E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

tuman kirjutas:

Kas nüüd mul katus sõidab või on järsku siit paar postitust kaduma läinud?

Tore oleks öelda, et sul katus sõidab aga ... ei sõida .... Mina osatasin Kaukaaslast, kes arvas, et Biker24 põhjaminekus on süüdi maksuamet (Tsiteerin: "Minu arusaam asjast on see, et E-Meistril polnud mingit plaani kodanike tsikleid ega ka raha pihta panna ja sisuliselt nad seda ei teinud ka. Tegijaks oli siiski maksuamet, kes kontod arestis ja kogu laekuva raha ära kooris."). Ma arvasin siis vastu, et ettevõtte juhtkond on lihtsalt vaesed lumehelbekesed, punamütsikesed ja tuhkatriinud kellele kass Basilio, Suur Kuri Hunt, kuri võõrasema, maksuamet ja veel paar eriti vastikut tüüpi räigelt liiga tegid. Neil endal pole ju mingit süüd. Raits66 arvas, et mu sõnavõtt oli liiga terav-irooniline. Ma siis võtsin sõnad tagasi kartuses, et internet saab äkki täis. :lol: Järele mõeldes olen ikka veel terav-irooniline ja usun, et kui kuri võõrasema (aka Maksuamet) poleks puhunud põraskeste õlekõrremaja laiali siis oleksid need (endiselt roosad prillid ees) ringrada sõitnud ja pahaaimamatute möödakäijat tsikleid maha parseldanud. Kokkuvõttes on nii, et kui s**t ventikasse lendab siis süüdi on riik, valitsus või Vanja kõrvaltrepikojast aga mitte mingil juhul need mehed, kes tegid või antud juhul siis õigeaegselt tegemata jätsid. :twisted:

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”