Räägiks mootorratta navidest


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Nonii, ma nüüd üle mitme päeva taas ametlikus, katuse ning netiga öömajas :)

Lühidalt, business italian,nagu kartsin: valisin siis Roomas ühe välja, mis seostus ka sõnaga automotive (sest mototeemaleei saanudki vastet seal kodulehel...) ja läksin sinna, mingi autostereo butiik oli. Suutsin tibile letis oma mure selgeks "tantsida", aga siis selgus hoopis, et nad juba 2a ei tegelegi navidega enam! Palusin siis abi mõne pädevama koha leidmiseks, trükkiski mulle vähemalt netist 3 uut aadressi välja ja väitis, et need 100% õiged kohad nüüd, authorized jne. Palusin küll igaks juhuks mõnda ette helistada, kas nad ikka aidata saavad kindlalt, keeruline oli mul ju oma mure niigi selgeks teha, aga ei. Tibi hakkas põdema, et tal boss teises toas ja ma ei ole nagu klient ja läks hoopis Garmini kleepsu aknalt maha kraapima..ühesõnaga viisakalt saadeti perse. Ok, orienteerusin siis järgmisse, seal ka Garmini logo uhkelt siras kaugele, aga oli hoopis mingi telehvoni- arvuti remont vms ja tüüp kehitas õlgu mu mure kohta, et tema midagi kohal ei paranda, lihtsalt saadab selle maaletoojale kui vaja ja võin nädala pärast vastuse saada, et mis värk on...?! Siis veel kirjutasin kolmandasse, napilt jõudsin, aga hea pull, see oli suvaline telehvonipood, kes ei teadnud navidest midagi :D

Ühesõnaga, olles paar tundi oma puhkusest hukanud, võtsin vastu otsuses, et paari päeva sellest ma küll ei lase mingil vidinal perse keerata! Sest tegelikult mul ei olegi ju ühtegi aadressi konkreetselt vaja leida, hotelle mul bronnitid pole, sadamad on viidastatud, suuremad turismimagnetid ka...ja ei hakanud mina enam Napolis ega mujal sellega oma pead vaevama...ja ena imet, olengi kuskil Süürakuusas väljas, isegi veel need Euroopa kaardid suutsin vist eile hommikul Capri paadis aknalauale unustada...nii et täisvärk :D
Siin sain juba vähemalt Sicily kaardi paberkandjal ka sebitud, eks siis see hammaste vahel tuleb kuidagi hakkama saada...aga tahtsin lihtsalt ära mainida, kui palju või vähe saab siis ühele tehnikavidinasele ja selle tehnilisele toele loota, isegi ühes Euroopa suurimas linnas ;)

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”