Honda Transalp 1992 ranel

Kasutaja avatar

Divikas
Postitusi: 488
Liitunud: 29 Mär 2007, 15:04
Tsikkel: XLV 750R, TT600R, TT 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 43 korda

Re: Honda Transalp 1992 ranel

Lugemata postitus Postitas Divikas »

Egas selle 2200 € eest ka paremat ratast saa...

Julgeks vaielda, ma arvan, et selle raha eest saaks TA, millega võiks lambist ümber palli reisile minna. Ma olen seda korduvalt öelnud, et TA d ei ole võimalik ära tappa kui seda meelega ei tee. Selle raha eest saab 100 t sõitnud ja normaalselt hooldatud ratta, mis on igati ok. Mu enda ratas on läbisõiduga 176 t ja need ei ole olnud kerged kilomeetrid, õli võtab 1l 10000 km, sidur ei libise ja veovõll on nagu uus. Tagumine amort, siduritross ja piduriklotsid (korduvalt) on vahetatud. Kolm ketikomplekti on vahetatud + see mis algselt peal oli. Muu on orginaal.
Kui Ta-l on mingigi puudus, siis on see kindlalt ära hooratud ratas ja ostes koheselt ohumärgiks. Kusjuures see pole vaid minu arvamus, Mitmed kuulsad matkamehed/naised on TA-ga alustanud või nendega mingi aja sõitnud ja kõik ainult kiidavad, Colebatch kasvõi näitena ehkki võin ka teisi nimetada. TA taoline mootorratas ei vaja hellusi ja õrnusi... vaid õli ja määret, siis kestab ta isalt pojale. Aga hoolimatu inimese käes laguneb iga raud.
Teine asi on see, et mida ostes vaadata ja millele tähelepanu pöörata...sisse ei näe aga paljud asjad näitavad ära kui vaadata oskad.

Aga siin ma lõpetan...see motovärk on suures osas emotsionaalne tegevus ja kui keegi naudib mingi hooratud ratta taastamist, siis ainult au talle (ilma irooniata). Ma rohkem nagu sõiduhuviline.



http://motoreisid-motoreisid.blogspot.com/
Ida-Euroopa 2007, Ida-Euroopa 2008, Kesk-Aasia 2009, Kesk-Aasia 2010, Norra - Kaucasus 2011, Kaug-Ida - Mongolia 2012, Russkii Sever 2015, Pamir Highway 2016, Ukraina Karpaadid 2017, Koola poolsaar 2018, Volga jõgi 2019, Soome TET 2020, Skandinaavia 2021, Norra-Rootsi 2022

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”