Sidesüsteemid mootorrattal

Kasutaja avatar

srx
Postitusi: 202
Liitunud: 18 Aug 2015, 13:55
Tsikkel: VX800, CB600F, R6, GS500
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Lugemata postitus Postitas srx »

T-COM sidega oli mul mingil põhjusel intercom funktsionaalsus väga vaikne. Nii vaikne, et see ei olnud kasutatav.
Kummalisel kombel oli intercomi helitugevus täiesti ok, kui see paaritada BT-S2 sidega. Ei oska sellest midagi arvata.

BT-S2 tundub toimivat. Välja arvatud see, et minu eksemplaril on telefoni handsfree funktsionaalsus väga vaikne. Nii vaikne, et sõites üldiselt rääkida ei saa, peab seisma jääma. Samas komplekti teine eksemplar töötab väidetavalt hästi. Ei tea mis nende helitugevustega on. Kõik helitugevused on igal pool põhja keeratud.

Klapid on tõesti T-COM mudelil paremad.
Veekindlus on BT-S2 mudelil ilmselt parem.

Üldiselt suht samad asjad. T-COM ei vaja klappide ringi tegemist ja talle on saada nii avatud kiivri kui kinnise kiivri mikrofoni varianti. BT-S2 jaoks oli viimati saadavad vaid lahtise kiivri variant - mida saab põhimõtteliselt ka kinnisesse paigaldada.
Pistik on neil sama, aga ühendused pistikus mitte. Klapid omavahel ei sobi.

T-COM on mul ühe hooaja (10000km) ilusti vastu pidanud. Seega nagu kestab küll. Vähemalt selle raha eest kurta ei saa.

Neid liiga paljude nuppudega variante olen vältinud. Paksu mootorratta kindaga neid opereerida pole hea.
Selle poolest on T-COM kõige parem olnud. Sul on üks väike nupp, millest lülitad sisse/välja ja alustad/lõpetad intercom side. Siis on ratas, mida keerates ja hoides muudad helitugevust või korraks keerates vahetab eelmise/järgmise loo peale. Ratta keskel on suur nupp, mis on play/pause või kui telefon heliseb, võtab telefoni vastu/lõpetab kõne. Selle opereerimisega pole mul kunagi probleeme olnud.
BT-S2 +/- nupud on natuke raskemini opereeritavad.

Viimati muutis srx, 29 Juun 2017, 11:40, muudetud 1 kord kokku.


Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”