurepärase tootmis ning koostekvaliteediga.
https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/ ... ha-max-evo
http://www.webbikeworld.com/r2/motorcyc ... /rpha-max/

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas boob »

400 rahaste kiivrite juures on ju ka Schuberti C3, mis peaks olema ka ju väga tegija, või mis? https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/ ... -must-matt

Üks asi muidugi ununes. Kuna plaan on ka kiivrisidet edasi kasutada, siis kiivri sisepikkus peaks olema selline, et saaks mikrofoni ka suu ette sättida. Mäletan, et kui Revolutioni ostsin, siis proovimise aeg oli paljudel kiivritel lõuaosa peaaegu vastu suud, aga eks see ikkagi proovimise teema ole :)

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma olin kultusliku Shuberti omanik tervelt kaks päeva aga ei sobinud see minu mittekultuslikku pähe. HJC RPHA-Max istus nagu valutud aga pressis lõuapärade peale, õnneks sai seal põsepatju väiksemate vastu vahetada.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Pan
Postitusi: 289
Liitunud: 28 Mai 2011, 10:35
Tsikkel: Kawabusa
Asukoht: Viljandi

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas Pan »

sinilind123 kirjutas:

Kasutan sellist. Scorpion exo 900. Ainult kiidusõnad. Väga mõnus kiiver.

EXO 900 teen mina küll täiesti maha. Pumbatavad õhkpadjad andsid saba, kiivri alumise serva liist (kukla poolt) läks kinnitusest katki ja tuli lõpuks täiesti küljest ära. Lisaks oli päikesevisiiri kuju vilets - vahel hakkas nina kõditama. Kirss tordile olid tuulega tekkivad vilinad-sisinad millest sai lahti ainult siis kui pea mingisse ebaloomulikku asendisse keerata :wack:
Ometi otsustasin proovida Scorpioni järgmist mudelit - EXO 910. Siiani on ilmnenud ainult üks probleem. Suhteliselt keeruline oli kiivri külge kinnitada Sena SMH10 seadet. Ülejäänud vead on vähemalt minu jaoks parandatud. Meeldiva lisana oli juurde tekkinud Pinlock.

Elevandil ei ole vaja haukuda. Teda märgatakse niisamagi.
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Ma neid pumbatavaid õhkpatju eriti ei viitsi kasutadagi. Proovisin, töötavad, aga üldjuhul las ta olla.
Vilinaid-sisinaid pole kordagi täheldanud. Sõitnud üle 200km/h nakediga ja nüüd kulgen kõrge tuuleklaasiga endurokaga. Mõlemiga vaikne asi. (kuigi tegelikult on mul hästi halb võrrelda, sest kõik eelnevad hooajad olen krossikiivriga sõitnud. :mrgreen: )
Aga eks see kõik vist peakujus ja jumalteab, milles kinni ole.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2488
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 340 korda

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas Maaks »

RPHA MAX on päris hea kiiver - mul ühe hooaja olnud. Ei ole päris vaikne (päris vaikset ei pruugi olemaski olla?) aga on palju vaiksem kui mu eelmine kiiver oli. Topelt vesiiri saad ainult pin-lockiga ja see hoiab udu ilusti ära. Prillid on, lahti käib. Rihma kinnitus on mugavalt klambriga (mulle see DD rõngastega sugugi ei meeldi)
Mul peakomplekt varrega mikriga: http://www.interphone.com/documents/102 ... AIN_LR.jpg ja minu kiivrisse mahub ilusti ära. (>200 kiirustel tuleb mikri ots suhu võtta :-) ).
Hinna poolest vaata de ja fr ebay'sid - mina sain enda oma 250€.
RPHA MAX ja MAX EVO vahe on ainult kesta materjalis (evo rohkem carbonist).

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

Teema algataja
boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas boob »

Eks ma selle Schuberti siia seepärast torkasingi, et Revolution maksis ainult 159 raha ja oli väga kvaliteetne. Kui sõber poleks teda maha pillanud ja visiir poleks katki läinud, sõidaks veel edasi :D

Hetkel on mul muidu BMW System 5 kiiver ja Shoei Neotec, mille mõlemaga on ka sõita saanud. BMW puhul häirib sisemise päiksevisiiri puudumine, no kes see tassib teist klaasi kaasas, eksole. Shoei on täitsa hea, istub peas kenasti ja on täitsa viisakalt vaikne, aga koonuosa on väike, kiivriside mikrofon on otsapidi suus.

Viimati muutis boob, 15 Veebr 2016, 17:15, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas mella »

Vesiiri?
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=vesiir&F=M

Maaks kirjutas:

Topelt vesiiri saad ainult pin-lockiga ja see hoiab udu ilusti ära.

Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas MarekM »

mella kirjutas:

Vesiiri?

Mutabor

フーリガン
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Nagu siit eespoolt juba välja tuli,siis kõik oleneb kasutaja peakujust,rattast(klaas,gondlist,naked jne.) ja veel mingist igaühe isiklikust x-faktorist.Lihtsaim viis teada saamiseks,on panna poes raha lauale ja oma rattaga paar tiiru teha.Ilmselt kõik müüjad seda ka lubavad.Motomarketis vähemalt oli juttu sellest,kuigi pole võimalust kasutanud.
Ehk siis siit saab üsna suure hulga erinevaid arvamusi, ilmselt ka täpselt samadele kiivritele.Mulle näiteks,see sama Lazer ei meeldinud.Samas väimehele meeldib,sest talle sobib selle kiivri kuju,kuna on prillikandja.

Viimati muutis urmas66, 16 Veebr 2016, 13:19, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

FaceOff
Postitusi: 116
Liitunud: 01 Nov 2009, 18:06
Tsikkel: Kawasaki Kx250f
Asukoht: Tallinn/Rakvere

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas FaceOff »

Kõik BMW omanikud ei ole idioodid, aga igal idioodil on BMW-e.
Kasutaja avatar

Teema algataja
boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas boob »

:?:

Ega ilma pähe proovimata ostma niikuinii ei hakka ja tõenäoliselt tahaks just müra pärast ka kiivrit proovida. Aga eeltöö on vajalik, et tekiks mingi hulk valikuvariante, ei saa ju poodi minna ja järjest neid kiivreid proovimiseks ja sõitmiseks näppu võtta :D

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas korke »

Ma julgeks soovitada nolan N87 sisevisiiriga.
Kuid kui vähegi raha siis vaadata x-lite suunas ja x-702GT

Kohapeal olemas ;)

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

korke kirjutas:

Ma julgeks soovitada nolan N87 sisevisiiriga.
Kuid kui vähegi raha siis vaadata x-lite suunas ja x-702GT

Ma julgeks soovitada eelnevalt uurida, mida küsija küsis ja milllised soovitused järgnesid.
Mees küsis avatavat kiivrit ja sa pakud kahte kinnist kiivrit lihtsalt põhjusega, et sa müüd neid.
Kamoon, kas tõesti on nii hädasti vaja müüki lükata, et isegi teemassse ei jaksa enam süüvida?

PS. Kohustuslik smaili ka ka ;-)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas boob »

Tänapäeva maailma häda, asjadesse ei süveneta :D

Aga teemasse ka. Proovisin täna Caberg Duke pähe ja esimene kiiver on valikust väljas. Lõug vastu kiivrit ei sobi kohe mitte, seda enam, et sinna vahele võiks kiivriside mikker ka ju mahtuda...

Kasutaja avatar

ets0
Postitusi: 128
Liitunud: 17 Mai 2006, 19:34
Tsikkel: Suzuki Intruder 1500/2007
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas ets0 »

Macintosh kirjutas:
korke kirjutas:

Ma julgeks soovitada nolan N87 sisevisiiriga.
Kuid kui vähegi raha siis vaadata x-lite suunas ja x-702GT

Ma julgeks soovitada eelnevalt uurida, mida küsija küsis ja milllised soovitused järgnesid.
Mees küsis avatavat kiivrit ja sa pakud kahte kinnist kiivrit lihtsalt põhjusega, et sa müüd neid.
Kamoon, kas tõesti on nii hädasti vaja müüki lükata, et isegi teemassse ei jaksa enam süüvida?

PS. Kohustuslik smaili ka ka ;-)

Tere,
soovitaksin ikkagi Korke juurest läbi käia ja vaadata, mida pakutakse. Valik on hea. On täiesti olemas ka avatavad kiivrid.
Kevade poole lähen isegi sinna konkreetse ostusooviga. :D

Lugupidamisega

Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas korke »

Lgp, Macintosh
Anna andeks ! Tõesti jäi kuidagi märkamata see vägagi oluline nüanss.
Sellisel juhul on väga lihtne pakkuda. x-lite X-1003

Mis puudutab kiirvrite müüki lükkamisest. Ei ole vaja hädasti neid müüki lükkata sest olen hädas kiivrite saadavusega.

Macintosh. Sa oled väga oodatud meie poodi kui võtme isik/kriitik kelle arvamus võib mõjutada maailma pöörlemis suunda :)

Macintosh kirjutas:
korke kirjutas:

Ma julgeks soovitada nolan N87 sisevisiiriga.
Kuid kui vähegi raha siis vaadata x-lite suunas ja x-702GT

Ma julgeks soovitada eelnevalt uurida, mida küsija küsis ja milllised soovitused järgnesid.
Mees küsis avatavat kiivrit ja sa pakud kahte kinnist kiivrit lihtsalt põhjusega, et sa müüd neid.
Kamoon, kas tõesti on nii hädasti vaja müüki lükata, et isegi teemassse ei jaksa enam süüvida?

PS. Kohustuslik smaili ka ka ;-)

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

instrumentix
Postitusi: 10
Liitunud: 13 Sept 2012, 09:33
Tsikkel: on
Asukoht: Tartu

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas instrumentix »

EXO 910-l on lõua avamise nupp plastikust. Pärast poolt hooaega igapäevast kasutamist murdus sellel ühe trossiga ühendus ja oli tegemist, et peast ära saada kiivrit. Võib olla oli praak, aga nupulahendus ei näe välja ka väga kauakestvana, kui lahti teha.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

korke kirjutas:

Lgp, Macintosh
Anna andeks ! Tõesti jäi kuidagi märkamata see vägagi oluline nüanss.
Sellisel juhul on väga lihtne pakkuda. x-lite X-1003
Mis puudutab kiirvrite müüki lükkamisest. Ei ole vaja hädasti neid müüki lükkata sest olen hädas kiivrite saadavusega.
Macintosh. Sa oled väga oodatud meie poodi kui võtme isik/kriitik kelle arvamus võib mõjutada maailma pöörlemis suunda :)

Macintosh kirjutas:
korke kirjutas:

Ma julgeks soovitada nolan N87 sisevisiiriga.
Kuid kui vähegi raha siis vaadata x-lite suunas ja x-702GT

Ma julgeks soovitada eelnevalt uurida, mida küsija küsis ja milllised soovitused järgnesid.
Mees küsis avatavat kiivrit ja sa pakud kahte kinnist kiivrit lihtsalt põhjusega, et sa müüd neid.
Kamoon, kas tõesti on nii hädasti vaja müüki lükata, et isegi teemassse ei jaksa enam süüvida?

PS. Kohustuslik smaili ka ka ;-)

Siiralt kahju, et see teave mul varem puudus. See, võtmete ja keerlemise oma. Mulle oleks väga meeldinud juba aastaid varem teada, et suudan maakera pöörlemise suunda läbi minu valduses olevate võtmete jõuliselt mõjutada. Lapsepõlveunistus. [iroonia; teritame natuke keelt]

Aga kui tõsisemas toonis, siis kutse võtan heameelega vastu [ilma iroonita], sest alati on tore näha laienevat valikut. Aga ... millal on pood avatud? Kodulehelt infot ei leia. Kas see on saladus või püüad muidu ostjate elu põnevaks ajada... :)

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

korke
s1000rr Guru
Postitusi: 2137
Liitunud: 20 Okt 2004, 22:53
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti / punased potased
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 15 korda
Kontakt:

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas korke »

Kuna eelnevad aastad on meie butiik ikkagi mõeldud olnud rohkem personaalselt tegelema kliendiga. Siis on olnud tööajad 10.00 kuni 18.00. ja külastus eelnevalt kokkulepitud. Hetkel tuleb endiselt ette helistada. Küll aga see muutub ka lähitulevikus, et uks on ilusti lukust lahti ja 9 kuni 18 saab rahulikult tulla külla.

Facebooki leht kus avalikult kellaajad:
https://www.facebook.com/MRTTechnology
Telefoni nr:
55925112

Mis puudutab kodulehte. Lähiajal see kindlasti muutub kõvasti paremaks.

Macintosh kirjutas:

Ma julgeks soovitada eelnevalt uurida, mida küsija küsis ja milllised soovitused järgnesid.
Mees küsis avatavat kiivrit ja sa pakud kahte kinnist kiivrit lihtsalt põhjusega, et sa müüd neid.
Kamoon, kas tõesti on nii hädasti vaja müüki lükata, et isegi teemassse ei jaksa enam süüvida?

PS. Kohustuslik smaili ka ka ;-)

[/quote]

Siiralt kahju, et see teave mul varem puudus. See, võtmete ja keerlemise oma. Mulle oleks väga meeldinud juba aastaid varem teada, et suudan maakera pöörlemise suunda läbi minu valduses olevate võtmete jõuliselt mõjutada. Lapsepõlveunistus. [iroonia; teritame natuke keelt]

Aga kui tõsisemas toonis, siis kutse võtan heameelega vastu [ilma iroonita], sest alati on tore näha laienevat valikut. Aga ... millal on pood avatud? Kodulehelt infot ei leia. Kas see on saladus või püüad muidu ostjate elu põnevaks ajada... :)[/quote]

Kvaliteetne mootorratta töökoda Tallinnas http://www.mrttech.ee.
E-pood
http://www.mrttech.ee Facebook - MRT Tech
ÖHLINS, Marchesini, Akrapovic, GB Racing, MRA, Brembo,Gilles, Ilmberger Carbon.

Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Mul oli sama keiss. Murdus ära aasta pärast. Läksin siis tallinna motodepoosse, kust selle kiivri ostsin. Jätsin kiivri sinna "ekspertiisi". Selgus, et nemad seda ei kompenseeri ja tarbjakaitsesse ei viitsinud minna. Seega pidasin mõistlikuks jupi ise kinni maksta. Õnneks ei olnud kallis. Lisaks sellele suure kiiruse juures see kiiver ei kannata mitte mingit kriitikat. Hakkab loperdama ja väristama nii, et teed on raske jälgida. Samas hinnas HJC avatava lõuaga kiiver mille ka motodepoost ostsin. Sellega maanteel 90 sõites tuul vihiseb visiiri alt mõnuga sisse isegi kui visiir kinni on. Väga mürarikas. Veel Kehvem kui exo. Exoga vähemalt kuulis mõtelda kui pikem sõit oli :D

instrumentix kirjutas:

EXO 910-l on lõua avamise nupp plastikust. Pärast poolt hooaega igapäevast kasutamist murdus sellel ühe trossiga ühendus ja oli tegemist, et peast ära saada kiivrit. Võib olla oli praak, aga nupulahendus ei näe välja ka väga kauakestvana, kui lahti teha.

Kasutaja avatar

instrumentix
Postitusi: 10
Liitunud: 13 Sept 2012, 09:33
Tsikkel: on
Asukoht: Tartu

Re: Lazer Revolutionile asendust

Lugemata postitus Postitas instrumentix »

Ise tegin plastikkattega terastrossist aasa sinna nupu asemele, kuna asenduskiivrit ei olnud võtta ja sõitmist pooleli ei tahtnud jätta. Muidu on hea kiiver küll, kui suuremaid kiiruseid ette ei võta

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”