KTM 990 ADV ettevalmistamine pikemaks sõiduks


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: KTM 990 ADV ettevalmistamine pikemaks sõiduks

Lugemata postitus Postitas ats30 »

ranel kirjutas:

Vii parem mõnde teenindusse ala streetmoto. Varasema jutu baasil on mulje jäänud, et elektrist oled ju ka päris kaugel. Nende isehakanutega võid saada korraliku kooliraha, kui ise juba pole sellega hakkama saanud. Kui varem töötas kenasti, ise pole midagi ära lõhkunud, siis uuesti tööle panek ei tohiks väga kulukas teenusena töö sisse osta. Kui juba olemas on, siis oleks ka natuke naljakas see lisa ära hävitada. ABS iseenesest pole ju halb lisa.

ABS üldiselt ei ole jah halb lisa. Aga 990 ADV-l muudab ABS tagumise piduri täiesti olematuks. Teatavasti on see nagunii suht tagasihoidliku efektiivsusega. Hea meelega teeks tagumise tummaks ja esimese jätaks. Aga hetkel tundub et esimene andur tekitab vea ja seetõttu ei toimi ABS üldse. Kuna andur oli vastu ABSi ketast (Krt arumaisaa kuidas see ühtäkki nii on) , siis pusisin mingi seibi sinna vahele ja nüüd justkui ketta ja anduri vahe sama mis taga. Paraku õues selline burgaa et normaalne naine ei aja meestki välja, kuda ma siis tsiklit...



Oleks ma tark, ma oleks vait.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”