Sidesüsteemid mootorrattal → Re: Sidesüsteemidest rattal

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Sidesüsteemidest rattal

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

isandpauk kirjutas:

Pakun, et tootjateülene ühendus toimub jätkuvalt üle standardsete headset-handsfree bluetoothi profiilide nagu siiani. Vahet pole, kas nimetatakse seda Cardo Gateway, Universal intercom või mõne muu uhke nimega.

Sellisel juhul on see jätkuvalt nõme ja sellega uhkustada, kui eriliselt tarbijasõbraliku featuuriga peaks olema keelatud.

Ma söön oma mütsi ära kui Sena ja Cardo mesh võrke koos saab kasutada.

Sinu müts jääb sulle raudselt alles. Enne läheb põrgu külmaks ja siga pühapäeval lipsuga kirikusse kui need omavahel kui võrdne võrdsega suhtlema hakkavad.

Parandage, kui ma eksin aga minuarust on 2a vana tehnoloogia pakitud edeva disainiga korpusesse.

Vaeval, et see täpselt seesama tehnoloogia on. Võib-olla on parem, võib-olla viletsam, võib-olla samaväärne. Vana igatahes mitte. Ma võtan küll iga kell mütsi maha Cardo hästi lihtsa ühenduvuse ees (väidatavalt, pole saanud ise proovida) aga Sena seadmed on ikka üliedeva disainiga ja väga hea helikvaliteediga. See on täpselt selline "Kord Vestmann all ja Piibeleht peal, siis jälle Piibeleht all ja Vestmann peal" situatsioon.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”