Räägiks mootorratta navidest

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3140
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Räägiks mootorratta navidest

Lugemata postitus Postitas ranel »

urmas66 kirjutas:

Kuna mul neid Garmini navisid, vaja ka tööalaselt paar korda kuus uuendada, siis võin kinnitada et ühenduse kiirus seda protsessi ei kiirenda.Maht muidugi suur ja mobiilse netiga võid liimiidi kiirelt täis saada.Mul kodus mobiilne ühendus kiirusega 5-10 ja tööl valguskaabliga 100 ,aga uuendamine kestab ikka need 2-3 tundi.Kiirendada saad ainult sellega kui valid allalaadimiseks kogu paketi asemel mingi konkreetse regiooni.Seal neid valikus mitu.Minnes ,aga kodust Itaaliasse või kuskile Balkanile,siis ei ole valikut, vaid tuleb täispakett kaarte uuendada.
On ka mul neid autojuhtidel kokku jooksnud.Kui kaardid on SD kaardile laetud,siis kiireim variant on kaart välja, arvutis tühjeks teha ja uus peale.Kokkuhoid ajas kohati kuni tund.
Mina teen omale alati reisile minnes mingi hulga paberkaarte A4 peale kaasa,sest ka GPS ei ole alati parima tee valikuga ja seda võib kontrollida paberkaardil enne kui rutska põhja keerad

Mul endal on mingi ürgvana Nüvi. Kräkitud kaardid ja panen SD kaardi peale. Selles osas nõustun, et kõige kiirem lahendus. Minu GPS toetab kuni 2GB kaarte. 2GB-ga saad umbes pool Euroopat City navigator europe nt kaarte peale panna 2017 versiooni. 2016 suvel oli lausa häda, et kaartide järgi oli kiirtee olemas, kuid tegelikult poolas alles ehitati seda :D

Kuigi siis küsiks ise ka ühe küsimuse vahele? Kas Venemaal on glonassi tuge vaja või saab gps-iga ka kenasti hakkama?

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”