Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Noh las ta jääb. Mina arvan, et kolmele paksule, kes homme ära tahavad sõita on see reaalselt ainus eestis saada olev teenus. Ja seega sobib ka tsiklite hoiustamiseks.
Kui hind on kallis minu jaoks siis hakkan kv kuulutusi õhtul peale piletite bronnimist läbi helistama.
Ma ei avalda fakte vaid oma arvamust (ma ei tea kõiki kv pakkumisi ja nede taga peituvaid võimalusi)
Mina arvan, et nii paindliku lao teenust ei paku keegi. See millises väärtuses kaupa või kui kaua seal hoida (lisavõimalusi plussiks või mõttetuks innovatsiooniks pidada, peale tsikli remonti võin statikas sital käia ja kodus pesta ennast näiteks) on kõigil enda otsustada. Kui ma ostan omale 70k kaatri ja tahan paar kuud seal kallal nokkida, et 10k lisavarustust peale ladud ja tahan seda ise teha aga mitte ei taha seda teha õues siis palun alternatiivset võimalust? Mõnisada € kokkuhoidu peale kõikide töökodade külastamist, kes mulle lõpuks valge, puhta ja pesemisvõimalusega pinna suudavad pakkuda kaheks kuuks ei ole argument.

Nagu minul on võimalus enda arvamusele (teenus innovaatiline, mugav ja võimaluste rohke ning minu arvamust mööda klientidest mitte puudust tundev ettevõte)
On teistel võimalus avaldada oma arvamsut (mõttetult kallis, nutifoniga juhitav tilulilu, kuhu lollid ja laisad oma raha viivad ja seda ka väga harva)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kõik, mis mootorratta parkimise/ garaažiga seotud”