H&B kohvrite luku südamike tellimine

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Tere

Gobi kohvrite lukkude südamikud kipuvad väga kergesti purunema. Kas kellelgi eestimaalastest on õnnestunud tellida sama lukukombinatsiooniga uusi südamikke? H&B justkui pakub pm kõiki varuosi kohvritele, aga sama lukukombinatsiooniga südamike tellimine tundub olevat probleem. Saab tellida südamiku koos võtmega, aga tobe on mitut võtit kaasas tassida. Kolm kohvrit, igal kohvril 3 lukku, kokku lõpuks 9 võtit :wack:
Tundub, et ka mujal maailmas on sama probleem üles kerkinud: http://advrider.com/index.php?threads/l ... gs.339488/
aga lahendusi mul internetist leida ei õnnestunud.



Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

motikamees
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Veebr 2004, 03:55
Tsikkel: Seven Fifty
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 6 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas motikamees »

Tere,

Tellisin oma H&B kohvritele ühe sobiva numbriga südamiku (+ lisavõti) Motomarketist (Paldiski mnt. 56, Tallinn) ja olen rahul.

Minul oli ühel südamikul ära murdunud see kõrvake mis lukus asendis linki lukus hoiab.

Hetkel: Honda Seven Fifty
Varem olnud: IZ-56, Bmw F650GS, Bmw K75, Yamaha TDM850, Honda Seven Fifty, Yamaha XJ600N, Jawa 634 & 638.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas Maaks »

ats30 kirjutas:

Tere

Gobi kohvrite lukkude südamikud kipuvad väga kergesti purunema. Kas kellelgi eestimaalastest on õnnestunud tellida sama lukukombinatsiooniga uusi südamikke?

Ei tea kül kuidas ja mis sul seal katki läks, aga telli uus südamik ja tõsta muugid vanast südamikust ringi.
http://www.hepco-and-becker-luggage.co. ... bselection
Ja kui sa just 2-e vasaku käega ei ole, siis saad (95% tõenäosusega) uue südamiku vana võtmega toimima kui uue südamiku muukide järjekorda muuta. Tegelikult on need lukud väga prosta ehitusega :-)

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas ats30 »

Maaks kirjutas:
ats30 kirjutas:

Tere

Gobi kohvrite lukkude südamikud kipuvad väga kergesti purunema. Kas kellelgi eestimaalastest on õnnestunud tellida sama lukukombinatsiooniga uusi südamikke?

Ei tea kül kuidas ja mis sul seal katki läks, aga telli uus südamik ja tõsta muugid vanast südamikust ringi.
http://www.hepco-and-becker-luggage.co. ... bselection
Ja kui sa just 2-e vasaku käega ei ole, siis saad (95% tõenäosusega) uue südamiku vana võtmega toimima kui uue südamiku muukide järjekorda muuta. Tegelikult on need lukud väga prosta ehitusega :-)

Lahe mõte. Selleks, et muugid kätte saada, on vaja eest kate eemaldada (see läikiv kate, mille sees on pilu, kuhu võti sisse käib). See kate on paraku peale pressitud ja kuigi see on võimalik kätte saada, ei saa seda väga korrektselt sinna enam tagasi. Igatahes ei ole see adekvaatne standardlahendus.
Vaatame, mis Motomarket räägib. Kui õnnestub tellida, siis on ok. Kui mitte, siis on 1 komplekt halle Gobi kohvreid turul rohkem.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

motikamees
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Veebr 2004, 03:55
Tsikkel: Seven Fifty
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 6 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas motikamees »

Lahe mõte. Selleks, et muugid kätte saada, on vaja eest kate eemaldada (see läikiv kate, mille sees on pilu, kuhu võti sisse käib). See kate on paraku peale pressitud ja kuigi see on võimalik kätte saada, ei saa seda väga korrektselt sinna enam tagasi. Igatahes ei ole see adekvaatne standardlahendus.
Vaatame, mis Motomarket räägib. Kui õnnestub tellida, siis on ok. Kui mitte, siis on 1 komplekt halle Gobi kohvreid turul rohkem.

Ei, nii see asi ei käi. Kõigepealt tuleb ikka lukusüdamik eemaldada - seda hoiab kinni viimane muuk (mille saab seestpoolt terava esemega alla vajutada).

Aga usun, et saad ikka õige südamiku ja muukidega mässama hakkama ei pea :wink: .

Hetkel: Honda Seven Fifty
Varem olnud: IZ-56, Bmw F650GS, Bmw K75, Yamaha TDM850, Honda Seven Fifty, Yamaha XJ600N, Jawa 634 & 638.

Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas ats30 »

motikamees kirjutas:

Lahe mõte. Selleks, et muugid kätte saada, on vaja eest kate eemaldada (see läikiv kate, mille sees on pilu, kuhu võti sisse käib). See kate on paraku peale pressitud ja kuigi see on võimalik kätte saada, ei saa seda väga korrektselt sinna enam tagasi. Igatahes ei ole see adekvaatne standardlahendus.
Vaatame, mis Motomarket räägib. Kui õnnestub tellida, siis on ok. Kui mitte, siis on 1 komplekt halle Gobi kohvreid turul rohkem.

Ei, nii see asi ei käi. Kõigepealt tuleb ikka lukusüdamik eemaldada - seda hoiab kinni viimane muuk (mille saab seestpoolt terava esemega alla vajutada).

Aga usun, et saad ikka õige südamiku ja muukidega mässama hakkama ei pea :wink: .

:D
Ma jah südamiku eemaldamist eraldi ei hakanud kirjeldama, see on niigi selge. Aga sealt edasi läheb just nii nagu sai kirjutatud.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma ei usu,et saab samale võtmele uut südamikku tellida.Need võtmed ei ole nummerdatud ja kodeeritud.
Aga ka kolmest komplekti on saadaval,nii et 3 uut südamikku ja jääb ikka üks võti.
Üks südamik maksis louis.de -s umbes 16 ja kaks 24,kui kolm tellida ega see palju üle 40 ei saa olla.Seal küll polnud valikus.Või osta üks uus ja lase luku töökojas see sinu võtmele vastavaks sättida.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas ats30 »

urmas66 kirjutas:

Ma ei usu,et saab samale võtmele uut südamikku tellida.Need võtmed ei ole nummerdatud ja kodeeritud.
Aga ka kolmest komplekti on saadaval,nii et 3 uut südamikku ja jääb ikka üks võti.
Üks südamik maksis louis.de -s umbes 16 ja kaks 24,kui kolm tellida ega see palju üle 40 ei saa olla.Seal küll polnud valikus.Või osta üks uus ja lase luku töökojas see sinu võtmele vastavaks sättida.

Võtmed ON nummerdatud. Muu jutu kohta kannatab eest poolt hoolega lugeda.

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ma küll hästi ei saand aru,mis muud juttu sa silmas pead,aga ma olen peaaegu kindel,et ei saa uut südamikku sellele võtmele.Teema lugesin ka läbi.
Kui ostad lihtsalt ühe uue südamiku või palju sul vaja,siis selle saab sinu võtme järgi käima panna ilma seda eespoolset osa lahti lõhkumatta ja muuke vahetamatta.Seda saab teha tegelikult igal südamikul,millel õige võtme sisse pistes muugid sisse lähevad.Saab ka ise teha,see ei ole raketiteadus.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

motikamees
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Veebr 2004, 03:55
Tsikkel: Seven Fifty
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 6 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas motikamees »

Johhaidii, ma ju kirjutasin, et tellisin oma komplektile numbri järgi õige südamiku... Küljes, toimib.

Hetkel: Honda Seven Fifty
Varem olnud: IZ-56, Bmw F650GS, Bmw K75, Yamaha TDM850, Honda Seven Fifty, Yamaha XJ600N, Jawa 634 & 638.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7197
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

motikamees kirjutas:

Johhaidii, ma ju kirjutasin, et tellisin oma komplektile numbri järgi õige südamiku... Küljes, toimib.

jah sorry,ei saanud aru,sest kirjutasid,et tellisid ...."oma kohvritele sobiva numbriga südamiku" ...ja võtme.Mitte numbri järgi õige südamiku nagu nüüd kirjutad.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

motikamees
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Veebr 2004, 03:55
Tsikkel: Seven Fifty
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 6 korda

Re: H&B kohvrite luku südamike tellimine

Lugemata postitus Postitas motikamees »

[ jah sorry,ei saanud aru,sest kirjutasid,et tellisid ...."oma kohvritele sobiva numbriga südamiku" ...ja võtme.Mitte numbri järgi õige südamiku nagu nüüd kirjutad.

Minu viga, oleksin pidanud kirjutama: "vaata järgi mis numbriga võti sul on ja telli sobiva numbriga südamik". Eeldasin millegipärast, et inimesed kes siin teemas nõu hakkavad andma teavad, et H&B võtmetel on number peal.

Hetkel: Honda Seven Fifty
Varem olnud: IZ-56, Bmw F650GS, Bmw K75, Yamaha TDM850, Honda Seven Fifty, Yamaha XJ600N, Jawa 634 & 638.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”