Huvitav, kauaks neid navisid on? → Re: Garmini Euroopa teede kaart

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2190
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 552 korda

Re: Garmini Euroopa teede kaart

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Kui keegi moblaga hakkama saab siis väga tore, aga minuarust see vidin on 99% hetkedest kui vaja läheb kas tühi või märg või nõuab mingit uuendust või siis on just uuenenud ja tuttavad funktsioonid on kuhugi x kohta ära paigutatud või muudpidi erroris. Samamoodi on fotokaga, selle aja peale kui moblas see äpp on ennast käima ajanud ja ära fokuseerinud ja möllanud, on mul fotokas ammu taskus tagasi ja suund sees. Kvaliteedivahest ei hakka rääkimagi, mu fotokas maksis kasutatuna 30€, mingi enam-vähem talutavasse suurusjärku jäävaid pilte tegev mobla maksab 500+€.

Ma üldiselt pole ka suurem asi GPS-i sõber, anoh mingi hetk peab ikka hakkama sinna poole vaatama, sest raamatukogu kaasa tassimine on ka tülikas :)

14572637_1358240144216709_1606340759_o.jpg

Kuigi tegelt ei kujuta ette ilma kaardita kuhugi minekut, kukub mingi juhe tagant ära või läheb tilk vett kuskilt sisse, siis istud kuskil x kohas puu all umbes sama targalt nagu kassipoeg kotis.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”