Rattasoovitused esimeseks ostuks?

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Rattasoovitused esimeseks ostuks?

Lugemata postitus Postitas AzA »

Margit kirjutas:

Miks sa pead algaja teemas sellist sitta ajama? Mis see sulle annab, et saad siin põrgata kui kõva venda sa oled?
Küstakse hea esimese ratta kohta ja sa hakkad siin 150 kiirendamisest ja väänetest seletama. Kas sa nagu teemasse ka süvened või paugutad igas kohas kus vähegi võimalik?

Milline konkreetne osa mu jutust s**t oli? Põrkan ma täpsemalt millega?
Esimese ratta puhul ongi oluline väändest aru saada, sest see on ilmselt kõige olulisem mootori karakteristik tänavasõidul.
Horneti võimsus avaldub umbes 7000-8000 pöördel, mis kisub esimese käiguga kiirusteni 50-60 sõltuvalt peaülekandest.
See, et ma soosin R2-t või V2-t esimeseks rattaks ja kirjeldan pointi miks kuskil foori all kuni 50kmh kiirendamise puhul väiksema hobujõuga, aga kergem ja madalamal olva väändega ratas kiirem on ... on ju teemasse süvenemine :)

Aga kui ma eksin, siis loomulikult on sul võimalik ja peaksidki mu jutu kustutama. Mind suurt ei huvita ka miks, ju siis pole algajatel vaja teada, miks erineva mootorilahendusega rattad erinevalt käituvad.
Mina lihtsalt püüan uut ratturit aidata.

Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”