Dual Sport kiivrid

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Dual Sport kiivrid

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Ma olen Nexx XD.1-ga ringi sõitnud mõned kuud (viimati 31. detsember) ja mulle istub väga hästi. Alustades välimusest (mis loomulikult on maitse teema).
Aga põhiliselt meeldib see mulle üsna kerge kaalu ja hea kuju pärast. Enne oli Caberg Tourmax, mis oli liialt ümar minu pea jaoks ja kippus vajutama valedest kohtadest ja sellegipoolest loksus peas. Lisaks oli vaateväli väga ahtake. Nexx XD.1 on pigem piklikuma kujuga ja vaateväli on minu meelest 5+.
Ainus asi, et suu vajutab torru, ehk siis lõuakaitse juurest jookseb eriti teravaks.
Tellisin ka tumeda visiiri ja tükk aega võttis aega, et aru saada, et miks ta nii vali on ja juba 30km/h juures räigelt vilistama hakkab. Need pin-locki augud tegid seda häält. Panin musta teibi peale ja kohe korras :D
Aga ega ta üldiselt väga vaikne ikkagi ole. Ja isa Schuberthiga kõrvuti pähe proovides on mugavus (täiesti arusaadavalt) vähe teine..
Suurematel kiirustel (mu enduroka jaoks siis 110 ja üles) pead otse hoides on kõik vinks-vonks. Pead kallutades tahab tuul veits ikka kaasa viia.. Aga pigem jääb mulje, nagu asi pole mitte nokas, vaid kiivri piklikus kujus. Nokka ei pane tähelegi.

Ma tegin selle muidugi raskemaks, et veits omanäolisemaks kujundada... :ner:

Manused
nexx.jpg

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”