Võhik küsib nõu tskiklivalikul

Kasutaja avatar

Multi
Postitusi: 55
Liitunud: 25 Mai 2015, 23:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 43 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Võhik küsib nõu tskiklivalikul

Lugemata postitus Postitas Multi »

Mina ei ole päris nõus selle seisukohaga, et osta alguses suvaline ratas ja siis vaata edasi. Lube tehes ja tsikleid uurides tekib ju ikka mingi ettekujutus, kuhu selle tsikliga minna ja mida teha tahaks, või vähemalt võiks endalt neid küsimusi küsida. Huvid võivad muidugi muutuda, aga kuskilt peab ju alustama. Ise teadsin juba enne autokooli minemist, et tahan tsikliga matkata ja sealjuures võimalikult palju teelt maha keerata, nii et enduro oli ainus loogiline valik.

Ostsin omale Suzuki Freewindi, millega olen oma kahe hooaja jooksul käinud nii Nordkapis kui Albaanias, sõitnud nii 700 km päevas maanteed kui roninud liivas ja poris. Nii mõnigi nimetaks seda parketimaasturiks, aga hätta pole ta mind veel kuskil jätnud ja olen oma valikuga rahul. Sellepärast julgen sellist lihtsat endurot nagu Freewind, Pegaso või F650 esimeseks rattaks soovitada küll, sest sellega saab natuke kõike proovida ja vaadata, mis rohkem meeldib. Üsna mugavad on need rattad ka.

Viimati muutis Multi, 13 Dets 2016, 21:28, muudetud 1 kord kokku.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”