Kaitsmed vs kombe vs jakk

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kaitsmed vs kombe vs jakk

Lugemata postitus Postitas AzA »

Sa ei saa all in one asja :bsmile:
Alustuseks võta lihtsalt see, mis mugavaim selles keskkonnas, kus enamik kilomeetreid asfaldile laotad.
Aga prioriteedid järgmised - kiiver, seljakaitse, jalanõud ja noh siis ülejäänud.
Statistiliselt on nood kaks esimest kõige enam ratastooli või sametkasti eest kaitsvad vidinased, nirud jalatsid kipuvad kergelt lombakaks muutma.
Kaitsmed riiete all on seepärast head, et nad ei nihku nii kergelt kohalt kui tahes tahtmata lohvakas jopes, aga tavariietega nii .... kevlarita lohiseda on ebameeldiv .... ma olen katsetanud 30kmh külili.
Nüüd on mul tavariideks kevlarteksad ja nahktagike va. üüber palaval suvepäeval, kus lähen teadlikult ilma nahktagita riskima ... sõidan sel puhul pisut rahulikumalt.

Üldiselt on prioriteedi küsimus, mugavus vs turvalisus.
Näiteks linnas krõpsudega kingad - iconi tarmacid vms. on lihtsalt üleprahi, rääkimata lahtisest kiivrist, maanteel aga ... hakkab külm ja müriseb kah ülearu palju.
Valik on siiski su enda teha.

Raja jutt räägiti ära ... vaata sinna sa lähed piire katsuma ja ... kasutatud paarisotine üheosaline nahk selle jaoks ei tohiks vast ära tappa? Siinsamas müügifoorumis on neid vanu kantosse silmini müüa :bsmile:

PS: kasutatud kraami liigub kõvasti ja täiesti normaalsete hindadega. 750 rubla eest saad ikka väga edeva varustuse, kui kiiver välja arvata.

Viimati muutis AzA, 26 Veebr 2016, 01:05, muudetud 1 kord kokku.


Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”