Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Kasutaja avatar

iSlanderADV
Mode
Postitusi: 557
Liitunud: 25 Mai 2014, 19:21
Tsikkel: Honda CRF1000L
Asukoht: EU
Tänanud: 180 korda
Tänatud: 120 korda
Kontakt:

Re: Tsikliga Saaremaa praamijärjekorras

Lugemata postitus Postitas iSlanderADV »

Kirs kirjutas:

Minu arust käib kõik nagu varemgi SL ajal. Korduvalt sõitnud. Eraldi spetsiaalset tsikli rada pole kunagi olundki.
Küll aga tekitab veidi muret, kui laev täis ja siis rattaid nn taskutesse toppima hakatakse. Uutel praamidel on sellised nn taskud ainult otstes ülemiste sõidukite silla servades. Need nurgad on aga põrandapinnalt paraku kalde all ja ratas võib vist kergelt liikuma hakata. Eriti vabatahtlikult enda ratast küll sinna jätta ei tahaks.

Tegelikult SL ajal oli ikkagi eraldi rida. Virtsus nr 2 ja Kuivastus nr 1
Sel aastal olen mitu korda Saares käinud autoga ja näinud, et nad ei lase rattaid peale esimesena. Viimane kord oli lausa nii, et leedu rattur pandi peale autode vahel ja hakati röökima ta peale, et ta peab ukerdama autode vahelt sinna pesasse. Tüüp ei saanud kuidugi eesti keelsest röökimisest aru ja parkis ratta autode taha, praamimees tuli siis käega seletama jne. Päris nõme oli seda olukorda pealt vaadata.
Tsiklirahvas oli TS laevade kommentaare ka kirjas üksaeg. pmst õeldi, et eraldi rada ei tule ja üldse tsiklid lähevad autode rivvi. Peale ajakirjanike sekkumist tuli aga jutt, et tsiklid lähevad bronni rivvi. Reaalselt olen näinud, et on jah bronni rivis, aga peale ei lasta ikka esimesena ega isegi siis kui bronnid peale sõidavad. Kui bronnid peal, siis alles lastakse koos teiste autodega...

Nägemata Eesti orienteerumissari http://nägemataeesti.ee
TransEuroTrail Estonia https://transeurotrail.org/estonia

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”