Räägiks kiivri- ja seikluskaameratest → Re: Kuhu talletada videod mootorrattaga reisil olles?

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kuhu talletada videod mootorrattaga reisil olles?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

mx77 kirjutas:

On sul kindlasti seda 4K-d vaja, kas FHD ei ole piisav?

Kusjuures ma ka väga pikka aega ei saanud sellest 4K vajadusest üldse aru, aga nüüd kodus ja tööl suurema kuvariga ja ka kodus telekast vaadates alla 2,7K üldse vaadata ei taha.. Harjumuse värk, aga uskumatult ilus on ikka paremas resos. Ja parema kvaliteediga filmides jääb see võlu, et vajadusel saab edukalt mingit osa pildist suurendada (sisse zoomida), ilma et pilt mega-ruuduliseks läheks.. Tsikli seljas muidugi on kaadrisagedus vaadatavuse jaoks vast isegi olulisem ja minu teada praegu ükski seikluskaamera veel 4K juures 50/60 kaadrit sekundis filmida ei suuda, aga alla selle on pilt üsna halb.. Seepärast ise filmin GoProga ainult 2,7K ja 50fps. Järgmisena aga noolin Sony FDR-x3000, millel on optiline stabilisaator, siis võib-olla kannatab ka 25fps filmida ja 4K-s..

Ma pole ka sellele mahuprobleemile paremat lahendust siiani leidnud kui läpakas ja väline kõvaketas kaasa võtta.. Kõik muud variandid on väga palju riskantsemad...

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”