Suzuki 1200 Bandit


ülari:)
Postitusi: 28
Liitunud: 11 Apr 2017, 14:39
Tsikkel: GSF 1200s Bandu 04
Tänanud: 46 korda

Re: Suzuki 1200 Bandit

Lugemata postitus Postitas ülari:) »

Ennist keegi kurtis Bandu halva sadula üle. Mul on sama probleem et vajun kuidagi liiga paagi otsa. Sirgetel lõikudel üritan liikuda taha poole, kuid hetk hiljem taas paagi otsas. Täna tegime naisega ca 150+km ringi ja tal ka pepu "haige". Kuskilt lugesin ja kiideti Bandu seljakoti istet ja see pidi super olema võrreldes teistega. Kas mul naine pole veel harjunud või viima ta miski bike'ga sõitma ? Teine asi see, et sõrmed kipuvad jääma surisema peale 100km sõitu, nagu oleks "tööd" teinud. Tsikkel vibreerib rohkem 3k pöörete juures, kuid miskit hullu pole nagu. Pikemal otsal hakkab randmeid kurnama ja häirib ka sõrmede surin. Kas selliste anomaaliate puhul miskit lihtsat ja head rohtu on ? Olen alla 80 kg ja 188 pikk ja tundub nagu oleks ahv käia otsas. Mõtlesin jalatugesi alla lasta kuid täna kurvilisel teel sain talla mustaks esimest korda ning rehvi servast jäi ikkagi 5 mm kasutamata. Naine ei vigisenudki kallutamiste peale ja tundub et talle meeldib. Ps laeva sõidul läheb alati süda pahaks... Ma ratast vahetada veel ei tahaks kuna see tundub selline hea kuldne keskmine võrreldes "õigete" ratastega...



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”