Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kas tsikliga reisimiseks oleks targem kasutada reisikohvereid või reisikotte?



http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

ranel kirjutas:

Kas tsikliga reisimiseks oleks targem kasutada reisikohvereid või reisikotte?

Kohver on kõvakattega teedel mugavam. Turvalisem ja veekindel. Kui teed palju offroadi ja plaanid tsikli koos varustusega aeg-ajalt külili visata siis pehme kott on etem.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ise pead otsustama, mõlemat varianti proovinuna ja juurde targutades oskan ainult erinevusi välja tuua:
*Kohvreid saab reeglina lukustada
*Kohvrid on ilmastikukindlamad
*Kotid on natuke, nagu "kummist" ehk kui on juba täis, mahub mõni asi ikka veel ära
*Torukotte ja sellesarnaseid sumadane on võimalik üksteise sisse kokku pakkida et ei peaks õhku vedama
*Kui kotiga kuskil kitsas kohas kergelt kuhugi vastu lähed, mõjutab see vähem tasakaalu, kui kõva kohvriga
*Kui kohvritega kukkuma juhtud, on suurem võimalus, et asjad sees terveks jäävad
*Kui kohver katki läheb, päästab kergemate juhtumite puhul mägiaivari teip, mis pehmet räbaldunud kotti ei pruugi koos hoida. Samas saab kraami alati suht vähe ruumi võtvasse varuks kaasa võetud kotti ringi lapata (viimane märkus kehtib nii koti- kui kohvrimajanduse korral)

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Teema algataja
ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas ranel »

pühak kirjutas:

Ise pead otsustama, mõlemat varianti proovinuna ja juurde targutades oskan ainult erinevusi välja tuua:
*Kohvreid saab reeglina lukustada
*Kohvrid on ilmastikukindlamad
*Kotid on natuke, nagu "kummist" ehk kui on juba täis, mahub mõni asi ikka veel ära
*Torukotte ja sellesarnaseid sumadane on võimalik üksteise sisse kokku pakkida et ei peaks õhku vedama
*Kui kotiga kuskil kitsas kohas kergelt kuhugi vastu lähed, mõjutab see vähem tasakaalu, kui kõva kohvriga
*Kui kohvritega kukkuma juhtud, on suurem võimalus, et asjad sees terveks jäävad
*Kui kohver katki läheb, päästab kergemate juhtumite puhul mägiaivari teip, mis pehmet räbaldunud kotti ei pruugi koos hoida. Samas saab kraami alati suht vähe ruumi võtvasse varuks kaasa võetud kotti ringi lapata (viimane märkus kehtib nii koti- kui kohvrimajanduse korral)

Kumba sa ise eelistaksid, kui peaks valima ühe neist? Endal mõlemaga kogemused puuduvad ja seetõttu küsingi nõu.

Kuidas tagaistujal kotiga olla on?

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas rannamees »

ranel kirjutas:

Kas tsikliga reisimiseks oleks targem kasutada reisikohvereid või reisikotte?

Mulle meeldis selline kombinatsioon- taga kohver, külgedel kotid.

Pilt
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas pühak »

ranel kirjutas:
Spoiler
pühak kirjutas:

Ise pead otsustama, mõlemat varianti proovinuna ja juurde targutades oskan ainult erinevusi välja tuua:
*Kohvreid saab reeglina lukustada
*Kohvrid on ilmastikukindlamad
*Kotid on natuke, nagu "kummist" ehk kui on juba täis, mahub mõni asi ikka veel ära
*Torukotte ja sellesarnaseid sumadane on võimalik üksteise sisse kokku pakkida et ei peaks õhku vedama
*Kui kotiga kuskil kitsas kohas kergelt kuhugi vastu lähed, mõjutab see vähem tasakaalu, kui kõva kohvriga
*Kui kohvritega kukkuma juhtud, on suurem võimalus, et asjad sees terveks jäävad
*Kui kohver katki läheb, päästab kergemate juhtumite puhul mägiaivari teip, mis pehmet räbaldunud kotti ei pruugi koos hoida. Samas saab kraami alati suht vähe ruumi võtvasse varuks kaasa võetud kotti ringi lapata (viimane märkus kehtib nii koti- kui kohvrimajanduse korral)

Kumba sa ise eelistaksid, kui peaks valima ühe neist? Endal mõlemaga kogemused puuduvad ja seetõttu küsingi nõu.

Kuidas tagaistujal kotiga olla on?

Mul on chopper ja sinna ma igasuguseid plastkohvreid panema ei hakka. Chopperi stiilis kõvadele kohvritele pole seni rahakott veel ennast lahti teinud.
Aga muidu nii, nagu Macintosh kirjutas. Olen kõvade kohvritega matkanud küll, kui tsikkel teine oli. Maanteel ja linnas on need igal juhul mugavamad, v.a. et laiade kohvritega kitsastes oludes linna vahel eriti ei "filtreeru," aga see on matka puhul vist niikuinii marginaalse tähtsusega asi. Kõva kohvri puhul tasub eelistada küljele avanevat, pääseb asjadele kiiremini ja mugavamalt ligi. Seljakotti pole kunagi kasutanud, alati on koorem tsikli küljes kinni olnud. Kunagi ühel matkakaaslasel oli seljakott seljas, küsisin, et kuidas on. Ütles, et koti alumine ots toetub tsikli peale, seega raskust ei tunne, aga enda sadulas liigutamist pidavat ahistama.

Macintosh kirjutas:
ranel kirjutas:

Kas tsikliga reisimiseks oleks targem kasutada reisikohvereid või reisikotte?

Kohver on kõvakattega teedel mugavam. Turvalisem ja veekindel. Kui teed palju offroadi ja plaanid tsikli koos varustusega aeg-ajalt külili visata siis pehme kott on etem.

Eks seegi asjaolu räägib enda eest, et Gold Wing on kõvade kohvritega, aga krossika mehed pakivad asjad kas seljakotti või tõmbavad sumadani võrguga sabaraamile kinni. Kõik muu jääbki sinna vahepeale ja teise inimese eest talle meeldivat otsust ära teha ei oska vist keegi.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas KIBU »

tere
mina ütleksin, et sõltub matka iseloomust ja ka tsiklitüübist.
ise soovitaksin kindlalt kohvrit kui just väga sportlik enduuromatk ei ole. kott sobib ka sportrattale kiiremaks sõiduks. pean silmas siinkohal sadulakotti. need pehmed külgedel rippuvad on nendele kes kohvreid ei raatsi osta. künekapukkide nahkkotid on ültse omaette teema minu arvates.
seda kohvri/koti juttu on aetud erinevates teemades päris palju. otsi natuke, küll leiad mõtteid ja seletusi.

5248653
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Mina raatsin kohvreid osta küll, aga ei näe sellel lihtsalt põhjust. Ärme räägime korralikust 1600D koti puhul mingist pehmusest, hoiavad vormi täiesti tühjana imeilusti.
Rõõmsalt kolme kordne hind on loomulikult argument omaette, aga arvestades heal juhul kolme paari päevast "matka" hooaja puhul hakkab ka hind kaasa mängima.
Mul on põhjusteks pigem raamistiku puudumine, Pühaku poolt mainitud ... mahub nr 17 võti ja noh üks õlu veel, välised taskud kiirelt vaja mineva koli jaoks, mis seal salata väljanägemine ka :bsmile:
Kohvrite eelis on vargakindlus ja veekindlus, miinuseid on ka, aga sõltub kasutajast.

Vali lihtsalt vastavalt vajadusele, koplisse jätad ööseks ratta, siis võta pigem kohvrid, tiigrit maalida ei taha ning kulda ei vea, siis saab kotiga ilusti hakkama.

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas pühak »

KIBU kirjutas:
Spoiler

tere
mina ütleksin, et sõltub matka iseloomust ja ka tsiklitüübist.
ise soovitaksin kindlalt kohvrit kui just väga sportlik enduuromatk ei ole. kott sobib ka sportrattale kiiremaks sõiduks. pean silmas siinkohal sadulakotti. need pehmed külgedel rippuvad on nendele kes kohvreid ei raatsi osta.

künekapukkide nahkkotid on ültse omaette teema minu arvates.

Spoiler

seda kohvri/koti juttu on aetud erinevates teemades päris palju. otsi natuke, küll leiad mõtteid ja seletusi.

Aga mis islami palvepuki meestele siis sobib? :ner:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 970
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas KIBU »

pühak kirjutas:
KIBU kirjutas:
Spoiler

tere
mina ütleksin, et sõltub matka iseloomust ja ka tsiklitüübist.
ise soovitaksin kindlalt kohvrit kui just väga sportlik enduuromatk ei ole. kott sobib ka sportrattale kiiremaks sõiduks. pean silmas siinkohal sadulakotti. need pehmed külgedel rippuvad on nendele kes kohvreid ei raatsi osta.

künekapukkide nahkkotid on ültse omaette teema minu arvates.

Spoiler

seda kohvri/koti juttu on aetud erinevates teemades päris palju. otsi natuke, küll leiad mõtteid ja seletusi.

Aga mis islami palvepuki meestele siis sobib? :ner:

kas väljend "künekapukk" solvas sind? minu kõnepruugis ei ole see halvustav väljend. aga vaata kõrvalt noh ...istub jalad ees, laiali... :D igal juhul vabandust.
ja eelmainitud rattatüübile mõeldud kotid on tõesti väga spetsiifiline teema minu meelest. kuna teemaalgatajal tundub olema väike GSX F siis arvan tõesti et rääkida nendest on sama nagu näiteks rääkida tavalistest nahkpükstest ja rokimehe tagist kaheosalise sõidukombe teemas.(või vastupidi) ei midagi halvustavat sinu eelistatud rattatüübi ja sellele sobivate aksessuaaride aadressil, lihtsalt minuarvates jutt väga aiaaugust aia teemas.
kui algaja nõu küsib siis lähtuks ikka TEMA tsiklist mitte sellest mida sina eelistad. soovitada matkamiseks kotte kuna need sobivad sinu rattale paremini... seda pidasin silmas.

aga "islami palvepuki mees" ??? mis krdi väljend see selline on?

5248653
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Minu argument kohvritele on argument ainult siis, kui nad on alumiiniumist ja sinna saab peale asju siduda. Sisuliselt on mul kohvri peal ruum veel kottide ja telkide jaoks, kogu elamise saan kaasa võtta, kui tahan.
Aga kui vähem tassimist oleks (tavaliselt ei kipu olema), siis võtaks ka kotid. Ei raatsi kotte juurde osta veel, selline mõte on küll, et olenevalt matkast saaks valida, et kummad külge panen.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Mu uuele tulevad Givi Outback Trekker kohvrid ja lisaks võtan sellised toredad küljekotid: http://shop.touratech.co.uk/moto-side-b ... proof.html Need siis maksavad 130€/tk
Ratast kasutan igapäev ja kohvrid ka igapäev kasutusel, aga aegajalt plaanis metsa minna, siis kotid natuke paremad (ja alati pole vaja kaasat ka kaasa võtta, siis kohe vähem asju :))

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia
Kasutaja avatar

randel
Postitusi: 670
Liitunud: 22 Apr 2005, 10:13
Tsikkel: Beta 390
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 202 korda
Kontakt:

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas randel »

Mul on selles osas oma nägemus - kuna selline teema tekkis, kirjutan lühidalt ka oma kogemustest ja plaanidest.
Ideaalne variant kombineerib minu arvates mõlema tüübi omadused. Selline, mis on veekindel ja mida saab lihtsalt pakkida ja lukustada nagu alumiiniumkohvrit, samas aga on kerge ja elastne nagu tekstiilist kott - elastne mootorrattakohver.
Ma olen koos oma sõpradega sellise kohvri prototüüpi testinud nüüdseks juba paar aastat. Kaugemad reisid on viinud Kasahhi, Tadzikistani, Kõrgõstani kui Armeeniasse. Siiani on tulemused vastanud igati ootustele, elastne kohver peab hästi vastu ka kukkumistele. Elastsus vähendab ka tsiklile mõjuvaid lööke ja säästab selle konstruktsiooni.
Prototüüp Pamiiri mägede taustal.

Pilt

3D pilt tulevasest kohvrist. Täpsem info tuleb juba peatselt!

Pilt

Kasutaja avatar

Teema algataja
ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Võtsin lõpuks siiski kohvrid. Kottidel peale hinna ma ausalt tegelikult väga eeliseid ei leidnudki. Kohvritel kenasti sangad ka olemas, nii et saab mõnusalt näpu otsa võtta.

Pilt

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Kottidel ka sangad mõnusalt olemas :bsmile:
Kottide eelis ongi hind ja väljanägemine.
Lõppeks .. peamine, et liigud, kuhu õlled panna on juba deela tehniki ;)

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas Pontus »

ranel kirjutas:

Võtsin lõpuks siiski kohvrid. Kottidel peale hinna ma ausalt tegelikult väga eeliseid ei leidnudki. Kohvritel kenasti sangad ka olemas, nii et saab mõnusalt näpu otsa võtta.

Kas sul pilte pole, kuidas need ratta külge paigutatult on. Tunduvad kuidagi eriti kipad olevat. :bsmile:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Misk nad kipakad peaksid olema? Tegemist on ilmselt Givi E36 kohvriga ja käivad raamide peale nii nagu iga teine kohver.
E36 näeb tsikli peal välja nii:

Pilt

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Kox
Postitusi: 549
Liitunud: 07 Okt 2006, 13:10
Tsikkel: 701 Enduro & Intruder 1800
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas Kox »

Mina vähemalt loen Pontuse jutus välja sõna kipa mis omab hoopis teist tähendust kui kipakas...
:bsmile:

Omatud: Yamaha R6 99/Yamaha R6 02/Suzuki GsxR 600 04/Kawasaki Zx6R 03/Kawasaki Zx10R 04/Yamaha R1 04/Buell Xb9R Firebolt 02/Yamaha R6 07/KTM 950 SM 07/Kawasaki Zx10R 09/Buell Xb9S Lightning 04/KTM Super Duke 05/Aprilia Shiver 08/Yamaha R6 07/3x Yamaha FZ1N 07&08/Aprilia Tuono 07/Aprilia Tuono V4R 11/KTM 1290 Superduke R 14/KTM 1190 Adventure 14/BMW R 1250 GS Adventure 19/Husq 701Enduro 20 & Suzu VZR 1800 08
Kasutaja avatar

Teema algataja
ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas ranel »

E52 ja 2xE360

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma vahetasin GIVI E36 küljekohvrid Kappa K40N vastu.Ratas sai isegi paar senti kitsam kohvrite kohapealt(see polnud taotluslik) ,aga meed on kuidagi mõnusamalt ruumikamad.See on minu arvamus ja mulle lihtsalt nii meeldib,ei pruugi kõigile nii meeldida.
Kohver on minu arust ka plastikust tehtuna kotist kuidagi turvalisem just asjade seal hoidmise kohapealt.Tagakohvril E46, on mul kaane külge pandud rihmad ,millega saab sinna kinnitada telgi ja veel ühtkoma teist.
Tagakohver ise on aluse külge lisaks ka poldiga kinnitatud,et ei oleks võimalust kaasa haarata ja matkal hoian seal ainult seda varustust,mida on vaja telkimisel või looduses söögitegemisel.Kui hotelli minek ,siis tuppa kaasa ainult küljekohvrid.

Viimati muutis urmas66, 26 Apr 2016, 22:56, muudetud 1 kord kokku.
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Kox kirjutas:

Mina vähemalt loen Pontuse jutus välja sõna kipa mis omab hoopis teist tähendust kui kipakas...
:bsmile:

:bsmile: Ega siin mõni ei tee Iraagil ja Iraanil ka vahet aga see selleks. Tahaks ikka hirmsasti näha seda sportrattast tehtud pilte, kus need kohvrid küljes on :roll:
Loodetavasti ei näe välja selline:
Pilt

Samas ei usu, et ratta sõiduomadused eriti kannataks kohvrite külge panemisel.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

Teema algataja
ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Kumb reisimiseks parem: kohvrid või kotid?

Lugemata postitus Postitas ranel »

Kox kirjutas:

Mina vähemalt loen Pontuse jutus välja sõna kipa mis omab hoopis teist tähendust kui kipakas...
:bsmile:

Ega pontusel oli tegelikult õigus. Näeb jah natuke kipakas välja halvas mõttes. Aga noh, ruumi on palju :bsmile:
Sõiduomaduste osas muutus vaid nii palju, et vastutulevad rekkad on hulga ebameeldivamad nüüd.
Pilt

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”