Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

randmar
Postitusi: 59
Liitunud: 25 Dets 2016, 14:46
Tsikkel: Ducati Monster 696 08.a
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas randmar »

Mul vanem , see mida toodeti kuni 2001

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Kui Webasto küll töötab, kuid on hakanud märgatavalt vähem soojendama kui varem, siis mida esimesena lammutama peaks hakkama? Tsirkulatsioonipump, filter või põlemiskamber? On loota, et pääseb kerge "puhastamisega" või tuleb rahakott kuluosade jaoks valmis panna?

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

Töll
Postitusi: 78
Liitunud: 04 Veebr 2007, 14:48
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Töll »

Heikik kirjutas:

Kui Webasto küll töötab, kuid on hakanud märgatavalt vähem soojendama kui varem, siis mida esimesena lammutama peaks hakkama? Tsirkulatsioonipump, filter või põlemiskamber? On loota, et pääseb kerge "puhastamisega" või tuleb rahakott kuluosade jaoks valmis panna?

Radiaator ?

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

Heikik kirjutas:

Kui Webasto küll töötab, kuid on hakanud märgatavalt vähem soojendama kui varem, siis mida esimesena lammutama peaks hakkama? Tsirkulatsioonipump, filter või põlemiskamber? On loota, et pääseb kerge "puhastamisega" või tuleb rahakott kuluosade jaoks valmis panna?

Nii naljakas, kui see ka ei pruugi tunduda, mul oli just hiljuti kero nõrkuse põhjuseks tühjavõitu aku. Olin paar nädalat sõitnud ainult lühikesi otsi ja külma ilma tõttu kerot omajagu kasutanud. Imestasin, et kuidas kabiin nii aeglaselt soojaks läheb. Asi lõppes muidugi sellega, et kero jäi lõpuks üldse seisma. Mul kero jaoks eraldi aku, mistõttu käivitamisel ei märganud midagi. Viskasin pooleks päevaks laadija akule sappa ja asi sai korda.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Töll kirjutas:

Radiaator ?

Kui mõtled salongiradikat, siis auto on 6 aastat vana (tavaliselt tekivad need hädad ju vanemate autode puhul?) ja sõites puhub sooja kenasti.

pühak kirjutas:

Nii naljakas, kui see ka ei pruugi tunduda, mul oli just hiljuti kero nõrkuse põhjuseks tühjavõitu aku...

Aku vahetasin just eelmisel nädalal ära. Tutikas 110 Ah Bosch on peal, ei usu, et sellest see häda on.

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC

Raitsraisk
Postitusi: 302
Liitunud: 15 Mär 2007, 23:07
Tsikkel: F650
Asukoht: Laagri
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Raitsraisk »

Niipalju kui ma märgu kerosid lammutanud olen, on kõigil veesärk kaetud tihke nõgikihiga, mis peaks soojusülekannet parajalt takistama küll. Ööseks atsetooniga likku ja pärast hambaharjaga 10 minti nühkimist. Kui sa ta juba lahti kisud , näed ka muud vahetust vajavad asjad ära.

Kasutaja avatar

Ledmuda
Postitusi: 34
Liitunud: 12 Aug 2016, 14:15
Tsikkel: Kawasaki VN-15 SE
Asukoht: Viljandi
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Ledmuda »

madmax kirjutas:
Ledmuda kirjutas:

Keegi teab, kus saaks vahetada mototagi lukku? Tartu kandis näiteks, Viljandis ei ole sellist kohta. Tallinna kohti võib ka mainida, vahel sinna ka asja.

Mine Leolasse kingsepp Lennarti juurde, Kivi tn poolt ja 2. korrus.

Lennartit tean küll. Eks küsin, kas teeb ära.
Lukk ikkagi katki, paar okast vahelt väljas, kipub lahti minema.
Tänud!

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Raitsraisk kirjutas:

Niipalju kui ma märgu kerosid lammutanud olen, on kõigil veesärk kaetud tihke nõgikihiga, mis peaks soojusülekannet parajalt takistama küll. Ööseks atsetooniga likku ja pärast hambaharjaga 10 minti nühkimist. Kui sa ta juba lahti kisud , näed ka muud vahetust vajavad asjad ära.

Ega ei tea öelda, kust kõige mõistlikuma hinnaga ja kiiresti varuosasid saab, kui peaks vaja olema? Väidetavalt peaks nt tihendid ühekordseks kasutamiseks olema - s.t sama tagasi panna ei tohiks. Või kannatab vanu ka kasutada?

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 1040
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 20 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas sinilind123 »

Jesper kirjutas:

Nojah, mitte et ma kuidagi su lugu kahtluse alla seaks, aga uurija seisukohast on see väga keeruline olukord. Kui mind mõni aasta tagasi rööviti siis ma reaalselt ei tundnudki piltide pealt kaaki ära - tegin küll kahtleva otsuse (ja ütlesin ka kohe et pole väga kindel), aga pärast kui kõik oli läbi siis uurija ütles et ma "tundsin ära" ühe politseiniku, kellel on selline sulleri nägu peas et tema pilt pannakse alati seal tuvastamisel teiste vahele :) Õnneks need ahvid olid piisavalt lollid et telefon ka kaasa võtta, nii et tuvastamine oli rohkem formaalsus ja nad said oma karistused kätte.

See sõna-sõna vastu on ka selles mõttes kõige viletsam variant, et uurija ei tohi mitte mingil juhul süütuid inimesi kohtukulli ette saata. Tema ülesanne on tuvastada kindlad faktid. Pmst sa võid pildi pealt stiilis Toomas-Hendrik Ilvese ka ära tunda, see on selline üsna väikese kaaluga tõend - täiesti puhtakujulisi hea-paha tüüpi kakluseid on reaalselt täiesti kaduvväike hulk, ülitavaline keiss on see, et joomingu käigus läheb löömaks ja siis peksa saanud osapool otsustab politsei kutsuda, mis siis et veel hetk tagasi oli meri põlvini ja julgus taevani. Ole siis õiglane ja mängi seal Saalomoni, kui reaalselt on mõlemad pooled ühesugune kõnts.

Muidugi tasub edasi torkida, sest ega sul midagi ju kaotada ei ole, aga noh kahjuks see sõprade lahtiütlus on minu hinnangul sellele protsessile suht kabelimats.

Esitasin kaebuse prokuratuurile. Nüüd tuli vastus, et kaebus jäeti rahuldamata. Põhjuseks toodi põhiliselt see, et kuna möödas on 1.5a, siis ma ei saaks enam nägusid ära tunda, sest aega on mööda liiga palju läinud... Nahher nad mind õigel ajal ei kutsund tuvastama siin. Tunneksin tegelikult nüüd ka tänasel päeval ära näod.
Mõtlesin, selle asja kuskile meediasse lükata, andke nõu ja infot, kuidas toimida? See ei ole päris ok, et kõnnin tänaval, annan vastu vahtimist kellelegi, ütlen pärast lihtsalt: "mina ei teinud", ja nii lihtsalt pääsengi.

Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

Raitsraisk
Postitusi: 302
Liitunud: 15 Mär 2007, 23:07
Tsikkel: F650
Asukoht: Laagri
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Raitsraisk »

Heikik kirjutas:
Raitsraisk kirjutas:

Niipalju kui ma märgu kerosid lammutanud olen, on kõigil veesärk kaetud tihke nõgikihiga, mis peaks soojusülekannet parajalt takistama küll. Ööseks atsetooniga likku ja pärast hambaharjaga 10 minti nühkimist. Kui sa ta juba lahti kisud , näed ka muud vahetust vajavad asjad ära.

Ega ei tea öelda, kust kõige mõistlikuma hinnaga ja kiiresti varuosasid saab, kui peaks vaja olema? Väidetavalt peaks nt tihendid ühekordseks kasutamiseks olema - s.t sama tagasi panna ei tohiks. Või kannatab vanu ka kasutada?

http://www.soeauto.ee/
http://www.parkli.ee/
ja pidi ka siin olema https://www.skuba.ee/

Põlemiskambri tihend on kummalisest materjalist, mis kipub lahti võttes molekulideks pudenema. Samas jääb vahest terveks. Igasugu O-rõngad on kindlam ära vahetada, ei maksa ka midagi erilist.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

sinilind123 kirjutas:
Jesper kirjutas:

Nojah, mitte et ma kuidagi su lugu kahtluse alla seaks, aga uurija seisukohast on see väga keeruline olukord. Kui mind mõni aasta tagasi rööviti siis ma reaalselt ei tundnudki piltide pealt kaaki ära - tegin küll kahtleva otsuse (ja ütlesin ka kohe et pole väga kindel), aga pärast kui kõik oli läbi siis uurija ütles et ma "tundsin ära" ühe politseiniku, kellel on selline sulleri nägu peas et tema pilt pannakse alati seal tuvastamisel teiste vahele :) Õnneks need ahvid olid piisavalt lollid et telefon ka kaasa võtta, nii et tuvastamine oli rohkem formaalsus ja nad said oma karistused kätte.

See sõna-sõna vastu on ka selles mõttes kõige viletsam variant, et uurija ei tohi mitte mingil juhul süütuid inimesi kohtukulli ette saata. Tema ülesanne on tuvastada kindlad faktid. Pmst sa võid pildi pealt stiilis Toomas-Hendrik Ilvese ka ära tunda, see on selline üsna väikese kaaluga tõend - täiesti puhtakujulisi hea-paha tüüpi kakluseid on reaalselt täiesti kaduvväike hulk, ülitavaline keiss on see, et joomingu käigus läheb löömaks ja siis peksa saanud osapool otsustab politsei kutsuda, mis siis et veel hetk tagasi oli meri põlvini ja julgus taevani. Ole siis õiglane ja mängi seal Saalomoni, kui reaalselt on mõlemad pooled ühesugune kõnts.

Muidugi tasub edasi torkida, sest ega sul midagi ju kaotada ei ole, aga noh kahjuks see sõprade lahtiütlus on minu hinnangul sellele protsessile suht kabelimats.

Esitasin kaebuse prokuratuurile. Nüüd tuli vastus, et kaebus jäeti rahuldamata. Põhjuseks toodi põhiliselt see, et kuna möödas on 1.5a, siis ma ei saaks enam nägusid ära tunda, sest aega on mööda liiga palju läinud... Nahher nad mind õigel ajal ei kutsund tuvastama siin. Tunneksin tegelikult nüüd ka tänasel päeval ära näod.
Mõtlesin, selle asja kuskile meediasse lükata, andke nõu ja infot, kuidas toimida? See ei ole päris ok, et kõnnin tänaval, annan vastu vahtimist kellelegi, ütlen pärast lihtsalt: "mina ei teinud", ja nii lihtsalt pääsengi.

Proovi "Pealtnägijat"

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kasuta sotsiaalmeediat, riputa nahad häbiposti ja ole valmis vastutama, nad kindlapeale hakkavad "laimamise"-teemal kiunuma. Siis hea küsida avalikult selgitusi, alati saab ju vabandada, et sorry, ajasin sassi. Avalik huvi ju puudub, kaevaku kohtusse. Enne tee DAS ka ära.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
sinilind123 kirjutas:
Jesper kirjutas:

Nojah, mitte et ma kuidagi su lugu kahtluse alla seaks, aga uurija seisukohast on see väga keeruline olukord. Kui mind mõni aasta tagasi rööviti siis ma reaalselt ei tundnudki piltide pealt kaaki ära - tegin küll kahtleva otsuse (ja ütlesin ka kohe et pole väga kindel), aga pärast kui kõik oli läbi siis uurija ütles et ma "tundsin ära" ühe politseiniku, kellel on selline sulleri nägu peas et tema pilt pannakse alati seal tuvastamisel teiste vahele :) Õnneks need ahvid olid piisavalt lollid et telefon ka kaasa võtta, nii et tuvastamine oli rohkem formaalsus ja nad said oma karistused kätte.

See sõna-sõna vastu on ka selles mõttes kõige viletsam variant, et uurija ei tohi mitte mingil juhul süütuid inimesi kohtukulli ette saata. Tema ülesanne on tuvastada kindlad faktid. Pmst sa võid pildi pealt stiilis Toomas-Hendrik Ilvese ka ära tunda, see on selline üsna väikese kaaluga tõend - täiesti puhtakujulisi hea-paha tüüpi kakluseid on reaalselt täiesti kaduvväike hulk, ülitavaline keiss on see, et joomingu käigus läheb löömaks ja siis peksa saanud osapool otsustab politsei kutsuda, mis siis et veel hetk tagasi oli meri põlvini ja julgus taevani. Ole siis õiglane ja mängi seal Saalomoni, kui reaalselt on mõlemad pooled ühesugune kõnts.

Muidugi tasub edasi torkida, sest ega sul midagi ju kaotada ei ole, aga noh kahjuks see sõprade lahtiütlus on minu hinnangul sellele protsessile suht kabelimats.

Esitasin kaebuse prokuratuurile. Nüüd tuli vastus, et kaebus jäeti rahuldamata. Põhjuseks toodi põhiliselt see, et kuna möödas on 1.5a, siis ma ei saaks enam nägusid ära tunda, sest aega on mööda liiga palju läinud... Nahher nad mind õigel ajal ei kutsund tuvastama siin. Tunneksin tegelikult nüüd ka tänasel päeval ära näod.
Mõtlesin, selle asja kuskile meediasse lükata, andke nõu ja infot, kuidas toimida? See ei ole päris ok, et kõnnin tänaval, annan vastu vahtimist kellelegi, ütlen pärast lihtsalt: "mina ei teinud", ja nii lihtsalt pääsengi.

Ma vaataks selle loo peale nii, et kas tasub aega raisata? Ebameeldiv on küll aga mida iganes sa nüüd ka ei teeks, õigust sa ilmselt ei saa ja rahuldust, sõltumata tulemusest ka mitte. Aga hulk aega ja närve kulub ära. Ma unustaks selle loo ja liiguks eluga edasi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Problem solved :wack:

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Kas mulle vaid tundub või ongi igasugune "erialamisside" valimine nõmedapoolne tegevus?
http://motorsport.ee/2017/01/tallinna-m ... motomissi/

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

jaan mmc

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas jaan mmc »

Macintosh kirjutas:

Kas mulle vaid tundub või ongi igasugune "erialamisside" valimine nõmedapoolne tegevus?
http://motorsport.ee/2017/01/tallinna-m ... motomissi/

Ma käsitleks seda, kui osa ürituse reklaamist, samas ma pole mingi naiste ega show ekspert. Ootame ära spetsialistide seisukohad :D

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Ma kipun Maciga nõustuma, kuidagi mage tundub selline asi tänapäeval. Aga äkki oleme vanaks jäänud? :roll:

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

M.T. kirjutas:

Ma kipun Maciga nõustuma, kuidagi mage tundub selline asi tänapäeval. Aga äkki oleme vanaks jäänud? :roll:

Võibolla tõesti vanaks jäänud. :? Ise mõtlesin selle motomissi valimise uudist lugedes kohe, et mootorratastega ei pruugi nendel missidel mingit muud seost olla, kui et poseerivad tsiklite taustal. Ja samuti saab tõenäoliselt olema ükskõik, kas keegi kandidaatidest tsikliga sõita ka oskab; niikuinii valitakse missiks see, kellel kobe raam ja suured tissid. :-|||

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Raitsraisk kirjutas:
Heikik kirjutas:
Raitsraisk kirjutas:

Niipalju kui ma märgu kerosid lammutanud olen, on kõigil veesärk kaetud tihke nõgikihiga, mis peaks soojusülekannet parajalt takistama küll. Ööseks atsetooniga likku ja pärast hambaharjaga 10 minti nühkimist. Kui sa ta juba lahti kisud , näed ka muud vahetust vajavad asjad ära.

Ega ei tea öelda, kust kõige mõistlikuma hinnaga ja kiiresti varuosasid saab, kui peaks vaja olema? Väidetavalt peaks nt tihendid ühekordseks kasutamiseks olema - s.t sama tagasi panna ei tohiks. Või kannatab vanu ka kasutada?

http://www.soeauto.ee/
http://www.parkli.ee/
ja pidi ka siin olema https://www.skuba.ee/

Põlemiskambri tihend on kummalisest materjalist, mis kipub lahti võttes molekulideks pudenema. Samas jääb vahest terveks. Igasugu O-rõngad on kindlam ära vahetada, ei maksa ka midagi erilist.

Webasto esindaja meil peaks olema KG Knuttson,asuvad Viljandi mnt-l ja töökoda ,kus nad ahjusid teevad Tuuliku tee 2 või 4 vist Autoexperdi nime all.Ebespäheri osasid sai vanasti kindlalt Parklist Reti teelt,uue Peetri kooli vastas,aga nüüd vist esindaja muutunud,mis ei tähenda,et neil osasid poleks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2506
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 182 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Maaks »

pühak kirjutas:
M.T. kirjutas:

Ma kipun Maciga nõustuma, kuidagi mage tundub selline asi tänapäeval. Aga äkki oleme vanaks jäänud? :roll:

Võibolla tõesti vanaks jäänud. :? Ise mõtlesin selle motomissi valimise uudist lugedes kohe, et mootorratastega ei pruugi nendel missidel mingit muud seost olla, kui et poseerivad tsiklite taustal. Ja samuti saab tõenäoliselt olema ükskõik, kas keegi kandidaatidest tsikliga sõita ka oskab; niikuinii valitakse missiks see, kellel kobe raam ja suured tissid. :-|||

Siililegi selge et TEIE olete vanaks jäänud :mrgreen:
Iga normaalne mootorrattur omab ratast/ sõidab sellega ainult selleks, et naistele meeldida. Mõned (nt. Margit) muidugi sõidavad ka selleks, et meestele meeldida. Ja milline see motomiss siis veel peaks olema kui mitte "kellel kobe raam ja suured tissid"? Tahad neile IQ testi teha ja vestluse teemal "Inimestevahelise vahetu suhtluse olulisus tänapäeva nutitelefoni maailmas" vää? (lol)
PS! Mul tegelikult savi kas valitakse (Miss) või mitte, aga ikkagi kuidagi meeldiv kui läikiva kroomi kõrval ka mingi asi Keegi silma paitab :D

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tissid on ägedad ja ükskõik, mis ettekäändel nende demonstreerimine tiirastele tiinekatasemel keskealistele veel parem.

Kasutaja avatar

M.T.
Postitusi: 2430
Liitunud: 23 Aug 2011, 17:12
Tsikkel: -
Tänanud: 156 korda
Tänatud: 335 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas M.T. »

Maaks kirjutas:

Siililegi selge et TEIE olete vanaks jäänud :mrgreen:
Iga normaalne mootorrattur omab ratast/ sõidab sellega ainult selleks, et naistele meeldida.....
PS! Mul tegelikult savi kas valitakse (Miss) või mitte, aga ikkagi kuidagi meeldiv kui läikiva kroomi kõrval ka mingi asi Keegi silma paitab :D

Nüüd on ametlikult kindel, et ma vana. Kuna sõidan ainult enda pärast ja jummala pohh kas teistele meeldin või mitte. :ner: Tea kas peaks hakkama krunti broneerima kuhugi varjulisse kohta juba? :roll: :mrgreen:
Kroom ka krt ei imponeeri rataste juures.

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Miks soovitaks pidevalt osta "talvehinnaga e. väga odavalt" tsikleid? viewtopic.php?p=762043

Pole ju olema sellist asja nagu talvest tulenev odav hind. Statistilised võrdlused on näidanud, et suvisel ja talvisel perioodil ei ole märkimsiväärset tsiklihinna erinevust. Näiline erinevus seisneb selles, et madalhoojal (talvel) kulub hea hinnag pakkumise realiseerimiseks märkimisväärselt rohkem aega kui kõrghooajal (suvel). Seega on pikka aega üheagselt nähtaval mitmed hea hinnaga pakkumised, tundub, et neid on palju. Hea hinnaga müüakse ikka selle pärast, et raha on ruttu vaja mitte selle pärast, et talv on.
Või olen mina see loll, kes pole asjast aru saanud?

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 505
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas claw »

Macintosh kirjutas:

Miks soovitaks pidevalt osta "talvehinnaga e. väga odavalt" tsikleid? viewtopic.php?p=762043

Pole ju olema sellist asja nagu talvest tulenev odav hind. Statistilised võrdlused on näidanud, et suvisel ja talvisel perioodil ei ole märkimsiväärset tsiklihinna erinevust. Näiline erinevus seisneb selles, et madalhoojal (talvel) kulub hea hinnag pakkumise realiseerimiseks märkimisväärselt rohkem aega kui kõrghooajal (suvel). Seega on pikka aega üheagselt nähtaval mitmed hea hinnaga pakkumised, tundub, et neid on palju. Hea hinnaga müüakse ikka selle pärast, et raha on ruttu vaja mitte selle pärast, et talv on.
Või olen mina see loll, kes pole asjast aru saanud?

Vaidlen vastu. Kevadel, kui väljas on esimesed päikselised tsiklisõidu ilmad, on hinnad kõrgemad. Minul kahjuks peale oma praktika muud kogemust ei ole, aga kust pärineb see info statistika kohta? Uuriks isegi.

Mina väidan, et kui kevadel sõiduisu tuleb, sügeleb raha taskus hirmasasti selle tõttu ning ostja on nõus pisut kõrgema hinnaga. Kui ilm on kehva ja kuulutuse üles paned, hakkavad kõned pigem ikka siis, kui ilmad ilusad :D
Kindlasti vast seotud ka sellega, et talvel tänavarattaga proovisõitu ju ei tee ja ostad nö põrsast kotis=annab hinda tugevamalt alla tingida.

Tegemist minu arvamusega ja absoluutsele tõele ei pretendeeri.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ei tea mina ühtegi kes nö.talvise või kiir või mõne muu hinnaga ratta siit saanud on.Tavaliselt vast keevitatakse paar sotti juurde et see siis suuremeelselt maha lasta kaubelda.Ei ole väga neid nn.soodushindasi hulgi midagi.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

claw kirjutas:

...aga kust pärineb see info statistika kohta? Uuriks isegi.

Ma ei suuda enam üles leida täpset allikaviet aga see legend talvisest soodsast hinnast on samamoodi levinud mujal Euroopa maades. Väidet otsustas kontrollida mobile.de ca aasta tagasi. Vastus sellele küsimusele, "kas talvel on mootorratste hinnad madalamad" oli just selline nagu ma eespool välja tõin.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ats30 »

franz125 kirjutas:

Ei tea mina ühtegi kes nö.talvise või kiir või mõne muu hinnaga ratta siit saanud on.Tavaliselt vast keevitatakse paar sotti juurde et see siis suuremeelselt maha lasta kaubelda.Ei ole väga neid nn.soodushindasi hulgi midagi.

Huvitav lähenemine :)
Kuidas Sa oma tsiklile hinna määrad? Oled sellega sõitnud ca 3a, nüüd leiad et on aeg ta maha müüa. Tal ei ole ju tegelikult mingit hinda. Ainus, mis hinna määrab, on see et vaatad veidi ringi, mis hinnaga sarnaseid asju müüakse ja siis selle järgi paned oma rattale ka hinna. Kui tahad kindlasti kuu aja jooksul maha müüa siis peab hind tõenäoliselt olema võrreldavatega võrreldes võrdne või tiba soodsam. Või oled müügigeenius ja müüd iga sita hea hinnaga maha :D
Mina olen see geenius kes ei suuda midagi maha müüa, isegi mitte poole hinnaga :bsmile:

Oleks ma tark, ma oleks vait.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3191
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 195 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Ei ole punnitanudki oma rattaid maha müüa.Olen nad soetanud ja suht pohlad kas saan mõne müüdud või mitte.Pole ühtegi transpordivahendit uuena kalli raha eest hankinud ja ilmselt ei tee seda kunagi.Ja kes neid 15+ aastat vanu asju ikka tahab.Sama hästi võib üritada tiinekale Nokia6110-t maha müüa.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

Sügishinnal on küll mingi mõte olemas, sest pole vaja tsiklit talvekorterisse panema hakata. Talvel odavama hinnaga müümisel mina vähemalt mingit mõtet ei näe, kui just kindlat soovi pole tsiklist enne kevadet vabaneda.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3140
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas ranel »

Sügisel, eriti talvel liigub vahel ikka jaburalt odavalt vahel rattaid ka. Eelmine talv oli näiteks r6, mille eest küsiti 1000 eur. Kahe tunniga oli ratas läinud. Esimese ratta sain sügisel tavahinnast soodsamalt, ka praeguse alpi ostsin sügise alguses 1000 euroga, kui suvel oli ikka 1500-1600 hinnaks nende eest.

Esimesed 2 kuud, kui lumi on ära sulanud, siis ei tasu väga üldse kasutatuid rattaid piiludagi. r6-d näiteks lähevad taas üle 2k tagasi.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük
Suletud

Mine “Ajaviiteks...”