Honda Transalp 1992 ranel


Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Honda Transalp 1992 ranel

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

ranel kirjutas:

Kui aus olla, siis ma ei tea mõtet on tasakaalu ajada. Ma vahepeal alla ei pannud ja täna jebisin piduritulega, nii et pole sõitma saanud uue rehviga.
Küsisin siit. viewtopic.php?p=769152&view=single_post#p769152
ja soovitati ära tasakaalustada.

Lasin siis ära tasakaalustada, kuna ei viitsinud vahepeal ratas alt ja ratas alla tööd teha. Kuna mul keskharki pole, siis esiratta eemaldus on suhteliselt nüri tegevus ja loodaks, et nüüd vähemalt tükk aega esimest ratast alt kiskuma ei peaks. Sai ju pm kõik uus sinna pandud 200 eur eest, siis see 6 eur tasakaalustamise eest juurde panna oli suht mitte midagi enam.

Tundub, et meil suht sarnased mured... Mul hetkel ketaste vahetus pooleli. Piduri klotsid ka ketaste kõrval. Võtsin lahti suportid ja jälle kokku, üks pool sai isegi uued kolvid sisse.

Nii, et ma täitsa saan aru, mis suure töö sa oled ette võtnud, müts maha. Aga pitrid on vist suht olulised tsiklil :ner: :D, vahest vaja ka seisma saada. Ükd asi mis sees kripeldab, on veel esihargi õlid mida pole 100 aastat vahetatud.

Kusjuures tasakaalustamine oli suht köki möki kogu selle kompoti juures...

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”