Huvitav, kauaks neid navisid on?

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: Huvitav, kauaks neid navisid on?

Lugemata postitus Postitas Jesper »

jkristjan kirjutas:

nägin jeesust

No pigem on ikkagi see teema, et äppide arendajatel saab mingi hetk asi valmis ja siis hakatakse endale ise tööd välja mõtlema. Oma fotoka (ja kunagise TomTomi navi, mille kohta mul häid sõnu tegelt palju ei ole :)) puhul ma olen investeerinud oma aja sinna sisse, et ma tõesti reaalselt 100% tean, mida iga viimane kui menüüvalik või nupp teeb, või isegi kui ta ei tee seda mida tegelt peaks, siis ma tean seda ja oskan ringiga mööda minna. Lõppkokkuvõttes ei ole tööriista võimalustest mingit kasu, kui sa neid ei tea ega kasuta. Google Mapsi puhul ma arvasin ka kuskil 2010 paiku, et olen juba totaalne poweruser, noh ja siis tehti kõik ringi, ja nüüd vahepeal millaski veel kord. Kuna need arendajad ise on ise täpselt sedasi kõrvuni asjas sees, nagu sa ennast kirjeldasid, siis loomulikult neile jääbki kaugeks see tavakasutaja valu. Umbes et mismõttes sa tahad vana versiooni edasi kasutada, uues saad ju otse äpist asju tweetida! Progress!

Vahel tahaks tehnotuule taga ajamise asemel lihtsalt motikaga sõita :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”