Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Ronk »

morse kirjutas:
Ronk kirjutas:

Karu kataloogis ei paku seda :(

Kui neile RAMi tootekood anda, siis nad peaks kõike sealt saama. Ja minuteada jah, suht kiirelt.

Ei ole ka tootekoodist kasu. Saksa laos lihtsalt pole



Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Ronk kirjutas:
Ronk kirjutas:
Spoiler
morse kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Tundub ,et leidsin korraliku tel hoidja lenksule ja selle külge käib telefoni(margi põhine) hoidja.Ma kasutan autodes neid Brodit ProClip asju juba ammu,aga see oli kuidagi märkamata jäänud,et tsiklile sealt ka saab.
http://www.proclipusa.com/mounts/handle ... 10655.cmsv

pro_clip.jpg

Ma ikka veelkord toon RAM mounti esile. Streetmotost saab letist või mõnepäevase tarnega igasugu RAM mounti vidinaid. Minu arust on see ikka üks parimaid kronšteine, mida üks tsiklist tahta võiks.

Iseasi on jah juba konkreetne seadme hoidja. Mul on Garmini tüübipõhine. Kuid ka RAM mount ise toodab universaalseid: http://www.rammount.com/products/x-grip

Konkreetse tootja vidinate headusest on teiste kehvemate ees raske aru saada enne, kui pole kasutanud. Muu hulgas nad:
hoiavad väga hästi kinni, ei liigu paigast ära
on ideaalselt reguleeritavad
summutavad lenksu vibra
on lihtsalt paigaldatavad
näevad normaalsed välja
võimaldavad ostetud juppe hiljem teises kohas kasutada
saad juurde soetada teistsuguseid adaptereid, et hiljem oma vidin kusagile mujale paigutada
kui arvestada pikaealisust ja universaalsust, siis tegelikult mõistliku hinnaga
jne

See X-grip ei ole väga hea, kui tahad kasutada seda ka asfaldilt väljas ning oleks tihti vaja telefoni välja võtta (näiteks orienteerumine). Pika interneti otsingu peale, selgus et see pidi üks päris hea olema http://www.rammount.com/part/RAM-HOL-PD3U

Üks proovis seda isegi endurot sõites ja kuskil krossirajal ning telefon püsis sees. X-gripi kohta olen näinud videot, kus see maanteel suurema kiirusega ka ära lendas. Aga muidu RAM täitsa tore asi tõesti. Hiljem kui vaja, pole ehitad midagi uut.

RAM-HOL-PD3U.jpg

Ise pakun ise küsin. Kas keegi suudab selle lähialadel lähima nädala jooksul Eestisse võluda? Olen otsinud erinevate riikide poode, aga igal pool kujuneb lõppsumma 3-e kordseks kui see kinnitus ise väärt on.

Nii 33€ leitud. Tuleb poolast. Kas keegi soovib veel punti tulla? Õhtuks oleks vastust vaja.

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kas see on ainult see grip, ilma toruhoidjata?

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942
Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Piipz kirjutas:

Kas see on ainult see grip, ilma toruhoidjata?

Lihtsalt grip telefonile. Kirves, arvestades seda et usas miski 16-20 taala, aga on olemas vähemalt. Paljud räägivad et neid suht raske leida.


tauf
Postitusi: 133
Liitunud: 07 Okt 2014, 18:52
Tsikkel: Kawasaki
Tänatud: 4 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas tauf »

Kumba sa tellid, x-grip või quick grip? 33 koos saatmisega?

Kasutaja avatar

Ronk
Postitusi: 1414
Liitunud: 10 Mai 2005, 20:44
Tsikkel: God DAMN 950 Seiklus
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 122 korda
Tänatud: 62 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Ronk »

Ise tellin see RAM-HOL-PD3U.

Tellija saadaval siit viewtopic.php?p=785511&view=single_post#p785511

Kasutaja avatar

Space
Postitusi: 136
Liitunud: 04 Mai 2006, 14:16
Tsikkel: GSR600
Asukoht: Pirita
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Space »

Olen juba aastaid kasutanud QuadLock toodet, millele ei ole võrdväärset veel leidnud. See kinnitub sama süsteemiga rattalenksule, tsiklile, autosse, vööle.
Neil on lisaks ka väga head mobla turvaümbrised - paraku vaid osadele tippmudelitele (õun ja Samsa). Panin kunagi rattaga laskumisel 50km/h üle lenksu. Mobla (S5) jäi terveks ja vaid ümbris oli õrnalt kriibitud. Kui neil ei ole ümbrist, siis saab taha kleepida kinnituse. Eestis on profex.ee ja muidu quadlockcase.eu (tarne ca 1 kuu).

Rohkem ilusaid ilmasid!
Kasutaja avatar

h0lger
Postitusi: 508
Liitunud: 10 Okt 2006, 19:56
Tsikkel: roheline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 108 korda
Tänatud: 30 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas h0lger »

See ei ole nüüd kõige odavam variant, aga ise kasutan LifeProof vee -ja põrutuskindlat korpust koos LifeProof kinnitusega lenksu külge.
Väga ilusti püsib ja tänu kuuliga kinnitusele on hea mugav telefoni nurka muuta kui päike peaks silma peegeldama hakkama. Korpus on selline, et telefoni saab mugavalt kasutada ja siiani pole vesi sisse jõudnud.

Mootorrattaga sõitmine on kallis, kuid see-eest ohtlik tegevus.
Kasutaja avatar

romulus
Postitusi: 703
Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
Asukoht: Tartu/Ida-Viru
Tänanud: 23 korda
Tänatud: 36 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas romulus »

RAMi puhul soovitan valida alumiiniumist vahetükid. Plastikust lasevad seadme vastikult vibrama.

Delta, Tuula Turist 200M '78, Dnepr MT-9 '72, Dnepr MT-10-16 '88, Suzuki GSX600F '90, Africa Twin '97, Iz 56 '61, Yamaha Tenere 700 '23
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Sain oma Brodit tooted kätte ja nagu eelmisedki ostud on kõik väga kvaliteetne ja istub paika perfektselt.Mul siis konkreetselt Samsung A5 2017 telefoni jaoks.
lenksukinnitus on alumiiniumist ja teised kaks osa plastik.Käsitsemine väga mugav.

Telhoidja (3).jpg
Telhoidja (2).jpg
Telhoidja (1).jpg
Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

rannamees
Postitusi: 906
Liitunud: 21 Juun 2008, 15:42
Tsikkel: FZS 1000
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 415 korda
Tänatud: 80 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas rannamees »

urmas66 kirjutas:

Sain oma Brodit tooted kätte ja nagu eelmisedki ostud on kõik väga kvaliteetne ja istub paika perfektselt.Mul siis konkreetselt Samsung A5 2017 telefoni jaoks.
lenksukinnitus on alumiiniumist ja teised kaks osa plastik.Käsitsemine väga mugav.

Muidu tundub tubli tükk olevat, aga kas paagikotiga jääb madalaks või on veel mingi lisajubin?

Pilt
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

rannamees kirjutas:
urmas66 kirjutas:

Sain oma Brodit tooted kätte ja nagu eelmisedki ostud on kõik väga kvaliteetne ja istub paika perfektselt.Mul siis konkreetselt Samsung A5 2017 telefoni jaoks.
lenksukinnitus on alumiiniumist ja teised kaks osa plastik.Käsitsemine väga mugav.

Muidu tundub tubli tükk olevat, aga kas paagikotiga jääb madalaks või on veel mingi lisajubin?

Seal on valikuid kümmneid erinevaid ja eri kohta,mulle lihtsalt meeldis see.Alumine osa ja keskmine,see mis tel hoidjast välja tulamist takistab on universaalsed ja kolmas osa siis tel margi põhine.Kokku maksid 63.-
www.brodit.com on näha mis tooted olemas ja tootenumbrid.Valisin sealt välja ja minu autoremondi töökoda tellis mulle,kust ei küsinud aga siit kohapealt on tellitud.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

tyyp
Postitusi: 104
Liitunud: 31 Aug 2009, 18:02
Tsikkel: TDM900, 08
Asukoht: Vääna
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 6 korda
Kontakt:

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas tyyp »

Ilmselt on tellitud Kg Knutsonist. Nemad peaks nende vidinate maaletoomisega tegelema.

Uppuja päästmine on õlekõrre enda asi...
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

tyyp kirjutas:

Ilmselt on tellitud Kg Knutsonist. Nemad peaks nende vidinate maaletoomisega tegelema.

Võimalik,aga ei küsinud.Kaup tuleb rootsist, seda tean.Tellisme ka firmale 10-sse veoautosse tahvli hoidjad ja need kolm jubinat võtsin omale.Mul need tel hoidjad ja muidu kinnitused kõigis autodes juba aastaid olnud ja kõik on viimase peal.Nende nö eelis on ,et kõik paigaldatakse ilma kleepimise ja kruvideta, auke kuskile tegemata.Alumine pool auto margi põhine ja ülemine pool seadme margi põhine.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Täna siis sai ka uut telefoni kinnitust sõidus proovitud.Minu Samsung A5 on nahkkindaga täiesti vabalt kasutatav ja kõik on igati hästi näha ka päikeses.Natuke häiris vastu päikest sõites see,et omal on hele tagi ja see peegeldab kergelt ekraani.Samas see ei sega navigeerimisel kohe üldse.Sõidu ajal sai vabalt Waze mälus olnud sihtkohti valida.Uut aadressi sisestada ei proovinud ja seda ei tee ka ühegi motonaviga ilmselt ära.Garmin koos Givi kinnitusega kolis kohvrisse ja jääb varu variandiks,kui vaja.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Mis sa soetasid pane link kui kahju ei ole.

Ette tänades,
Päikest ja grillliha!

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ardilla kirjutas:

Mis sa soetasid pane link kui kahju ei ole.

Ette tänades,
Päikest ja grillliha!

Pildid paar posti ülevalpool ka ,aga panen siis konkreetsed lingid ka,mida mina võtsin.
Oma varuosa hankijale saatsin need tootekoodid ja vastu sain kolm asja kokku 63€.KG Knuttsonist vist tellitakse neid.
www.brodit.com
1.See on lenksu külge, mina võtsin konkreetselt selle(alumiiniumist).
http://brodit.com/product.html?id=215938
aga siin suur valik iga nurga alt paigaldamiseks
http://brodit.com/nSearchList.html?quer ... Query=true
2.eelmise külge käivad need kaks omavahel koostöös
http://brodit.com/searchList.html?pn=prod&query=215696 see hoiab järgmise osa,mis on tel margi põhine,tel paigas,et välja ei tuleks.
3.Ja see siis Samsung A5 2017 margipõhine hoidja,aga igale telefonile saab sealt.
http://brodit.com/product.html?id=51194 ... 5%20(2017)

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Rasmusk
Postitusi: 214
Liitunud: 16 Apr 2015, 22:35
Tsikkel: Honda VFR1200x DCT Crosstourer
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Rasmusk »

Huvitav, kas RAM moundi (see ümmargune pall) ka kuidagi ära kinnitab?

Kasutaja avatar

Luik
Postitusi: 122
Liitunud: 13 Mär 2006, 19:10
Tsikkel: Honda NC750X DCT
Tänanud: 17 korda
Tänatud: 22 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Luik »

Mina jällegi kaubandusest ühtegi sobivat lahendust oma telefoni jaoks ei leidnudki ja otsustasin ise teha. Panen siia kah mõned pildid, ehk saab keegi inspiratsiooni. Praeguseks läbitud ca 7000 testikilomeetrit erinatavel maastikel ja töötab absoluutselt laitmatult. Elektriühendus ei ole küll veekindel, aga vihma korral saab saba tagant võtta ja ilma toiteta peab vastu ca pool päeva, kui kõik asjad töös on (ekraan, GPS, tracking ja muu pudi-padi). Mõistlikumate vihmahoogude jaosk piisab :) Materjaliks vana GIVI lenksukinnitus ja 1 plastikust lõikelaud. Poldid peab vist küll roostevabade vastu välja vahetama.

CAT-S60-cradle-sm.jpg
Sõidan ja eriti ei mölise.
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Kusjuures mul käis ka mõte läbi,et panen tel hoidja olemasoleva Givi kinnituse külge,aga see ei ole päris jäik ja otsustasin ikkagi ka alumiiniumist lenksu kinnituse võtta.Ma olen nüüd selles kuus kolm korda pea terve päeva Waze kasutanud ja kümneid kordi mõne tunni kaupa ning hetkel on tel andmetel kasutatud maht 116MB,mis ei ole ju üldse palju,kui ka reisil olles kasutada.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Minu lahendus Broditi pealis isetehtud alusel

Manused
DSC_0004.JPG
Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Madlobster kirjutas:

Minu lahendus Broditi pealis isetehtud alusel

Kas kellade peal on 30 või 300 tuhat?

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ardilla kirjutas:
Madlobster kirjutas:

Minu lahendus Broditi pealis isetehtud alusel

Kas kellade peal on 30 või 300 tuhat?

Õnneks või kahjuks 30k :D

Pilt ei ole küll väga hea nurga alt aga ei jää ette ei kelladele ega võtmele. Broditi mulle oma hoidikute ja kinnituste poolest väga meeldib. (tellin miskise UK lehe pealt ja neil jänkiautodele ka alused)
Tsikli aluse eest tuleb mul tänusõnad öelda ksf koi´le. Kuna minu tsiklil sellist ümarat lenksu pole (mille ümber tavalised hoidikud panna) ja ruumi ka väga pole oli kinnituse väljamõtlemine, et kõik ka enamvähem välja näeks jupi nuputamist.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Ma tükk aega mõtlesin kuidas gsx-rile teha lenksu kinnitus. Mõtlesin välja tihedalt keskavasse kummist pulk sisse ja sinna pikk kruvi sügavale läbi, mis pressib ta laiemaks. Või siis lasta tuttaval koonus treida, ja siis ta lahti lõigata nii, et sinna kruvi-poldi sisse keeramisel koonus sõidaks laiali ja see jääks sinna kinni nagu ankur. Siis vahetasin välja telefoni... ja Selle kest läks sõbrale.

Bikeman müüb sellist toodet: https://bikeman.ee/ram-mounts-x-grip-kit
Tellisin endale katsetamiseks E-bayst: http://www.ebay.de/itm/Motorrad-Fahrrad ... SwN2VZPPW3 sellise tüki. See peaks kohe kohe kohale jõudma. Seda saan siis oma VZR-il katsetada ja teile siis sõnumit jagada.

GSX-r lie ma ei näe vajadust telefoni lenksule panna :D kuna see rohkem endaga koos olemiseks ratas :D ja selle seljas tahaks olla mõtetest eemal. Aga vahel on navit vaja ka lokaalselt, harjumaal Siis võiks olla see kesk auku kinnituv lahendus, sest seal gondli all ja lenksul lihtsalt pole ruumi. Niipalju on, et leidsin koha kuhu kinnitada USB-i laadija aga muu jaoks väga ruumi pole.

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

Ardilla kirjutas:

GSX-r lie ma ei näe vajadust telefoni lenksule panna :D kuna see rohkem endaga koos olemiseks ratas :D ja selle seljas tahaks olla mõtetest eemal.

Waze programmi on hea nina ees hoida kui mõtetest eemale triivida ;)

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Ardilla
Postitusi: 1154
Liitunud: 30 Apr 2013, 22:14
Tänanud: 66 korda
Tänatud: 71 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Ardilla »

Madlobster kirjutas:
Ardilla kirjutas:

GSX-r lie ma ei näe vajadust telefoni lenksule panna :D kuna see rohkem endaga koos olemiseks ratas :D ja selle seljas tahaks olla mõtetest eemal.

Waze programmi on hea nina ees hoida kui mõtetest eemale triivida ;)

No ma sellepärast kruiseri ostsingi, et mitte liiga oma mõtetesse vajuda (lol) Aga nüüd naine tahab igal pool kaasas sõita :mrgreen: (lol). Mure mure otsa noh!

Aga jah, ma üritan sõita siiski mitte üle piiri, aga WAZ on abiks küll, vähemalt Eestis ikka märgitakse. Samas sõbrad on vahest ka kuskil Märjamaal võpsikus või tont teab kus veel, seega ma loodan, ikka v.a. möödasõidud ikka tolerantsis püsida. Aga jah vahel hea teed kalkullida kui sõidad kuskil alternatiiv teid pidi põldude ja kolhoosi varemete vahel :bsmile:

Kasutaja avatar

Jake
Postitusi: 46
Liitunud: 31 Juul 2017, 14:09
Tsikkel: Ducati Diavell

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas Jake »

Ardilla kirjutas:

Ma tükk aega mõtlesin kuidas gsx-rile teha lenksu kinnitus. Mõtlesin välja tihedalt keskavasse kummist pulk sisse ja sinna pikk kruvi sügavale läbi, mis pressib ta laiemaks. Või siis lasta tuttaval koonus treida, ja siis ta lahti lõigata nii, et sinna kruvi-poldi sisse keeramisel koonus sõidaks laiali ja see jääks sinna kinni nagu ankur. Siis vahetasin välja telefoni... ja Selle kest läks sõbrale.

Bikeman müüb sellist toodet: https://bikeman.ee/ram-mounts-x-grip-kit
Tellisin endale katsetamiseks E-bayst: http://www.ebay.de/itm/Motorrad-Fahrrad ... SwN2VZPPW3 sellise tüki. See peaks kohe kohe kohale jõudma. Seda saan siis oma VZR-il katsetada ja teile siis sõnumit jagada.

GSX-r lie ma ei näe vajadust telefoni lenksule panna :D kuna see rohkem endaga koos olemiseks ratas :D ja selle seljas tahaks olla mõtetest eemal. Aga vahel on navit vaja ka lokaalselt, harjumaal Siis võiks olla see kesk auku kinnituv lahendus, sest seal gondli all ja lenksul lihtsalt pole ruumi. Niipalju on, et leidsin koha kuhu kinnitada USB-i laadija aga muu jaoks väga ruumi pole.

Anna siis teada, kuidas see Ebay kott töötab. Endalegi oleks midagi sellist vaja :)

Ducati Monster 620 -> Ducati Monster 796 -> Ducati Diavell
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas kris. »

Nendel kottidega on kahte tüüpi probleeme. Esiteks on telefonid nende kottide jaoks liiga õhukesed. Tõsi - enamusel on kaasas vahtporoloonist paksendused millega saab telefoni vastu läbipaistvat akent suruda. Teine probleem on seotud laadija ühendamisega. Enamasti on juhtme sisenemise koht mujal kui telefoni laadimispistik :-). Kui siiski veab ja augud on kohakuti siis vaata uuesti probleemi 1 - ava on koti keskel aga sina surusid telefoni vastu ühte külge ... Sellel ebay.de lingil oleval kotil on kaabli sisenemise ava üldsegi all keskel. St tuleks kasutada nurgaga laadimispistikut või suuremat kotti ... mis omakorda tähendab 1) Suurema mõõtmetega koti valimist, ning 2) Telefon ei istu enam täpselt koti sisse, vajub viltu jne.
Juhtmevaba laadimine + custom sisu - selline kombo isegi toimiks.
PS. Olen mobiiltelefonidega navigeerinud nüüdseks juba 10a ja endiselt ei plaani GPS-i ostmist :twisted: .
Pilt aastast 2007 kohas nimega Hell :twisted: .

HELL.jpg

terv
Kris.

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Brodit pakub igati korralikke kotte,kui telefon pole veekindel.Need e-bay või aliexpressi omad on paras kräpp,olen neid 2tk GPS-ile ostnud ja lihtsalt ära visanud peale esimest kasutamist.
Samas täna saad osta omale veekindla telefoni ja see mure saab murtud.Veekindlaid on täna juba päris palju ja need ei ole mingit hardcore tõkiskingad vaid täiesti tavalised telefonid.Näiteks Samsungil 2017 mudelitest A3 ja A5 +need ülikallid ka veel lisaks.Kõigile neile saab Broditist margi põhise hoidja ja mure murtud.
Aga siin mõned paremad koti valikud,mis kindlasti maksavad natuke rohkem,kui eespool olev e-bay toode.
http://brodit.com/product.html?id=215002
http://brodit.com/product.html?id=215345
Pilt

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Mobiiltelefoni kinnitamine mootorratta lenksule

Lugemata postitus Postitas kris. »

urmas66 kirjutas:

Aga siin mõned paremad koti valikud,mis kindlasti maksavad natuke rohkem,kui eespool olev e-bay toode.
http://brodit.com/product.html?id=215002
http://brodit.com/product.html?id=215345
Pilt

Need Broditi PDA kestad on umbes samast ajastust kui minu eelmise postituse telefoni pilt (lol). Vaadates vähegi uuemaid mudeleid siis nendele kahjuks enam veekindlaid kotte ei tehta ...
Tellisin endale hiljuti proovimiseks ühe hiinlaste Broditi koti analoogi - kui kohale tuleb eks siis muljetan.

terv
Kris.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”