Blauer Sky avatav kiiver

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
Raitsi
Postitusi: 1
Liitunud: 31 Jaan 2016, 11:06
Tsikkel: Suzuki GSX 1300R

Blauer Sky avatav kiiver

Lugemata postitus Postitas Raitsi »

Kas kellelgi on kogemust seda tüüpi kiivriga. Poes öeldi, et on väga müüdav mudel.
http://www.veltmotocenter.ee/et/soiduva ... r_sky.html




andot
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Juun 2016, 10:57

Re: Blauer Sky avatav kiiver

Lugemata postitus Postitas andot »

Mul on selline kiiver, ei kaeba nagu millegi üle.


Bastard
Postitusi: 759
Liitunud: 12 Sept 2010, 19:42
Tsikkel: TDM900
Asukoht: est
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 19 korda

Re: Blauer Sky avatav kiiver

Lugemata postitus Postitas Bastard »

Disainilt üsna üks-ühele Cabergi kiivritega, paraku muu kohta ei oska kosta.

Kasutaja avatar

sepprait
Postitusi: 72
Liitunud: 28 Apr 2013, 17:38
Tsikkel: Suzuki DR750S
Asukoht: Tallinn, Valga
Tänanud: 1 kord

Re: Blauer Sky avatav kiiver

Lugemata postitus Postitas sepprait »

Minul sellest siis Cabergi margi toode ja kasutanud nüüd pea aegu 2 hooaega.
Sai ostetud, sest sobis minu peaga ja oma hinna klassis tundus sellel lõua avamine ja kogu lõua osa kõige tugevam, nii avatud kui suletud asendis.
Näo ette õhutust on sellel vägagi palju, aga kahjuks ei saa esimesi õhuavasid sulgeda. Jahedama ilmaga võib see mõnele sõitjale probleeme tekitada kuid minul pole probleemi olnud. Ülemisest õhutusavast pole ma veel aru saanud et kas kinni või lahti asend on parem.
Lõua all on päris normaalne tuule tõkke mis alt poolt kummine ja pealt poolt pehme ja see ei kukku ära nagu minu ühel eelmisel kiivril. :)
Tuule müra kohta ei oska kommenteerida kuna ma pole mingite eriliselt vaiksete kiivritega sõitnud, aga eks ta sinna suurmea müra klassi omadesse läheb.
Põhi visiiri eemaldus on lihtne kuid tagasi panek enam nii lihtne ei ole. Muidugi selle saab tagasi ja kõik toimib, aga teistel tootjatel on ka lihtsamaid varjante.
Esimestel kordadel sõitma minnes tundus päiksevisiir imelik, et oleks võinud nagu alla poole tulla, kuid nüüd olen ära harjunud ja pole sellel häda midagi.
Kui kasutada mõnda sideseadet siis antud kiivril on kõrvaklappide paigutamiseks eemaldatavad pehmendused kõrvade juures ja varrega mikrofoni jaoks kinnitus kõrvakesed vasaku põsepadja all.
Hinna poolest ütleks, et mina sain oma kiivri odavamalt motohoovist. Mina sain enda arvates hinna ja kvaliteedi suhtes täitsa hea asja.
Antud lingi pealt hinda vaadates paneb mõtlema, et kas firma nime muutusega tuleb ka sealt midagi paremat :?:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”