Milline oleks parima hinna-kvaliteedi suhtega biopuhasti ja kust selle saaks?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Milline oleks parima hinna-kvaliteedi suhtega biopuhasti ja kust selle saaks?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

pühak kirjutas:

Maasse võib immutada ainult puhastatud vett, sedagi alla 10m3 ööpäevas (mulle piisab :) ). Lihtsalt setitatud vett maasse immutada ei tohi.

Vett setitad sa maasse täpselt niipalju,kui kraanist peale tuleb.Kes on elanud kuskil kortermajas või tsentraalse veevärgiga majas,kus on veemõõtjad, teavad et tavaline pere kulu ühes kuus, on üldjuhul alla 10m3 .Nii et siin ikkagi sobilikud kõik lahendused,mis üldse müügil on.
Milline puhasti sulle ikkagi sobib,sellest mina pole aru saanud.Aga 99% olen kindel,et kõik kolmekambrilised septikud(biopuhastid)koos imbväljakuga sinna sobivad.
Septikus ei toimu lihtsalt setitamist,seal toimub reovee bioloogiline puhastamine bakterite toimel.Biopuhasteid on erinevaid ja puhastamine toimub neis vastavalt kehtestatud standarditele.Standardeid on ka erinevaid.Valida tuleb antud piirkonnas ettenähtud standardi järgi.
Siin lingis juttu kuidas paigaldada ja mismoodi puhastab ning mis nõuetele vastavalt.
https://www.uponor.ee/~/media/countrysp ... ?version=1
See puhastamine toimub tegelikult kõigis analoogsetes süsteemides samamoodi,ka neis meil toodetud klaasplastist septikutes.Erinevus ainult selles,et Uponori omas on bakter juba tünnis sees,lase peale paigaldamist vett täis ja töötabki,aga klaasplasti tuleb bakter ise juurde osta.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”