ettepanek B-kati koolisõidu täiendamiseks

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: ettepanek B-kati koolisõidu täiendamiseks

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

AzA kirjutas:

Pean nõustuma kurvalt.
Küsimus on ilmselt hinnas, vähegi üle praeguse piiri võtab enamikul rahakoti kinni.
Aga nuh ise ei jõuaks enamik täishindadega päris õpet kinni maksta.

Ma väga ei arva,et raha taha asi kinni jääks.Kui näiteks telefoni või mõne muu vidina ostuks leitakse 800-1000€ lõdva randmega, siis leitakse ka sellest suurem summa,moto-auto koolituseks.Selge,et sellist massi sinna kursustele igapäevaselt enam ei torma,aga kas peakski???
Kogud raha(võtad laenu)ja teed omale load.Positiivseks "tagajärjeks" on äkki ka korralikum liiklemine,sest kui suur raha makstud ei ole ju tahtmist kohe lube hoiule anda.
Ma enam ei mäleta,palju nõuka ajal autokool maksis,aga pigem ka ikka keskmise kuupalga jagu tuli raha välja käia.Ma täpselt ei tea,aga kuskilt on meeles,et autokool on vana euroopa riikides ikka sinna 1500-2000€ kanti alates.
No mida saab selgeks allpool pakutud 10 tunniga :wack: ,pakun et mitte midagi ei saa selgeks.Suudad heal juhul rattaga kukkumata natuke sõita.
20 tundi platsil ja 20tundi liikluses,siis juba hakkaks looma ja tekiks ka mingigi tunnetus.Viimastel tundidel suudaks õpilane äkki jälgida ka teda ümbritsevat liiklusvoogu.
Selle hinnakirja järgi oleks siis kursus 930€.iphone või mõni muu kõvem telefon maksab ka sama suurusjärku,aga neid on meil massiliselt kasutuses.
Copy-paste ühe A-kati kursese hinnakirjast,kus on uued motikad.
A kategooria 330 EUR:
Teooria + registreerimine: 130 EUR
Sõidutunnid: 200 EUR, (10 sõidutundii, võib maksta iga tunni eest eraldi, siis ühe tunni hind on 20 EUR.)
Lisatund: 25 EUR.
Lisatund õppeplatsil: 20EUR.

Mul läks tütre autokool 2006a buumi ajal ka sinna 14000.- krooni kanti(koos lisatundidega).Ise õpetasin ka veel lisaks(pigem siiski enne olin sõitma õpetanud),aga peale tema oli seal grupis ju igasugu rahvast ja kõik leidsid selle raha.Täna on need asjad palju odavamaks läinud,aga kas peaks.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”