Kawasaki Z1000 300 fat ass, 2004a, RasmusL

Kasutaja avatar

Põhja Siil
Postitusi: 208
Liitunud: 21 Sept 2007, 22:43
Tsikkel: Tiger 900 RP; GSX1400
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Kawasaki Z1000 300 fat ass, 2004a, RasmusL

Lugemata postitus Postitas Põhja Siil »

RasmusL kirjutas:

Sul on mõne kohapealt täitsa õigus. Tavakasutajale kellel stock jõuetuma otsa mootor polegi vaja seda 33e/L õli sisse panna, see oleks ilmselt raiskamine- piisab ka tavaliselt. Siin teemas aga ma räägingi asjadest mis on vajalikud võimsale mootorile. Test tehtigi niiöelda rohkem performance mootoreid silmas pidades.

Performance mootor vajab veel rohkem kaitset kuna töötingimused on palju kriitilisemad. Ja täitsa võimalik, et 33€/l maksev õli seda ka pakub.
Minu point on selles, et kuidas siis see antud dyno test selle õli üldiseid heasi omadusi esile toob. See et on suurem võimsus - tähendab et libisemine on parem. Kuid mille arvelt?

Kirjutasin oma algse postituse mitte sinu, vaid kasutaja ranel teksti peale:

ranel kirjutas:

See õlitest on küll hea. Välistab paljude kõhutunde meeste jutud.

Minule isiklikult, see test ütleks aimult seda, et kui käiksin võistlustel siis võimalik et kasutaksin seda õli. Kui mimul oleks selline rattas nagu sinu (siin kohas MÜTS MAHA sinu töö eest (w) ) siis ma siiralt kahtleksin sellest, kas kasutada seda õli oma kättega ehitatud mootoris selle nimel et saada 1-2% jõudu rohkem, kuna õli parem "libisemine" tihti toob kaasa õli väiksema tööaja. Ja see kindlasti on high performance mootorile on ohtlikum kui tava tsiklile.
Muidugi, kui vahetad õli umbes sama tihti kui tangid, siis pole see oluline ;)

Aga igal juhul - edu ehitamisel. Tahaks näha uuendatud rattast SMASHil. :bsmile:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”