Mida peaks tegema, et autojuhid kaks korda vaataksid?


will111
Postitusi: 5262
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 382 korda

Re: Mida peaks tegema, et autojuhid kaks korda vaataksid?

Lugemata postitus Postitas will111 »

äärmiselt lihtne, välja nägema näiteks umbes selline ja sõitma ka umbes sellises varustuses: https://www.wildbikers.com/images/sampl ... image1.jpg

küll vaatavad 2 korda, vb rohkemgi

aga kõik need, kelle jaoks see on teostamatu...mis teil sellest autojuhist? usaldada saab ainult ennast ja arvestada saab ka reeglina vaid iseendaga. see mida autojuhid eestis viimasel ajal teevad on nagunii niivõrd ahhetama ajav, et oodata võiks sealt sisuliselt kõike. seega väga hea nõuanne sõita autodest kiiremini. mina avastasin selle nipi suht varakult ja siiani väga edukalt kasutanud. ja vaidleks ka vastu, et see eest poolt ohtu suurendab...minumeelest on oht seda väiksem, mida vähem ja mida kaugemal on minust autod. nii et kui ma sõidan kuskile joru etteotsa, nii et mul on eest mingi maani tühi ja taga ka väike vahe sees siis on oht minimaalne võimalik. isegi kui keegi kuskilt ette keerama kipub, on mul vähemalt pea alati kuskile põigata, järsult pidurada vms.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”