Mida peaks tegema, et autojuhid kaks korda vaataksid?

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: Mida peaks tegema, et autojuhid kaks korda vaataksid?

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

urmas66 kirjutas:
Stealth kirjutas:

Ma olen nagu siiani arvanud ja kuulnud igalt poolt, et ma ei näinud mootorratast ...ja siis öeldakse, et ma nägin küll, aga keerasin ikka ette...
no ma annan alla - kandke see planeet maha

Ma siin eespool kirjutasin,et lasevad rekkale külma kõhuga ette.Mis siis tsiklist või mopeedist rääkida.Kõik nad näevad kõike ,kuid lihtsalt mingi trots või pohhuism on inimestel sees.Kui ma nüüd siin sõidan,siis vaadeke ise kui hakkma ei saa,mina tulen nii nagu mina tahan.Mitte nägemise jutt tuleb peale seda, kui pauk ära käinud on.

Kui ma kord ütlesin, et sõitke nagu oleksite nähtamatud siis selles väljendis oli oma jagu tõde. Me olemegi nähtamatud.
Häda selles, et meie aju eeldab mitesugueid asju. Kui mingi sündmuse esinemise tõenäosus on piisavalt madal madal ja siis aju filtreerib selle kui liigse müra välja. See võib olla vabalt rekka või rong, sest me ei oota neid saabuvat. Ristmikul seisev autojuht vaatab pingsalt, et ega mõnd autot või suuremat sõidukit ei tule. No ja ei tulegi. Tuleb hoopis jalg- või mootorrattur, motoroller või kuukulgur. Ükski neist ei aga kuulu kategooria "suurem sõiduk või auto" alla ja nii see autojuht gaasi vajutabki.
Austraalias Victoria osariigis oli bussiõnnetuste osakaal märkimisväärselt suur. Hakati uurima, milles põhjus. Selgus, et juhid ei märka bussi. Just sellel samal põhjusel miks ei märgata kuukulgurit või rollerijuhti.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”