Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

kassikas
Postitusi: 170
Liitunud: 10 Nov 2011, 14:51
Tsikkel: on

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas kassikas »

https://translate.google.ee/#auto/et/gu ... E%C3%BAbim

Tuvastatud keel SLOVAKI.

gumených ľúbim---ma armastan kummi

EHH,köht jälle köveras.... (lol)



Pretty cool cat - what you think about that!

kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Kas keegi on hiljuti saanud sellelt aadresssilt kirja? Gorge Marc gorgemarc21@gmail.com

peale paari meilivahetust selline vastus:

I am Okay with the present condition of it and as well the final price you want to let it go for me, i will be making the payment wire, via bank to bank transfer or PayPal as they re both the best and secure means of making payment transfer, i will be responsible for the pickup and shipping of it as i have a shipping company called AVL European Vehicle Transport and Recovery Service that is going to handle that perfectly, the Transport Company will come along with the necessary papers which will be used to prepare the documents of changing of ownership and all other necessary things needed to be done. I want you to provides me with either your PayPal or Bank account details as follow below:

PayPal email address.......
Account Name........
Item Name........
Item Amount.....
Your email address for payment notification.

Bank Name........
Bank Account Holder's Name.....
Account Numbers..........
IBAN/BIC..........
SWIFT CODE........
Item Name..........
Item Amount......
Your email address for payment notification.

I do hope to get this information from you so i can proceed with the payment transfer of the money...thanks!

Mul mõned passiivsed pangakontod. Võiks proovida?

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas puna »

Tänasündind oled või?


kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Pigem vanadusest seniilne

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas kaimex »

Ilmselgelt neeger. Kui transport company saab paberitega tulla, las võtab sulli ka kaasa. :D Paypal ülekandeid makseks mitte kunagi aksepteerida ei tohi. Ise soovitaks ära unustada ja leida õige ostja. :)


Tarts
Postitusi: 1519
Liitunud: 29 Okt 2003, 20:27
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 10 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Tarts »

kalju1 kirjutas:

Kas keegi on hiljuti saanud sellelt aadresssilt kirja? Gorge Marc gorgemarc21@gmail.com

Mul mõned passiivsed pangakontod. Võiks proovida?

Mina sain. Teadsin, et Nigeeria ahv. Seepärast vastasin lahkesti eelnenud küsimustele ja panga andmetena andsin Türisalu pank, suvalise numbrite jada, koodid mõtlesin välja. Lisasin, et kiire laekumise juures võib arvestada 500 euri soodustust. Vähem kui tunniga oli postkastis dokument, mis tõendas makse sooritamist miskist pangast.
Muidugi saatsin ta sinna, kus pime on.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas puna »

Aga las saadavad transpordi järgi siis
Vaata kes kohale tuleb ja ütle, et ülekanne pole laekunud veel ja nägemist
Krt peaks äkki ise müügikuulutuse tegema :D


kalju1
Postitusi: 456
Liitunud: 19 Aug 2009, 12:34
Tänatud: 14 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas kalju1 »

Viitsid jännata, pusi edasi. Kui juhuslikult raha peaks laekuma, eks siis saab tsikli ka.


- - - -
Postitusi: 241
Liitunud: 23 Mär 2005, 10:22
Tsikkel: GSX750F Rull
Asukoht: Tallinn-Kuusalu-Loksa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas - - - - »

Mulle tuli sellelt ahvilt TÄPSELT sama kiri. :D Copy-paste meetodil. Ütlesin, et ainult cash-money....siis kadus ära. Algusest peale oli näha et mingi kaabakas jälle. Talle kuulub veel ju transpordi firma. Mina selliseid kirju ei usalda. Varsti saan nagunii 250 00 eurot ühelt Nigeeria printsilt, kellele kandsin 1000 euri üle ja lubas mul lahkuse tasuda 250 000 euriga. Siis ma ei pea enam üldse müüma asju ja ei pea igast petistega jändama. :bsmile:

Teen arograafmaalinguid Tallinnas. Kui huvi, anna teada. :bsmile:
viewtopic.php?f=14&t=63168&p=794583#p794583
Kristo
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas puna »

Ma ka varsti ei pea tööle minema
Olin pärandiks miski 25M $ kuskilt saanud mingi pankur kirjutas,
et ta sebib raha välja ja teeme 50:50 kirjutasin talle, et ta on ilgelt ahne ja ma ei ole tema diiliga nõus
kui tahab saab 10% ja jokk sebimis kulud võtku kohe sealt rahast mis ma teenin maha


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Ma ei saa aru miks mul ei vea. Ma tahaks, et neeger minult ka midagi tahaks osta. Ma viitsiks negroga sebida küll. Talvine aeg. Sõita eriti ei saa. Ja seepide vaatamise asemel võiks nigroga pada küll ajada... nagu aastaid tagasi. Päris huvitav oli.
Lõppedes saatsin talle oma "Tyrisalu panga" wikipedia ingliskeelse lingi, siis tuli temalt viimane mail kus oli suurelt kirjas...
FUCKING IDYOT.
Vot nii, ju ma siis tema silmis seda olingi. Aga nalja sai kõvasti. :bsmile: :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

- - - -
Postitusi: 241
Liitunud: 23 Mär 2005, 10:22
Tsikkel: GSX750F Rull
Asukoht: Tallinn-Kuusalu-Loksa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas - - - - »

Ja kurat, kus mul jälle vedas. Võitsin just mingi lotoga 100 000 dollarit. Kannan ainult 500 euri ülekande tasu üle ja olen jälle 100 000 võrra rikkam. 8)

Teen arograafmaalinguid Tallinnas. Kui huvi, anna teada. :bsmile:
viewtopic.php?f=14&t=63168&p=794583#p794583
Kristo

Hardrocker
Postitusi: 988
Liitunud: 11 Sept 2007, 21:38
Tsikkel: Kawasaki Z900RS’22, GasGas 250
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 2 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Hardrocker »

Mis 100 000!?Selline hea inimene leidis mind üles!

Pilt


- - - -
Postitusi: 241
Liitunud: 23 Mär 2005, 10:22
Tsikkel: GSX750F Rull
Asukoht: Tallinn-Kuusalu-Loksa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas - - - - »

Küll baikeritel on palju õnne! :D

Teen arograafmaalinguid Tallinnas. Kui huvi, anna teada. :bsmile:
viewtopic.php?f=14&t=63168&p=794583#p794583
Kristo
Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1809
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 216 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas pühak »

Hr.Nõel kirjutas:

Ma ei saa aru miks mul ei vea. Ma tahaks, et neeger minult ka midagi tahaks osta. Ma viitsiks negroga sebida küll. Talvine aeg. Sõita eriti ei saa. Ja seepide vaatamise asemel võiks nigroga pada küll ajada... nagu aastaid tagasi. Päris huvitav oli.
Lõppedes saatsin talle oma "Tyrisalu panga" wikipedia ingliskeelse lingi, siis tuli temalt viimane mail kus oli suurelt kirjas...
FUCKING IDYOT.
Vot nii, ju ma siis tema silmis seda olingi. Aga nalja sai kõvasti. :bsmile: :bsmile:

Irw. Oleks võind veel saata vastuskirja stiilis, "aitäh, et ennast lõpuks tutvustasid" vms. :bsmile:

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

bigdog
Postitusi: 1314
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:43
Tsikkel: HD
Asukoht: Euroopa
Tänanud: 15 korda
Tänatud: 10 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas bigdog »

Kümme ja pool milli Ameerika Ühendemiraatide raha on ripakil. Kes viitsib, võib kirjavahetust pidama hakata:

I am Mr Amos Kibiri from Republic of Togo, I am a banker and I need your help to transfer USD 10.5 Million from the bank where I work. This money belong to one of our customer who died in 2009 and I want to assure you that there is absolutely no risk attached to the transaction. What I need is your sincerity and co-operation to help so that the funds will be processed and transferred. I will give you the full details as soon as I receive your email reply showing your willingness.

From:
"MR AMOS KIBIRI" <kabirukone111@gmail.com

Your choice is Your half chance.
Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7336
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1074 korda
Tänatud: 1046 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Palun väga. Neegrid on nüüd nii madalale langenud, et skämmitakse juba kasutatud mööbli müügis (http://www.okidoki.ee/item/5509287/). Esimesed kaks maili tundusid algatuseks natuke veidrad aga ma mõtlesin: "ok, no kes see loll kasutatud diivanite puhul ikka mingit lolli skeemi hakkab punuma". Tuleb välja, et hakkab...

Neeger:
Hello..it's available for sale?? kindly email me back to my email account mezzapesa.david1986@gmail.com
Thanks You..

Mina: "yes, its for sale"

Neeger: "Thanks for your reply ,i want you to get back to me with the final asking price and the present condition and i would appreciate if you email me with more pictures (if available) too..
Thanks you."

Mina: "eveyring worthy to note is written in the ad. Look from there and use a phone for communication."

Neeger: "Thanks for your responses!My name is David Mezzapesa am from Belgium and please consider it sold and cancel every other appointment regarding it,I am buying it for my use and am okay with your full asking price,I have read through the advert and I'm totally satisfied with it, sadly I won't be able to come for the inspection and pick up due to my work but I have a shipping courier agent that will help me to pick it up at your location.Regarding the payment I can only pay through Bank wire Transfer so kindly get back to me with your bank information so that i can make the payment Asap.
Nice Doing business
Thanks you.."

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas oil »

Noh aga saada talle siis Türisalu Panga andmed

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas tuman »

Macintosh kirjutas:

Palun väga. Neegrid on nüüd nii madalale langenud, et skämmitakse juba kasutatud mööbli müügis

Mul oli paar nädalat tagasi sarnane olukord okidokis.
Müütasin sülearvutit, keegi proua vene nimega tahtis osta, küsis kenasti, et kas inglise keeles saaks suhelda, ta ei oskavat eesti keelt hästi.
Mina selle peale, et fine, saab ikka.

Ütles, et Tallinnas elab ja kannaks mulle raha ära ja annab postiaadressi kuhu läpakas saata.
Reaalselt nagu kõik tundus täiesti legit sinnamaani, kui tuli mingi fake paypali maksekinnitus ja tarneaadress Nigeeriasse :wack:

Ma pole kunagi aru saanud kuidas inimesed lähevad kergelt selliste pettuste õnge aga kui juba nii peenelt tehakse siis ei imesta.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas will111 »

mis seal täpsemalt nii peenet oli siis? mis iganes või kes iganes võib sulle ju mingeid "maksekinnitusi" ja asju saata palju tahab aga kui sul raha arvele laekunud ei ole siis kaupa lihtsalt välja ei saada ja kogu muss. eks mingite väiksemate asjadega ja kohalike saatmistega võib ehk veel vahel teha sellist pulli, et kaup ette ja raha järgi aga kui juba kuskile kurat teab kuhu peab midagi kallimat saatma hakkama siis ei veenaks küll vist mitte miski kaupa enne raha katsumist teele panema...ja kes paneb, eks sellel siis ongi piisavalt pohhui, kas ta on raha ka näeb või mitte. kalkuleeritud risk vist öeldakse selle kohta :D

aga üldiselt on nende neegrite "stiil" praeguseks juba ammu ja kaugelt nii selgelt ära tuntav, et ega küsimust ei tohiks enam sisuliselt kunagi tekkida. sõnad "kindly", "sir", "thank you very much" jne on selge märk sellest, kirjutab jollar :lol: kes see pagana idioot veel sellist räigelt ülepingutatud, gramm ebakorrektset viisakat pada ajada võiks

Kasutaja avatar

Mairo
Postitusi: 25
Liitunud: 22 Apr 2015, 11:58
Tsikkel: Honda Cb600f Hornet 2005
Asukoht: Tartu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Mairo »

Mul tuli hiljuti selline kiri. :)

______________________________________________________________________________________________

"Meelis Michelson mikesun600@gmail.com

  1. sept (7 päeva tagasi)

saajale:

Loodetavasti jõuab see kiri teieni õigeaegselt. Käisin reisil Kiiev, Ukraina ning reisi käigus varastati mu dokumendid, sealhulgas pass ja krediitkaart, mis olid minu kotis. Saatkond oli nõus abistama minu lennu organiseerimisega ilma passita, minu kanda jäi piletikulu ja hotelli arve. Paraku ei ole mul võimalik aga kontole ligi pääseda ilma panga kaardita ning pank ei ole suuteline nii kiiresti uut kaarti väljastama, et ma lennule jõuaksin ja hotelliarve tasutud saaksin. Antud olukorras olen sunnitud paluma lühiajalist laenu, mille saan tagasi maksta niipea kui koju tagasi jõuan. Vajan summat mis oleks 1670 eurot, et katta oma kulud. Kui oleks võimalik raha saata Western Union kaudu või MoneyGram, siis see oleks kõige parem. Vabandan ebamugavuse pärast, aga mul on vaja jõuda järgmisele lennule ja igasugune abi on teretulnud. Kui on võimalik aidata, siis saadan oma konto andmed.

Vastust ootama jäädes.

_______________________________________________________________________________________

Vastasin et kas see mingi skämm või petukiri, et kas saadan politseile edasi.. aga ei mingit vastust :lol:
Samas googeldades, tundub suht reaalne tegelane olevat.... juu vast konto kaaperdatud.

Kasutaja avatar

tuman
Postitusi: 218
Liitunud: 02 Juul 2015, 09:17
Tsikkel: T7
Asukoht: Tartu
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas tuman »

will111 kirjutas:

mis seal täpsemalt nii peenet oli siis?

Peenus seisneski selles, et eelnevalt ongi sellised kirjad koheselt äratuntavad olnud aga praegusel juhul ei olnud tüüpiline nende "stiil". Ei olnud ülepingutatud, oli vene nimega inimene kes kirjutas okeis inglise keeles eestlasele, kõik täiesti normaalne tänapäeva Eestis.
Päris ausalt, mulle ei tundunud asi üldse kahtlane enne kui see viimane kiri tuli paypali kinnituse ja Nigeeria aadressiga. Oleks veel mingi euroopa tankisti aadress olnud, ei imestaks, kui paljud sellise asja õnge läheks.

Kasutaja avatar

hamsun
Postitusi: 41
Liitunud: 27 Jaan 2014, 20:35
Tsikkel: Kawasaki ZL600B, Yamaha R1
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas hamsun »

Hiljuti olin samas asjas osaline. Pikalt ei kirjuta. Tahtis osta tsiklit, oli nö. Belgiast. Saatsin ühe tühja numbri. Vastus tuli, et ta kannab rohkem kui lubatud üle, kuid mina peaksin enne maksma 350€, et tema saaks ülekande teha... Tema pank ei anna luba muidu...D!!!! Googeldasin laevakompanii aadressi ja leidsin kena mahajäetud garaazi... Ja kõik need sõnad ja laused... Igatahes oli pisut lõbus. Sepp läks lõpuks kurjaks ja väitis, et on usklik ning pettustega ei tegele... Saatsin kurja vastuse. Kadus... Selline lugu.


thunderfrost
Postitusi: 99
Liitunud: 27 Okt 2011, 11:01
Tsikkel: kawa z750, kawa z1000
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas thunderfrost »

Mulle saatis just Jaanus Sepp samasuguse kirja kiievi reisi kohta aga seekord summa juba 1770 eurikut, ehk aitame neid? :D:D

Kasutaja avatar

Mairo
Postitusi: 25
Liitunud: 22 Apr 2015, 11:58
Tsikkel: Honda Cb600f Hornet 2005
Asukoht: Tartu
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas Mairo »

thunderfrost kirjutas:

Mulle saatis just Jaanus Sepp samasuguse kirja kiievi reisi kohta aga seekord summa juba 1770 eurikut, ehk aitame neid? :D:D

Ei tea kas tema :D https://www.politsei.ee/et/kontakt/teen ... pid=562652


thunderfrost
Postitusi: 99
Liitunud: 27 Okt 2011, 11:01
Tsikkel: kawa z750, kawa z1000
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas thunderfrost »

täitsa võimalik :D


davidsoniharald
Postitusi: 1488
Liitunud: 14 Mär 2006, 19:17
Tsikkel: GasGas EC300
Asukoht: Eesti, mu kodu.
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 7 korda
Kontakt:

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas davidsoniharald »

thunderfrost kirjutas:

Mulle saatis just Jaanus Sepp samasuguse kirja kiievi reisi kohta aga seekord summa juba 1770 eurikut, ehk aitame neid? :D:D

Teata Politseid võimalikust identideedi vargusest ja meilikonto kaaperdamisest. E-konstaablit või midagi sellist.


oil
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas oil »

Neid meile tuleb väga paljudelt aadressidelt, seega ei kaaperdata vaid kasutatakse mingit programmi, mis suuteline saatja e-mailiaadressi matkima. Saatis mulle üks kaugelt tuttav inimenegi sarnase abikutsungi.


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas will111 »

tuman, ma peangi silmas seda, et suvalise x hetkeni võib ju asi olla väga peen aga varem või hiljem sõidab sinna sisse ikka üks ja sama totaalne bullshit, millega üritatakse see papp kätte saada :) mina pole igatahes nii peenest skeemist veel kuulnud, kus inimesel oleks raha käes ja alles peale seda ta hakkaks mingil põhjusel seda intressidega petturile tagasi maksma.

aga iseenesest phjus miks need skeemid ikka ja endiselt töötavad piisavalt suure protsendiga on inimeste endi lollus...teisisõnu, et leidub siiski piisavalt lolle inimesi, kel puudub võimekus olukorda analüüsida ja oma riske hinnata või mingeid otsuseid reaalselt läbi mõelda.

Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Neeger või võimalik ostja ?!? Pettus

Lugemata postitus Postitas kaimex »

http://tarbija24.postimees.ee/v2/385629 ... 1473593785
Ei tea kas tõesti mõni loll ohvriks ka langeb... :wack:

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”