Arutelu: igaljuhul seda kuradi päikesvisiiri küll enam ei kanna.

Kasutaja avatar

Teema algataja
AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Arutelu: igaljuhul seda kuradi päikesvisiiri küll enam ei kanna.

Lugemata postitus Postitas AzA »

Mina siiski annan, vaatamata sellele, et peeglist arm veel paistab. Kiiver peas ei loksunud, rihmatud oli nii, et hädaga sõrm läks vahele, peakuju järgi ostetud kiiver. Möönan, et tegu võis olla juhusega, sain üsna väikselt kiiruselt külili kukkudes matsu vasakule. Suguvõsas iisraelist pärit vennikesi pole, ehk siis suurus on keskmine alkohooliku nospel.
Õmblusi õnneks polnud vaja.
Ma naljalt mingeid juuste pähe ei pane, antud juhul oli tegu 2005 aastal ostetud veidi alla keskmise hinnaklassi potiga.
Sellegipoolest sõidan linnas lahtisega, millel on sisse peituv visiir - maanteel aga enam mitte.
Aga eks igaüks ise teab, asjaolule viitamine ei tee paha :bsmile:
Eks päikesevisiiri kuju mõjutab ka ühtkoma teist. Mälu järgi Reimps otsis kiivrit, mille visiir oleks lõuakaitseni välja, mitte vaid silmi kattev riba.

Optika koha pealt, lihtsalt vahe on visiiril ja visiiril. Võin demonstreerida odavat visiiri ja zeissi prillide vahet, eks iga mehe silm on kuningas.
Iseasi muidugi, kas see, et vastu tulevad autod on mingi nurga alt suuremad, kui tegelikult mingit rolli mängib - lihtsalt ebamugavus, millega harjub ära.

Kiivri kaal on samuti iga mehe isiklik asi, mul üldjuhul ükspuha palju kaalub, aga kilose lahtisega on veidi muhedam kulgeda küll, eriti kui pooleteise kilosega konkreetselt võrrelda saab.
Fakt on asjaolu, et iga vidin kaalub, selle vastu ei saa parima tahtmise korral isegi mitte Edgar.

Matsu pannud kiivriga sõitmine on ka igamehe asi, aga fakt on asjaolu, et löögi korral absorbent surutakse kokku löögi neelamise eesmärgil ja oma algset kuju ta enam ei taasta. Teine sarnane litakas võiks siis tulemata jääda.

Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”