Milline kiiver?

Kasutaja avatar

Ain
Postitusi: 1467
Liitunud: 10 Juun 2010, 23:33
Asukoht: Kesk-Eesti
Tänanud: 82 korda
Tänatud: 218 korda

Re: Milline kiiver?

Lugemata postitus Postitas Ain »

AzA kirjutas:
Piipz kirjutas:

Heh, "The microphone, speakers and antenna are already integrated into the C4 and R2 helmets as standard." see on küll hea lüke. Isegi E1 puhul, mis ka alles välja tuli, antakse sulle see kraam eraldi kaasa. Ning nagu ma saan aru, ei ole enam Cardo, vaid on Sena poolt toodetud comm-süsteem. Tahaks lausa proovida seda kiivrit nüüd (koos hands-freega muidugi), et kui hea see tehase paigaldatud kõrvaklapp on.

M1-l on see juba kaua kaua nii, mikrid mõlemal pool. Ma olen küll vaid katsetanud, aga lahtise kohta ikka uskumatult vinge. Kaugelt parem kui dildo nina ees .... isegi cardoga.
Jääb M2-te ootama :bsmile:

Aga huvitav kuidas teistel kuuldavus on nende küljemikritega? Cardol on küll nii et kui mikker on ilusti suu ees siis teised kuulevad ka väga hästi ja selgelt. Nagu mikker kaugemal siis kuuldavus ka kehvavõitu. Samuti on kuuldavus kohe kehvem kui kasutatakse seda kleebitavat juhtmeotsas mikkrit. Loogiliselt võttes kui sõita lahtise kiivriga siis ei saa nende külgedelolevate mikkritega heli olla sama hea mis varrega mikkrigal.

Riga→Suzuki DL650 VStrom→Honda Crosstourer VFR1200 DCT. Garmin ZümoXT, GoPro Hero7 ja Packtalk Edge JBL sideseade.

Cardo PACKTALK Edge jms. sideseadmed, lisad ja varuosad: https://www.aaver.ee/product/cardo-packtalk-edge-duo/
Cardo ametlik edasimüüja Eestis

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”