Trahv Läti kiiruskaamerast

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7202
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Trahv Läti kiiruskaamerast

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Raki kirjutas:
urmas66 kirjutas:
ovaaP kirjutas:

Tere

Mul tuttav sai Leedus kiiruskaameralt trahvi. Kaks nädalat hiljem oli leedu keelne ja eesti keelne otsus kodus postkastis. Andmed saavad meie ARK ist.

ja pidid kasutama meie kohtutäitureid või inkassosid kui ei maksa.Ehk siis odavam on ilmselt kohe maksta.

Kus sa seda võtad et tuleb Eesti kohtutäituri kätte?

Mul tuli saksast veoka teemaksu oma ja trahv lisaks.Tulin Hollandist ostetud veokaga ja kui siiani olin ainult sadulatega tulnud,siis teemaksu kunagi ei maksnud,aga seekord oli haagis taga ja tuli nädala pärast ka kiri postkasti.Selfi oli ka juures.Saksa transiite tehes paned ju oma elukoha kirja.Mulle tuli nii maksu ,kui trahvi kviitung eraldi.
Lasin tuttaval,kes vabalt saksa keelt räägib sinna helistada minu nimel ja sain natuke isegi asja odavamaks ehk saadeti meilile uus arve ainult teemaksu omaga,kuna vabandasime ja selgitasime,et ei teadnud.Maks oli mingi 70 ja trahv umbes sama.Telefonis inimene ütles,et annab maksetähtaega 7p ja kui siis ei maksa läheb kohe inkassosse,nimetas isegi firma nime,kes nende partner oli.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”