PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

  • FB_pläkk.jpg
    • Mis sündmus see siis on?

      • Nagu kõik petrolheadidele mõeldud võistlused on ka see seotud kiirusega. Seekord sõidetakse aja peale võidu mäest üles. Kui tavaliselt on selleks erilised tsiklid ja olud liivased ning rasked, siis meil on siin latt palju madalamal ja mäest viib üles ikka tee ning tsiklid on tavalised, tänavaliikluseks mõeldud.

    • Kellele see mõeldud on?

      • Oodatud on kõik Eesti teeliikluseks kohaselt varustatud ja kehtiva ülevaatusega tsiklid. Kõik rattatüübid. Eelkõige ootme aga plastikuid ja kroome. Ajage oma biked, nakedid, mammutid ning kruiiserid graaazidest välja ning olge 5. augustil mäe jalamil platsis. Vaatame siis kes parim mees (või naine) on.

      Kus ja millal see toimub?

      • Kiviõli Tuhamäe Seiklusparkgis. Reedel, 5.augustil 2016 Kiviõli Motofestivali raames

        • Ajakava:

          • 18:30 18:00 avatakse võistlusala ja algab stardinumbrite loosimine;
          • 19:00-19.20 18:30 - 19:45 eelsõidud;
          • 20:30 - 22:00 20:00 -21:30 võistlus;
          • 22:30 22:00 võitjate autasustamine, õnnitlemine jms.;

      Kas liiga karmiks ei lähe?

      • Me ei salga, teatud riskid seal on: sõltumata rattaklassist saab tsikkel kindla peale tolmuseks. Allolevast videost on näha kogu trass - rada, kuskohalt hobiautodega alla sõidetakse. Meie sõidame täpselt vastupidises suunas. Start on all ja finish mäe tipul. Enne võistlust silutakse tee ära ka.


        Kui sa videot ei näe, siis klõpsa siia

        Rada näeb välja nii:

        20160727_083716.jpg

      Mis see maksab?

      • Osalejale on üritus eelregistreerumise korral tasuta (koha peal registreerudes on osavõtutasu 10€). Eelregistreerimine lõpetatakse 3.augustil 2016 kell 23.59.
        Et elu veel toredam oleks saavad kõik osalejad tasuta pääsme 5. augustiks Kiviõli Motofestivalile. Esimesele kümnele (10) viieteiskümnele (15) registreerujale antakse täiendav priipääse ka laupäevaks, 6.augustiks.
        NB! Ära jäta registreerumist viimasele hetkele - kõrge huvi korral suletakse registreerumine enneaegselt ning osalema pääseb põhimõttel kes-ees-see-mees.

      Kuidas võistlus välja näeb?

      • Nagu mäkkesõit ikka - võistlejad lähevad ükshaaval starti ja sõit käib aja peale. Igal võistlejal on kaks katset. Parim tulemus loeb.

      Kas mingeid auhindu ka jagatakse?

      • Ikka. Iga võistlusklassi parim saab poodiumile, sponsorite poolt välja pandud esemelise auhinna ja pudeli shampust. Auhinnad panevad välja: Motodepoo, Starman, A. Le Coq, Biker.ee jt.

      Pagan, ma pidn ju Tarvajahile minema

      • Pole hullu, tegelikult on sul võimalik osaleda nii siin kui ka Tarvajahil, sest viimane algab alles laupäeval. Kõigele lisaks on Tarvajahi stardipaik vaid kiviviske kaugusel.

      Tulemused
      https://goo.gl/9I9652

Küsimused siin teemas või ES.
Ametlik kontakt: mac@biker.ee; Tel: 5IOO 646
Osalemistingimused järgmises postituses.



Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Osavõtutingimused.

1. Aeg ja koht
1.1. PLÄKK Vol.1 toimub reedel, 05. augustil 2016 Kiviõli Seikluskeskuses Kiviõli Motofestivali osaüritusena.

  • 18:30 - 9:45 võistlejate registrteerimine ja eelsõidud;
  • 20:00 rada avatakse võistluseks;
  • 21:55 võitjate autasustamine, shampuse pritsmine jms;
    (korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi ajakavasse).
    1.2. Võistluse lõpetamine, autasustamine toimub Kiviõli Seikluskeskuses (after-party osa täpsustub).
    1.3. Info võistluse kohta: e-kiri: mac@biker.ee
    1.4. Võistluse ametliku info lehekülg http://goo.gl/RX0BDE

2. Võistluse kirjeldus
2.1 Võistleja ülesandeks on läbida rada stradist finishisse võimalikult kiiresti.
2.2 Iga võistleja saab võistluse raames rada läbida kaks korda. Lõpptulemuse arvestusse läheb parim aeg.
2.3 Lühima ajaga raja läbinud võistleja on alagrupi võitja.

3. Litsentsid
3.1 Tore, kui sul on mõni litsents. Meile need huvi ei paku.

4. Võistlusmasinad, võistlejad ja varustus
4.1. Lubatud on võistelda kuni kolmerattalise sõidukiga. Sellega peetaske silmas mootorratast, külgkorviga mootorratast või trike. Sõidukid jaginevad kategooriatesse vastavalt kasutusalale ja tehnilistele omadustele järgnevalt:
4.1.2 PARKETIMAASTURID. Endurosuunitlusega tsiklid registrimassiga vähemalt 180kg. Klassikalised näited: NX650, XL600/650/700, XRV750, DR650/DR800, XT600/660, XTZ660/750, KLE500 ja loomulikult BMW R1100/1150/1200GS.
4.1.3 PLASTIKUD. Kaalupiiranguta tsiklid, mille tüüpilisteks esindajateks on kõik kruiseri ja chopperilaadsed, klassikalised ning plastikuga kaetud või katmata lutsukivid. Näiteks: GSX-F, FZR, GPZ ja CBR.
4.1.4 VURRID. Kõik alla 180 kg tühimassiga endurorattad (seda klassi pole enam 29.07.2016)
4.1.5 Kõikide piiri peal olevate motomasinate puhul jätab korraldaja õiguse endale suunata sõiduk enda suva järgi sobivasse klassi. Näiteks Yamaha TDM või Kawasaki Versys liigitatakse vastavasse klassi rehvimustri või klasside täituvuse alusel;
4.1.6 Korraldaja jätab endale õiguse klasse vastavalt oma soovile ja suvale ümber jagada sõltuvalt registreerunute arvust ja registreeritud sõidukitest;
4.2. Võistlusratas peab vastama Liiklusseadusega kehtestatud nõuetele (tuled, suunatuled, rehvid jms)
4.3. Rajale lubatakse ainult tänavasõiduks sobilike rehvidega. Rehvimustri sügavus tagarehvil maksimaalselt 10mm, esirehvil vaba. Rehvimustri klotside omavaheline kaugus tagarehvil maksimaalselt 13mm, esirehvil vaba. Miiniumsügavuse nõuded rehvimustrile puuduvad;
4.4. Matkakohvrid eemaldada. Kõrge esiklaasi soovitame demonteerida.
4.6. Võistlejal on kohustus kanda vähemalt ühe ametliku rahvusvahelise markeeringuga mootorratta kiivrit, mootorratta saapaid ning kindaid. Võistleja peab kandma pikki riideid.

5. Võistlusnumbrid
5.1. Särkidel ja mootorratastel disaini elementidena olevad numbrivalikud on vabad;
5.2. võistlusnumbrid selguvad võistlustel loositud stardinumbri alusel;
5.3. võistlusnumbri kleeps paigaldatakse mootorratta esi porilauale või muusse sobivasse kohta;

6. Stardijärjekord
6.1. Stardijärjekord selgub loosimisel kui võistleja võtab loosikastist oma stardinumbri;
6.2. kui võistleja sõidab mitmes klassis või ühe mootorrattaga sõidab mitu võistlejat ning stardinumbrid on liiga lähestikku, on võistlejal õigus võtta (või vahetada) omale uus stardinumber.

7. Registreerimine ja osavõtumaks
7.1. Internetis registreerimisel on osavõtt tasuta
7.2. Registreeruda saab internetis Biker.ee foorumis oleva registreerimis-ankeedi alusel või kohapeal enne starti.
7.3. Koha peal registreerimisel on kulutuste osaliseks kompenseerimiseks kehtestatud (võistleja kohta) osavõtutasu. Koha peal registreerudes tuleb osavõtu eest tasuda 10€ sularahas.
7.4. Võistlus toimub kui startijaid on kokku vähemalt 10.

8. Üldised kohustused
8.1. Võistlejad on kohustatud kogu võistluse jooksul käituma viisakalt ja suhtuma lugupidavalt teistesse võistlejatesse, võimalike avariide ja rikkumiste korral kannab täielikku vastutust võistlusratta juht.
8.2. Loetavalt (trükitähtedega) täitma, allkirjastama ja tagastama kohtunikele Omavastutuse kokkuleppe.
8.3. Võistluse käigus on võistlusratta hooldamine, remont ja tankimine lubatud selleks ette nähtud alal.

9. Karistused
9.1. Võistluse ajal kohtunike poolt fikseeritud rikkumine -- diskvalifitseerimine.
9.2. Kohtunike korralduste mittetäitmine - diskvalifitseerimine.

9. Protestid
9.1. Võimalikud protestid lahendab peakohtunik. Peakohtuniku otsused võib edasi kaevata Euroopa Inimõiguste kohtusse.

10. Autasustamine
10.1. Autasustatakse iga võistlusklassi kahte parimat võistlejat ja üldarvestuse parimat;
10.2. Kokku antakse välja 7 auhinda;
10.3. Korraldaja jätab endale õiguse auhindadega seonduvat muuta vatsavalt vajadusele.

11. Korraldajad
11.1. Võistluse PLÄKK Vol. 1 korraldaja on MTÜ Biker.ee
11.2. Kiviõli Motoffestivali korrladaja on SA Kiviõli Seiklusturismi Keskus
11.2. PLÄKK Vol. 1 Peakohtunik: Olavi Tõnisson (Macintosh aka Mac aka Mäkk)

  1. Kõik juhendiga määratlemata küsimused lahendab peakohtunik kohapeal või need leiavd ise suvalise lahenduse.
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Päike pole veel õieti taevakaarele jõdunud aga juba on meil kolm meest kirjas.

INFOKS:
Üks registreerijatest avaldas arvamust, et päris 18:30 kohale ei jõua. Polegi nõutav. Peaasi, kui stardi ajaks kohal oled. Eelsõidud pole kohustuslikud vaid annavad võimaluse rada eelnevalt läbi sõita.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Raja omaniku soovil kohendame nõudeid rehvidele pisut karmimaks. Lõhume raja muidu veel ära. Vähem off-road mustrit - mida siledam seda parem. Muutused viime reeglitesse sisse hiljemalt homme. Seega: rohkem slikkidega plastikuid!

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kutsun üles julgemalt registreerima
:-)

Kasutaja avatar

Jumbu
Postitusi: 245
Liitunud: 12 Nov 2004, 20:52
Tsikkel: Gas Gas, HD rott
Asukoht: Harjumaa, Habaja
Tänatud: 2 korda

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Jumbu »

Ootaks ära, kui korraldaja ise reeglite osas selgusele saab. Mul on juba 13 mm rehv olemas, täna kuni 10 mm vaja :wack:


Tulidraakon76
Postitusi: 34
Liitunud: 04 Mär 2009, 20:06
Tsikkel: Kawa Z650SR.Yamu FZ6S Fazer
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Tulidraakon76 »

Ei näe kuskilt kas sai regatud,äkki kuskil tekib osalejate nimekiri

Pilt
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Tulidraakon76 kirjutas:

Ei näe kuskilt kas sai regatud,äkki kuskil tekib osalejate nimekiri

  • isakene (parketimaastur)
  • simp (plastik)
  • Puusepp (parketimaastur)
  • Raido Liik (plastik)
  • Kert Rats (plastik)
  • Käbi (parketimaastur)
  • Kosmonaut (parketimaastur)
  • Henn (parketimaastur)
  • Tulidraakon (plastik)
  • GeiuLiisi:) (plastik)

Üks naisrattur on plastikuga ootejärjekorras - tal on rehvivahetusega tiba probleeme - kui saab need klaaritud, siis osaleb.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Jumbu kirjutas:

Ootaks ära, kui korraldaja ise reeglite osas selgusele saab. Mul on juba 13 mm rehv olemas, täna kuni 10 mm vaja :wack:

Raja omanikul on natuke mure, et lõhume raja ära liiga nukiliste rehvidega, see on ka põhjus. Ma ise pole parim isik neid hindama - kogemust liiga vähe. Kui sa ütled, et 13 on ok siis ma väga vaielda ei oska. Tee oma tagrehvist pilt ära ja ma küsin raja omanike käst järgi, kas see on ok.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Nii, mehed. Esimese naisratturi au ja õnnitlused lähevad võistleja nimele GeiuLiisi:) . Teine naisrattur lahendab rehviprobleemi, kui saab korda, siis on platsis. Naisrattureid on meil ca 14% aga esindatus on täna juba 20%. Ei tea, kas peab teid mökudeks nimetama või ...

Kõikidele pabistajate: rada on üsna kõva, pigem nagu kinnitambitud pinnastee ainult märkimisväärselt parema pidamisega.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

sigmar
Postitusi: 8
Liitunud: 11 Aug 2014, 22:53
Tsikkel: Varadero ´03, YZF750 ´95
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 4 korda

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas sigmar »

Ei hakkagi Varaderokesel rehvi vahetama. Tuleb võtta viimast :D

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

Ok, ma saan aru, miks naisi nii vähe osalemas on... Hetkel veel... Aga mehed????? :O
Siin foorumites kõvasid jutumehi shitaks, aga... Jutt jutuks, teod teevad mehest mehe.
MÄE PEAL NÄEME, RAISK!

Boobs of steel, Stainless :twisted:
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Pean tagasideks infot andma raja ja olude kohta. Paljud hoiavad end tagsi, sest kardavad, et rada on sama hulll kui E.K.S.A.M.-il. Pole tõsi. Kõige paremini saan sõnumi edastatud tsiteerides GeiuLiisit:

"Kuidas see yritus mul nii kahe silma vahele on jäänud. Ma jumala kettas praegu. Seda raja videot ei vaadata ja inimesed võtavad kinni sõnast mäkketõus, noh, nagu ma alguses. Ma juba mingi 30le inimesele siin seletanud. Ja huvi tõuseb hetkega, kui tajutakse et see polegi nagu mäkketõus mäkketõusu mõttes."

Kasutaja avatar

Jumbu
Postitusi: 245
Liitunud: 12 Nov 2004, 20:52
Tsikkel: Gas Gas, HD rott
Asukoht: Harjumaa, Habaja
Tänatud: 2 korda

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Jumbu »

Macintosh kirjutas:
Jumbu kirjutas:

Ootaks ära, kui korraldaja ise reeglite osas selgusele saab. Mul on juba 13 mm rehv olemas, täna kuni 10 mm vaja :wack:

Raja omanikul on natuke mure, et lõhume raja ära liiga nukiliste rehvidega, see on ka põhjus. Ma ise pole parim isik neid hindama - kogemust liiga vähe. Kui sa ütled, et 13 on ok siis ma väga vaielda ei oska. Tee oma tagrehvist pilt ära ja ma küsin raja omanike käst järgi, kas see on ok.

Traieli rehv
Pilt


andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas andu »

küsimus rehvide kohta- kas plastik pannakse mõnda teise klassi kui rehv veidi teine ? mul gsxf taga veidi suurema mustriga igapäevasõidu papu, sügavuse vast saab maha põletada burnoutiga aga klotside vahe kipub 15mm kanti :/ teine võimalus on fjr-ga tulla aga see pirtsakas daame teeb oma papudega mulle sügava kummarduse juba esimestel meetritel mäkketõusul ja laseb ennast käekõrval mäeotsa saata :D

Manused
IMG_20160727_182639.jpg
Viimati muutis andu, 29 Juul 2016, 17:15, muudetud 1 kord kokku.

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

andu kirjutas:

küsimus rehvide kohta- kas plastik pannakse mõnda teise klassi kui rehv veidi teine ? mul gsxf taga veidi suurema mustriga igapäevasõidu papu, sügavuse vast saab maha põletada burnoutiga aga klotside vahe kipub 15mm kanti :/ teine võimalus on fjr-ga tulla aga see pirtsakas daame teeb oma papudega mulle sügava kummarduse juba esimestel meetritel mäkketõusul ja laseb ennast käekõrval mäeotsa saata :D

See on igatti sobiv rehv rajale. Mure on pigme selliste "klotsiliste" rehvidega. Me ilmselt peame ilmselt tühistama selle 13 mm piirangu ja vaatama kahtlusega rehve eraldi!
Silmas tasub kindlasti pidada, et rada pole pehme. Üks daame on meil siin Hayabusga. Pane end palun plastikute all kirja.

Raja omanik kirjutas nii:
"Saadan tänahommikuse pildi rajalt - see leevendab ehk “mäkketõusu hirme” ja teeb meie “raja hävitamise” mure ehk mõistetavamaks. See on nagu golfiväljaku mäkketõus;)"

20160727_083716.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas andu »

huh see pole õnneks hullu midagi, hüppan ka sekka siis :)

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)

Kasutaja avatar

meph
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Apr 2007, 13:18
Tsikkel: Honda VTX 1800R, Honda CB500
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas meph »

Mäest ülalt selle gravitatsiooni mõjul liikuva kardilaadse asjaga nägi 3 aastat tagasi asi välja nii igatahes:


reimps

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas reimps »

Davai, pange mind kirja. Aga ma olen ainult nõus Geiuga samas klassi võistlema.
Ja samas pole mul kalendrit käepärast, et äkki ma pean loobumiskaotuse andma, sest võibolla on mingi rumalate militaristide asi samal ajal, kus ma olen vajalik :)
Ratas profiilikas, st Tuono, rinkavihmarehvidega, st muster, mis on selleks ajaks asfaldil juba korralikult ära kulutatud.

EDIT: Jumbu rehvid on igati OK, ärge põdege, ta jagab biiti küll :)


K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas K2bi »

ega rehv ei söida , mees tsikliga söidab

Kasutaja avatar

tormavtellis
Postitusi: 1070
Liitunud: 22 Aug 2011, 13:54
Tsikkel: KTM 890 AdvR
Tänatud: 40 korda

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas tormavtellis »

mingi pea ees sõitmise olluse all selline kets, kas rajale lastakse? http://ep.yimg.com/ay/yhst-660494531300 ... -19-21.gif siis võiks isegi mõelda.
pind on seal muidu suht kõva ja sile ning veidi peent kruusa peale raputatud, et kurvis lõbusam oleks. täna just vaatasin (nu see oli all otsas. videost tundib jah, et yleval veidi raputab nagu rohkem)


reimps

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas reimps »

Pean loobuma, mind vajatakse ühel teisel asjal teatud asju läbi viima..

Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas TPB »

juba regasin ära ja siis lugesin siin seda rehvijuttu, pmst on Karoo 3 täiesti tänavalegaalne niiet loodetavasti pole probleem
http://www.advpulse.com/wp-content/uplo ... -miles.jpg

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Meil on kõrge Hayabusade registreerumise protsent. 10% kõikidest ratastest on Hayabusad. Ja üks HD FXD on ka.
Naisi on seniks kaks ja mõlemad plastikutega. Julgemalt, tüdrukud!
Pilt

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Oled siis tulija? :-)

Sent from my E5823 using Tapatalk

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas TPB »

Mac, kuidas siis rehviga on http://www.advpulse.com/wp-content/uplo ... -miles.jpg mõni foorumlane võib tunnisatada et ma sõidangi nendega iga päev :)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

TPB kirjutas:

Mac, kuidas siis rehviga on http://www.advpulse.com/wp-content/uplo ... -miles.jpg mõni foorumlane võib tunnisatada et ma sõidangi nendega iga päev :)

Ma arvan, et saab aga saatsin igaks petteks raja omanikule otsustamiseks. Vaatame, mis ta vastab.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

OTSUS ON: Sellise rehviga me kahjuks starti lubada ie saa.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

TPB
Mode
Postitusi: 248
Liitunud: 22 Mai 2015, 22:07
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas TPB »

noselge, otsin siis midagi lahjemat sõiduks alla

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: PLÄKK Vol.1 - 5.august 2016

Lugemata postitus Postitas Black »

Mõistetav, see näeb välja nagu hauakaevaja tööriist.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”