Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ma ei väidagi, et ei saa odavamalt ja et nende teenus on vaid tsikli meestele ja sellega seoses liiga kalliks.
Väidan, et nupust ehitatavad dušširuumi koos sitamajaga, teine tasapind, selline suurus nagu sulle vaja, koli kohe sisse kui vaja jms teenust ei ole olemas. Ja ma arvan et sellist teenust odavamalt ei ole võimalik väga pakkuda. Nad ei pakkunud ju ainult (kuigi ka minu kolme paksu versioon oleks täpselt see, mida nad vajaksid) tsikli hoiustamiseks. Kui sinul sellises mahus ja võimalustega välk teenuseid vaja ei ole see ei tähenda, et teistel ka ei ole.

Kuigi ma täna nende juurde ei koli siis olen üsna kindel, et mingi aeg võin ma nende pakutavaid teenuseid vajada.
See on neil väga hea idee. Minu jaoks veel puudu samas stiilis büroo võimalus. Ehk rendid just seda ruumi mis vaja. Talvel tööd ja kaupa vähe võtad väikse boksi. Suvel kaup hakkab liikuma, suurendad lao pindala. Maksad vaid selle eest mida vaja. Kõik toimub kiiresti, on esinduslik ja logistiliselt heas kohas.

Ausõna ma ei näe, mis põhjusel peaks neid sõimama ahneks garaažikoperatiiviks, kes homme näljase näoga odavamat pakkumist tulevad tegema. (Kinnitan veelkord, et ma ei ole nendega, mitte mingil viisil seotud ja ei tunne sealt pundist mitte kedagi)

Paljud tsiklid on ka kallid ja on way odavamaid võimalusi kubet väristada kui 20k€ rattaga. Aga näe midagi nendes kallites ratastes on ja klientuuri ka nagu jagub. Noh ei olnud maailma parim võrdlus aga kuna teine kookon on kerkimas ju siis mustamäe garaažiboks ei suutnud vaatamata oma odavale hinnale konkurentsi pakkuda.



Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kõik, mis mootorratta parkimise/ garaažiga seotud”