Bikeri Date!

Otsin ratturit, politseinikku, mõttekaaslast, üht Narva meest, kadunud mõtet. Bikeri date. Nägin sind...

Moderaator: Moded


will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

kogu boleemika Geiuliisi posti ümber tekkis ju ilmselgelt põhjusel, et armas neiu ei piirdunud vaid oma rõõmu väljendamise karvandi leidmise puhul ja vastava info jagamisega, vaid pidas vajalikuks mingil põhjusel ka "siinseid mehi" maha teha jutuga nagu oleksid koos vaid muidutoksijad ja kõvatajad :lol: vaevalt, et see nüüd väga vajalik lisada oli sest ilmselt paljudel motomeestel on neid deite ja deidile soovijaid niigi päris tihedalt...väljaspool seda keskkonda. ja ilmselt veel nii mõnigi siin ei otsigi erilist deiti tõsiste plaanidega vaid tahab niisama vahel kedagi sõidutada. tuleks natuke vabamalt võtta, siit teemast omale garanteeritult naist otsima nähtavasti keegi ei tule, seega pole mõtet vast ka asjatult loota, et garanteeritult mehe otsimine oluliselt tulusam oleks :D

aga süsteem ei toimi siin vist seepärast, et aktiivselt loeb foorumit äkki mingi mõnikümmend naist, kellest heal juhul pooled on vallalised/deitijad ning neist omakorda umbes pooled külastavad (vahel) seda teemat :wack:




reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ehk siis siin on paras vorstipidu :cry:

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas AzA »

will111 kirjutas:

aga süsteem ei toimi siin vist seepärast, et aktiivselt loeb foorumit äkki mingi mõnikümmend naist, kellest heal juhul pooled on vallalised/deitijad ning neist omakorda umbes pooled külastavad (vahel) seda teemat :wack:

Tahtsid öelda, et siis GeiuLiisi jäigi järgi, kes seda teemat loeb :mrgreen:

Aga mulle meeldib.
Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Mart »

will111 kirjutas:

kogu boleemika Geiuliisi posti ümber tekkis ju ilmselgelt põhjusel, et armas neiu ei piirdunud vaid oma rõõmu väljendamise karvandi leidmise puhul ja vastava info jagamisega, vaid pidas vajalikuks mingil põhjusel ka "siinseid mehi" maha teha jutuga nagu oleksid koos vaid muidutoksijad ja kõvatajad :lol: vaevalt, et see nüüd väga vajalik lisada oli sest ilmselt paljudel motomeestel on neid deite ja deidile soovijaid niigi päris tihedalt...väljaspool seda keskkonda. ja ilmselt veel nii mõnigi siin ei otsigi erilist deiti tõsiste plaanidega vaid tahab niisama vahel kedagi sõidutada. tuleks natuke vabamalt võtta, siit teemast omale garanteeritult naist otsima nähtavasti keegi ei tule, seega pole mõtet vast ka asjatult loota, et garanteeritult mehe otsimine oluliselt tulusam oleks :D

aga süsteem ei toimi siin vist seepärast, et aktiivselt loeb foorumit äkki mingi mõnikümmend naist, kellest heal juhul pooled on vallalised/deitijad ning neist omakorda umbes pooled külastavad (vahel) seda teemat :wack:

Aga paluun.
Saite oma heitmeili.
(lol)

56271134

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

No Geiuliisi ja terve multipakk vorste siiski :ner: aga seoses sellega...alati tuleb jääda positiivseks ja näiteks võib mõelda nii, et siin on küll suht vorstipidu vähese ketsupiga, kuid see on ikkagi kõvasti parem kui HV foorum, mis on lausa vorstivabrik!

Kasutaja avatar

sigmar
Postitusi: 8
Liitunud: 11 Aug 2014, 22:53
Tsikkel: Varadero ´03, YZF750 ´95
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas sigmar »

Pilt

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

No aga ehk ongi mõtlemiskoht siin teile, et MIKS siin vorstipidu on?
Äkki selle pärast, et kui naine sõna võtab, siis te ainult ilgute ja kõvatate siin, aga kui naine ise ilkuma ja kõvatama kukub teiega, siis ajate rinnad kummi ja hakkategi "heitmeili" kriblama... :D
Niiviisi hirmutategi ära need neiud/naised, kes vb tahaks siin figureerida... Sest deidi teema on algusest peale kõigile lugeda. Ja siin viimse kui ühe naise iitsatuse peale on peale lennanud mõnus isaste laviin. Reaalseid tulemusi aga on väga vähe...
Tuletagem meelde kahe aasta tagust teemat Kornholioga kui ta Sandrale bussijaamas vägaväga muljetavaldava vastuvõtu korraldas... Vatvot selliste asjade peale tulevad naised teil siia tagasi. Mitte selle peale, et kui keegi neist siin sõna võtab, siis peab ta madistama hakkama poolpervodega, kes privas lihtsalt labast möla ajavad või siin avalikult teda maatasa materdavad, et ta kellegagi tutvuda soovib...
Ja muidugi jah jääb alati variant, et laseme foorumil välja surra, sest kõik on feissbukki üle kolinud...

Boobs of steel, Stainless :twisted:

will111
Postitusi: 5257
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas will111 »

Geiu, kui tsiklistid tahavad vorstipeolt ära minna siis nad logivad sisse buduaari või perekooli foorumisse, simple as that problem solved. Foorumis, kus 99% juttu käib tehnikast, ei saagi olla midagi muud kui vorstipidu, füüsikaseadustega võidelda on asjatu energia raiskamine :D

aga kuna siin juba mitu inimest seda ära maininud siis otsustasin, et pean guugeldama terminit hatemail
"Hate mail (as electronic, posted, or otherwise) is a form of harassment, usually consisting of invective and potentially intimidating or threatening comments towards the recipient. Hate mail often contains exceptionally abusive, foul or otherwise hurtful language" Noojah, nüüd ma siis tean, et minu postitused on täis ähvardusi ja ahistamist, huvitav uus info :lol:

Kasutaja avatar

indumen
Postitusi: 1061
Liitunud: 01 Apr 2008, 09:23
Tsikkel: Yamaha MT-10, 2017
Asukoht: Tallinn / Imavere
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 41 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas indumen »

Pilt

98% of the teenage population does or has tried smoking pot. If you're one of the 2% put this in your signature

kontakt nr. +372 52 58 244

reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

GeiuLiisi kirjutas:

Tuletagem meelde kahe aasta tagust teemat Kornholioga kui ta Sandrale bussijaamas vägaväga muljetavaldava vastuvõtu korraldas... Vatvot selliste asjade peale tulevad naised teil siia tagasi.

No sa ju tead, kui hästi mul läks, seega ei tööta - sind vahetatakse välja, vana asja lõpetamata ja samal ajal süüdistatakse ikkagi vasakulepanemises :mrgreen:
Tanel on erand, kes kinnitab reeglit. Tõbras siuke.

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3124
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 325 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas ranel »

Tegelikult enamustel siin on vast naised olemas ja käivad siin vaid trollimas. Ma arvan, et ma pole mingi erand, et vii palun sõitma lunijaid on päris palju olnud.
Ja ometi mul on mitteametlikult maailma kõige koledam bike.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Kasutaja avatar

Ledmuda
Postitusi: 34
Liitunud: 12 Aug 2016, 14:15
Tsikkel: Kawasaki VN-15 SE
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Ledmuda »

Ma olen ka ühele naisele ükskord sõitu teinud. Ja siis ta läks ilusti koju :)

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

ranel kirjutas:

Ja ometi mul on mitteametlikult maailma kõige koledam bike.

Ei, mees, (minu) Hayabusa on maailma kõige koledam bike.
(togi)

Boobs of steel, Stainless :twisted:
Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

reimps kirjutas:
GeiuLiisi kirjutas:

Tuletagem meelde kahe aasta tagust teemat Kornholioga kui ta Sandrale bussijaamas vägaväga muljetavaldava vastuvõtu korraldas... Vatvot selliste asjade peale tulevad naised teil siia tagasi.

No sa ju tead, kui hästi mul läks, seega ei tööta - sind vahetatakse välja, vana asja lõpetamata ja samal ajal süüdistatakse ikkagi vasakulepanemises :mrgreen:
Tanel on erand, kes kinnitab reeglit. Tõbras siuke.

Ou. Kui nüüd kõik hakkaks kõiki vastassoo esindajaid üldistama ja mingite eelnevate tõbrastega ühte patta panema, siis juhtub see nali, et maailm sureb lihtsalt välja :D

Boobs of steel, Stainless :twisted:

Voss
Postitusi: 20
Liitunud: 18 Mai 2016, 21:15
Tsikkel: 07/Z750

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Voss »

Miks ma tunnetan, et keegi on maailma peale päris pahane :D

Kasutaja avatar

Lippuseonu
Postitusi: 19
Liitunud: 26 Okt 2015, 14:20
Tsikkel: BMW R1200C
Asukoht: Tartu
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Lippuseonu »


andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas andu »

kuhu kanti sul garaaž jääb? ma olen paar päeva Tallinnas see nädal kui sul on soovi võtan veini ja tööriistad kaasa, päris date-ima ei julge tulla sinuga viskad veel mõne raskema võtmega :ner:

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)

Kasutaja avatar

Mart
Postitusi: 396
Liitunud: 18 Juun 2014, 21:53
Tsikkel: Aprilia Pegaso Trail 650
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Mart »

andu kirjutas:

kuhu kanti sul garaaž jääb? ma olen paar päeva Tallinnas see nädal kui sul on soovi võtan veini ja tööriistad kaasa, päris date-ima ei julge tulla sinuga viskad veel mõne raskema võtmega :ner:

Jah, näiteks korteri võtmega :-)

56271134

andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas andu »

urrr :D milline vaheldus praegu ära kuluks sulle ? esimese hooga kutsun sind homme õhtul väiksele õhtusele jalutuskäikule vanalinnas ja väike kohvipaus Al bastiones või Cubanitas ning veini ja garaaži jätab teiseks korraks kui sul seal nokitsedes igav on :)

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)


andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas andu »

urrr käis ellujäämise kohta :P aga täpsustame homme hommikul privas üle mis kell ja kus ;)

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)


andu
Postitusi: 316
Liitunud: 11 Juun 2014, 10:05
Tsikkel: sv1000, fjr1300p
Asukoht: tallinn-riia-tartu-põlva
Tänanud: 93 korda
Tänatud: 44 korda
Kontakt:

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas andu »

eile läks mul küll date-ks hilisõhtul aga segastel asjaoludel mitte margitiga :)
mehed, viige neiu date-ma ta on super hea vestluskaaslane kellega igav ei hakka :bsmile:

dare to dream…
eksarmukesed: thunderace - er6n - k1200rs - gsxf600 - fjr1300(gen2) - r6 - fz6 - dr650 - vtr1000 - f650gs - vfr800 - fjr1300(gen1) - fzs600 - fjr1300p(gen1)- ducu scrambler, f650gs Dakar, rs125
hetkel südant soojendamas: sv1000, fjr1300p(gen3)


snah
Postitusi: 121
Liitunud: 21 Aug 2009, 11:53
Tsikkel: Yamaha
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 3 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas snah »

Ivoonu kirjutas:
Bastard kirjutas:

Kas tuli tulevane tsiklimees või tsiklinaine?

Patsidega mudel tuli seekord jälle

Tänapäeval kannavad mehed ka patse.

Kasutaja avatar

Hiirekas1
Postitusi: 12
Liitunud: 16 Mai 2017, 17:26
Tsikkel: Kawasaki Ninja
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Hiirekas1 »

Hei...motikamehed (extra bikerid, st see liik meeldib eriti) :D . Suur soov oleks minna sõidule või õigemini saada sõitu. Teema vist on õige, kuhu selle kirja kirjutan, kas siin ka reaalselt sõidutajaid leidub, eks seda siis saan ka teada.
Ise olen 30 a naine.
Ootan kirju ja vihisevat tuult :P.

Kasutaja avatar

Hiirekas1
Postitusi: 12
Liitunud: 16 Mai 2017, 17:26
Tsikkel: Kawasaki Ninja
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Hiirekas1 »

Unustasin lisada, et ise asun Tallinnas (Mustamäel). Olemas on varustus ka.

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1038
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Sõltuvalt erinevate tsiklite kandevõimest on ilmselt täiesti sobilik küsida ka täpsustavaid küsimusi. Pikkus? Kaal?
Lisaks on vaja ka pilti. Noh et vaadata missugune kiiver kõige paremini pähe sobib jne.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Hiirekas1 kirjutas:

Unustasin lisada, et ise asun Tallinnas (Mustamäel). Olemas on varustus ka.

Nüüd on küll pilti vaja. Siin Tipi juures toimub Mustaka kaardistamine 24/7 ja anonüümseid andmeid ei aktsepteerita.

Kasutaja avatar

Hiirekas1
Postitusi: 12
Liitunud: 16 Mai 2017, 17:26
Tsikkel: Kawasaki Ninja
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Hiirekas1 »

Kuhu ma selle pildi panen? :D nagu profiilikaks? See nii tilluke niikuinii, kas keegi saab sellest midagi aru üldse.


reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Hiirekas1 kirjutas:

Kuhu ma selle pildi panen? :D nagu profiilikaks? See nii tilluke niikuinii, kas keegi saab sellest midagi aru üldse.

Ära keeruta ja mängi siin lihtsameelset :)
Instagrammid, FB-d, Tinderid jms lappa kohe avalikult välja :mrgreen:

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas Heikik »

sinilind123 kirjutas:

Sõltuvalt erinevate tsiklite kandevõimest on ilmselt täiesti sobilik küsida ka täpsustavaid küsimusi...
Lisaks on vaja ka pilti...

Et siis sõidutatava indiviidi ja tsikli kandevõime vastavuse kontrollimiseks on vaja...pilti? :mrgreen:

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

reimps

Re: Bikeri Date!

Lugemata postitus Postitas reimps »

Heikik kirjutas:
sinilind123 kirjutas:

Sõltuvalt erinevate tsiklite kandevõimest on ilmselt täiesti sobilik küsida ka täpsustavaid küsimusi...
Lisaks on vaja ka pilti...

Et siis sõidutatava indiviidi ja tsikli kandevõime vastavuse kontrollimiseks on vaja...pilti? :mrgreen:

Mhmh, pildi prindid välja ja kui väljaprinditult on pilti raske tõsta, siis ületab ka originaaltoode kandevõimet.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Otsin / nägin inimest.”