2018. Mida kõrgem palk, seda suurem trahv.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2505
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: 2018. Mida kõrgem palk, seda suurem trahv.

Lugemata postitus Postitas Maaks »

elektromargu kirjutas:

Mis muidugi ei puuduta absoluutselt trahvide ühtlustamist vastavalt palgale. Miks peavad mingid tõusikud saama endale arutut kihutamist lubada, kui mina seda ei saa?! Joobes juhtimisest rääkimata. Ka mulle meeldib õllet libistada. :bsmile:

Sa ikka said aru, millest jutt käib? Uue korra kohaselt sõidab mingi 20a Audi 80-ga töötu parm purjus peaga "tasuta" (puudub sissetulek ja talt pole niikuinii midagi võtta, trahvist po.hu.i) ja sina, kellel on raha trahvi maksta maksad +20km/h eest ennast lolliks. Ja ütleme, et sõitsime koos, siis "mina" (antud loos tinglikult saan suuremat palka) maksan sama +20 eest veel 2x rohkem? Rikkumise panime toime koos ja olime justkui ühtemoodi ohtlikud "ühiskonnale" - mis minu teo rahalise vääringus ohtlikumaks teeb? Mul kange tahtmine sulle ise statoili strdipakett osta :lol:
PS Õlut libistan küll, aga siis rooli ei roni - siit tõmban piiri.
Reimpsi pakutud veapunktisüsteem mulle meeldiks - võiks iga kuu käia korra ekasmit sooritamas :mrgreen:

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”