Milline oleks parima hinna-kvaliteedi suhtega biopuhasti ja kust selle saaks?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Milline oleks parima hinna-kvaliteedi suhtega biopuhasti ja kust selle saaks?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

pühak kirjutas:

Imbväljak võib olla küll, aga jah, see saab olla vaid pärast biopuhastit. Kraavivariant ei sobi seetõttu, et lähim arvestatav kraav 3km kaugusel.

Juba omajagu olen täna targemaks saanud, seni pole osanud toote kvaliteedile tähelepanu pöörata. Aga kuna olen ehitusasjades võhik, siis ootan endiselt diskussiooni jätkumist. Eks ma siis nokin sealt vajalikku infot ja võibolla mõni teine saab seda samuti.

Kui keegi tahab Virumaal paigaldusteenust täislahendusena pakkuda, siis olen sellistele pakkumistele samuti avatud.

Kui natukenegi joonist lugeda oskad ja kopamehe leiad,siis pole seal rohkem nagu midagi teha.Torusid üksteise otsa lükata ei ole ju keeruline.Rendist võtad kolmjalaga laserniveliiri ja lati.Lisaks vaja paar labidat,reha ning sõber ühe labida taha(aga saab ka üksi koos kopamehega hakkama).Materjalidest vaja veel paar koormat liiva ja koorem 16/32 killustikku imbväljaku alla.Tünni ümber oleks mõistlik panna liiv.Sügavus on välja mõõdetav majast väljuva toru otsa järgi.Majast väljuv toru siseneb tünni ja sealt väljub toru imbväljakusse.
Täna kehtiva ehitusseaduse järgi pead võtma vallast kaeveloa.Selle saamiseks nõutakse üldjuhul asendiplaani ja sinna märgitud mahuti asukohta.Projekti meie vallas ei pidanud tegema.Asendiplaanile(tegin koopia maja projekti juures olnust) joonistasin ise selle asjanuse peale ja see sobis.Mingi riigilõiv oli ka.Lisaks küsiti toote vastavus sertifikaati(saab koos tootega,sellest tegin neile koopia) ja kogu paberi majandus oligi korras.Kõik asjad saatsin valda skännitult digiallkirjastatuna.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”