Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Briti kaslased: Tiger 800 / XC / XR / Explorer

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Spoiler
OnuPeegel kirjutas:

Siiamaani olen maal olles põristanud vana Suzuki DR 650-ga, kuid nüüd plaan midagi tänavakõlbulikumat osta.
Omajagu uurinud ja puurinud, kuid praegu valikus BMW 800 GS või Triumph Tiger 800 XCx.
Aga suurim probleem asjas on see, et Tigerit küll näinud, kuid peal pole istunud ja seega ei tea, kas see suuruse poolest sobiv.
Kuna olen suht pikk isend (193 cm) ja jäsemed ka omajagu pikad, siis nii huupi ei tahaks kusagilt masinat tellida.
Seega kas siin foorumis on mõni tegelane, kes oleks nõus oma masinat näitama ja lubaks ka korra peale istuda, et saaks teada, mis tunne tekib?

Kui mina istun peal (176cm) ja sadul on ülemises asendis (sadula kõrgus on reguleeritav) siis ulatuvad mul ainult varbad maha. Kasutaja Bandit on sinuga enam-vähem samas pikkuses 193. Ta pole kurtnud, et tsikkel väikeseks jääb. Aga kui tundub, et tahaks veelgi kõrgema masinaga sõita siis saab alati kõrgenduslingid (40€) panna. Kusjuures, mul on roadie, XC on natuke kõrgem tänu 21" esirratale ja pisut pikemale amordile. Kui soovid tsikli seljas istuda siis helista mulle (5IOOб4б). Ma pole kade - lasen tsiklil istuda ja räägin ära kõik mis ma tean. Mine tea, äkki luban väikese tiiru sõitagi.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”