Huvitav, kauaks neid navisid on? → Re: Garmini Euroopa teede kaart


morse
Postitusi: 1388
Liitunud: 13 Veebr 2017, 10:30
Tsikkel: 690 Enduro R, Jawa 634, DR Big
Tänanud: 268 korda
Tänatud: 216 korda

Re: Garmini Euroopa teede kaart

Lugemata postitus Postitas morse »

Spoiler
Vint kirjutas:

Tuli lihtsalt väike uitmõte, lugedes seda teemat.
Nimelt- saab olema huvitav, kauaks neid navisid on. Pidades silmas nutiföönide arengut.
Heaküll, kõikjal pole korraliku mobiilsidet aga suuremas osas eu's peaks vabalt hakkama saama, kui just tsivilisatsioonist väga kaugele ei lähe.
Mobiilside hindade ühtlustamine, räägib ainult selle kasuks.
Ja enamus nutikates on juba GPS andur sisse ehitatud. Kaardirakendusi leidub samuti.

oled sa kõne all olevaid tsiklile mõeldus GPSe kasutanud?

Minu Garmin Zumo550 interface on igivana ja kiiruse poolest keskpärane aga tsikli peal ma eelistan ikka seda kasutada. RAM Mountiga korralikult lenksu peal, sobivalt matt ja hele ekraan ja mis kõige tähtsam, ka talvekindaga opereeritav.

Autos on minu jaoks sinu kirjeldatud nihe juba ära toimunud. Auto sisseehitatud GPS on väga kvaliteetne, aga kuna aadressi otsid niikuinii telefoniga, siis tavaliselt panen selle kohe ka navigeerima ja ei hakka selle ratta abil üldse aadressi kruttimagi. Vana Garmini autosse vedamisest rääkimata.

Sellesmõttes on su küsimuses aga iva, et kui mõelda, kui kallison korralik tsikligeps, siis ma ei teagi, mis ma teeks, kui Zumo väljavahetamise aeg kätte jõuab... Kas investeeriks, et kindaga opereeritavus jmt alles jääks, või riputaks lihtsalt mõne vana nutika lenksule...

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”