E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

Teen mõned asjad selgeks enne kui keegi siin ülegenereerimisest ajukahjustuse saab. Biker24 kaubamärgi koos sinnajuurde kuuluvate domeenide, veebilehtede jms. kapsastega, müüsin mina maha eelmise aasta juulis. Ka Biker24 Facebook ja Biker.ee [kasutaja] kontod läksid kaubapeale kaasa. Kõik oli selleks ajaks juba niigi läinud (vist märtsis või aprillis arestiti kogu vara) ja pirn lõi peas põlema, et kaubamärgil ka ju ikkagi mingi väärtus on. Kellegi nimesid ma ei nimeta (pole selleks luba küsinud) aga Exlu algset omanikku ei kottinud ei see motopood ega ka kaubamärk – tema huvi oli saada oma raha kasvõi üle „laipade“ (ja peale ka muidugimõista). Müüsin seega ainsale pakkujale, kes selle eest reaalse raha välja käima nõustus – Pumpit OÜ-le. Selle teema pealkiri „Biker24 kaubamaja maksehäired“ materdab seega asjasse täiesti mittepuutuvat ettevõtet juba pikemat aega. Kelle viga või süü see on – vahet väga vist enam nüüdseks ei olegi aga lihtsalt olgu siis asi vähemalt tagantjärele selgemast selgeim. Motopood ise oleks ka praeguseks ajaloo prügikastis kui Exlu praegune omanik, müts maha selle inimese ees, poleks Exlut algselt omanikult ära ostnud. Hiljem sain teada, et algse pandipidaja tellitud kolimisrekad, varade tirimiseks realiseerimiskeskusesse, olid juba a`la soojas hetkel kui Exlu praegune omanik otsustas siiski kogu kupatuse ära osta... ja seda motiveerituna mitte ainult terendavast kasumist vaid pigem paljude, asjade tegeliku seisuga kursisolevate, motoinimeste palvel . Sealjuures ei ole ma kindel aga minuteada ei ole nendest eelmainitud isikutest vist keegi ka Biker.ee liige või kasutaja ega loe siinset peale ühe, keda lähemalt tunnen. Vot sellised on lood nende senilevinud teooriatega päriselus. Pläraläraleenud said siit nüüd kõvasti „kütet“ juurde aga minu eesmärgi huvides ei ole võimalik detailsemat infot anda – arvake ise mitu mapiga kurja tädi/onu mind täna taga ajavad seoses ca. poolemiljonise võlgnevusega erinevate võlausaldajate ees – terve armee tegelasi otsivad midagigi millele vähegi küüned taha saaks ja sealjuures leiavad ilmselgelt ka käesoleva postituse üles. Teen veel ühe asja hästi selgeks. Minu eesmärgiks on rataste müüjatele maksta ära raha mis neil on jäänud saamata. Alles sealt edasi muud asjad, et saaksin näiteks omale elu mis ei sisalda krdi higistamist, magamatust ja toidu ning peavarju eest töötamist 24/7. Igasuguste rottimiste ja skeemitamiste teoreetikutele ütlen otse, et ei ole saanud oma tasku (ja karmakontole) muud kui omadega pankrotis ja jäänud ilma mitte ainult firmast ja kogu oma isiklikust varast, kaasinvestorite varadest, vanemate ja sõprade rahadest vai ka ilmselt pikaks ajaks tulevikus tekkivatest sissetulekutest. Kirjutan edaspidi siia vaid juhul kui eesmärgiks seatust midagi ära tehtud on. Minu kontaktid toimivad praegu veel endiselt ja kui midagi selles osas muutub siis informeerin asjassepuutuvaid.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”